Polski Związek Hokeja na Trawie
JUNIORKI

JUNIORKI

TABELA I KLASYFIKACJA STRZELCÓW

TERMINARZ I WYNIKI – JUNIORKI SEZON 2020/21

Runda jesienna

I kolejka – 05.09.2020 

1-8 LKS Gąsawa – LKS Rogowo 11:0 (5:0)

2-7 UKS Orient II Łozina – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 3:3, karne zagrywki 5:3

3-6 KS Hokej-Start Brzeziny – UKS SP 5 Swarek Swarzędz 3:0

4-5 AZS Politechnika Poznańska – RKS Lech 12:0

II kolejka – 12.09.2020

8-5 LKS Rogowo – RKS Lech 2:1

6-4 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – AZS Politechnika Poznańska 3:0

7-3 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – KS Hokej-Start Brzeziny 1:1, karne zagrywki 1:2

1-2 LKS Gąsawa – UKS Orient II Łozina 4:1

III kolejka – 26.09.2020

2-8 UKS Orient II Łozina – LKS Rogowo MECZ PRZEŁOŻONY

3-1 KS Hokej-Start Brzeziny – LKS Gąsawa 1:0

4-7 AZS Politechnika Poznańska – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 0:5

5-6 RKS Lech – UKS SP 5 Swarek Swarzędz 0:12

IV kolejka – 03.10.2020

8-6 LKS Rogowo – UKS SP 5 Swarek Swarzędz 0:12

7-5 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – RKS Lech PRZEŁOŻONY

1-4 LKS Gąsawa – AZS Politechnika Poznańska 4:1

2-3 UKS Orient II Łozina – KS Hokej-Start Brzeziny 0:0, karne zagrywki 2:3

V kolejka – 10.10.2020

3-8 KS Hokej-Start Brzeziny – LKS Rogowo 5:0

4-2 AZS Politechnika Poznańska – UKS Orient II Łozina PRZEŁOŻONY

5-1 RKS Lech – LKS Gąsawa 0:16

6-7 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry PRZEŁOŻONY

VI kolejka – 24.10.2020

8-7 LKS Rogowo –  UKHT Ósemka Tarnowskie Góry PRZEŁOŻONY

1-6 LKS Gąsawa – UKS SP 5 Swarek Swarzędz PRZEŁOŻONY

2-5 UKS Orient II Łozina – RKS Lech PRZEŁOŻONY

3-4 KS Hokej-Start Brzeziny – AZS Politechnika Poznańska PRZEŁOŻONY

VII kolejka – 07.11.2020

4-8 AZS Politechnika Poznańska – LKS Rogowo PRZEŁOŻONY

5-3 RKS Lech – KS Hokej-Start Brzeziny PRZEŁOŻONY

6-2 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – UKS Orient II Łozina 5:0

7-1 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – LKS Gąsawa PRZEŁOŻONY

Runda wiosenna

VIII kolejka

8-1 LKS Rogowo –  LKS Gąsawa

7-2 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – UKS Orient II Łozina

6-3 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – KS Hokej-Start Brzeziny

5-4 RKS Lech – AZS Politechnika Poznańska

IX kolejka

5-8 RKS Lech – LKS Rogowo

4-6 AZS Politechnika Poznańska – UKS SP 5 Swarek Swarzędz

3-7 KS Hokej-Start Brzeziny – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

2-1 UKS Orient II Łozina – LKS Gąsawa

X kolejka

8-2 LKS Rogowo –  UKS Orient II Łozina

1-3 LKS Gąsawa – KS Hokej-Start Brzeziny

7-4 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – AZS Politechnika Poznańska

6-5 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – RKS Lech

XI kolejka

6-8 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – LKS Rogowo

5-7 RKS Lech – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

4-1 AZS Politechnika Poznańska – LKS Gąsawa

3-2 KS Hokej-Start Brzeziny – UKS Orient II Łozina

XII kolejka

8-3 LKS Rogowo –  KS Hokej-Start Brzeziny

2-4 UKS Orient II Łozina – AZS Politechnika Poznańska

1-5 LKS Gąsawa – RKS Lech

7-6 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – UKS SP 5 Swarek Swarzędz

XIII kolejka

7-8 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – LKS Rogowo

6-1 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – LKS Gąsawa

5-2 RKS Lech – UKS Orient II Łozina

4-3 AZS Politechnika Poznańska – KS Hokej-Start Brzeziny

XIV kolejka

8-4 LKS Rogowo –  AZS Politechnika Poznańska

3-5 KS Hokej-Start Brzeziny – RKS Lech

2-6 UKS Orient II Łozina – UKS SP 5 Swarek Swarzędz

1-7 LKS Gąsawa – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

Klucz wg którego tworzony jest terminarz

Po zakończeniu rozgrywek w sezonie 2019/20 drużynom klubowym zostały przydzielone numery zgodnie z klasyfikacją końcową Mistrzostw Polski juniorek oraz kolejnością zgłoszeń drużyn, które nie brały udziału w rozgrywkach w minionym sezonie.

Poniżej zestawienie:

nr 1 LKS Gąsawa

nr 2 UKS Orient II Łozina

nr 3 KS Hokej-Start Brzeziny

nr 4 AZS Politechnika Poznańska

nr 5 RKS Lech

nr 6 UKS SP 5 Swarek Swarzędz

nr 7 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

nr 8 LKS Rogowo