Mistrzostwa Europy juniorek II - 10-15.07.2011 r., Praga (Czechy)

Terminarz Mistrzostw Europy grupy B juniorek:

Niedziela, 10 lipca 2011 r.

11.00  A  Rosja - Polska  5:1 (1:1)

Polska: Amelia Katerla (30, kr)

13.00  A  Ukraina - Wochy  3:4 (1:2)

15.00  B  Litwa -Walia  0:2 (0:0)

17.00  B  Czechy - Szwajcaria  2:0 (1:0)

Poniedziaek, 11 lipca 2011 r.

11.00  A  Polska - Wochy  0:0

13.00  A  Ukraina - Rosja  2:3 (0:2)

15.00  B  Walia - Szwajcaria  3:2 (2:1)

17.00  B  Czechy - Litwa  1:1 (0:1)

Wtorek, 12 lipca 2011 r.

11.00  A  Rosja - Wochy  0:1 (0:0)

13.00  A  Polska - Ukraina  2:1(0:0)

Polska: Amelia Katerla (68. kr), Martyna Gabara (70')

15.00  B  Litwa - Szwajcaria  0:1 (0:1)

17.00  B  Walia - Czechy  0:1 (0:1)


Tabela po fazie grupowej:

Miejsce Druyna Bramki Punkty
1. Wochy 5 - 3 7
2. Rosja 8 - 4 6
3. Polska 3 - 6 4
4. Ukraina 6 - 9 0

roda, 13 lipca 2011 r.

Dzie przerwy

Czwartek, 14 lipca 2011 r.

11.00  C   Ukraina - Litwa  1:2 (1:1)

13.00  C   Polska - Szwajcaria  3:1 (1:1)

Polska: Paula Sawiska (kr), Martyna Gabara (kr), Amelia Katerla

15.00 Pfina 1  Rosja -Czechy  1:1 (0:0), karne zagrywki 3:2

17.30 Pfina 2  Wochy - Walia  1:1 (0:0), 1:2 po dogrywce

Pitek, 15 lipca 2011 r.

10.00 C  Ukraina - Szwajcaria  2:1 (0:0)

12.00 C  Polska  - Litwa  5:1 (2:0)

Polska: Weronika Wojta 3 (9, 69,70), Natalia Majchrzak (15), Joanna Wittke (62)

14.30 Mecz o 3. miejsce  Czechy  - Wochy  1:1 (0:1), karne zagrywki 2:1

17.00 Fina                        Rosja    - Walia  2:1 (1:1)


Klasyfikacja kocowa:

1. Rosja (awans do europejskiej grupy A)

2. Walia (awans do grupy A)

3. Czechy

4. Wochy

5. Polska

6. Ukraina

7. Szwajcaria

8. Litwa (spadek do grupy C)

 

Skad Reprezentacji juniorek:

Lp. Imi i nazwisko      Data ur.     Klub
1. Alicja Blaszkiewicz 23.11.1993r. KS Pocztowiec Pozna/SMS
2. Violetta Rogacka 21.04.1994r. KS Pocztowiec Pozna
3. Katarzyna Ignasiak 26.03.1993r. KS Pocztowiec Pozna
4. Magdalena Zagajska 18.10.1993r. ULKS Dwjka Nysa
5. Joanna Witke 17.09.1994r. KS Pocztowiec Pozna
6. Natalia Majchrzak 06.07.1993r. LKS Rogowo
7. Adrianna Marcinkowska 20.05.1993r. KS Pocztowiec Pozna
8. Weronika Wojta 20.07.1993r. LKS Rogowo
9. Sara Wojtyna 28.03.1993r. ULKS Dwjka Nysa
10. Kinga Staniszewska 08.11.1993r. LKS Rogowo/SMS
11. Amelia Katerla 19.01.1993r. ULKS Dwjka Nysa
12. Anna Gabara 05.05.1995r. KS Hokej Start Brzeziny
13. Monika Kozowska 22.09.1994r. KS Pocztowiec Pozna
14. Paula Sawiska 13.04.1994r. KS Hokej Start Brzeziny/SMS
15. Martyna Gabara 24.02.1994.

KS Hokej Start Brzeziny

16. Weronika Wessoowska 25.11.1994r. GKS Sparta Gniezno

Sztab szkoleniowy:

Maciej Jankowiak - trener Reprezentacji juniorek

Jakub Stypiski - trener wsppracujcy

Ignacy Frajher - fizjoterapeuta

Urszula Wybieralska - sdzia

Newsletter — zapisz się