Polski Związek Hokeja na Trawie
JUNIORZY

JUNIORZY

TABELA

TERMINARZ I WYNIKI – JUNIORZY SEZON 2020/21

Runda jesienna

I kolejka – 13.09.2020

1-6 UKH Start 1954 Gniezno – UKS SP 5 Swarek Swarzędz 7:0

2-5 HKS Siemianowiczanka – KS Warta Poznań 3:1

3-4 AZS Politechnika Poznańska – LKS Gąsawa 4:1

II kolejka 

23.09.2020

5-3 KS Warta Poznań – AZS Politechnika Poznańska 0:4

27.09.2020

6-4 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – LKS Gąsawa 2:1

1-2 UKH Start 1954 Gniezno – HKS Siemianowiczanka 3:1

III kolejka 

30.09.2020

3-1 AZS Politechnika Poznańska – UKH Start 1954 Gniezno 1:9

04.10.2020

2-6 HKS Siemianowiczanka – UKS SP 5 Swarek Swarzędz 5:2

4-5 LKS Gąsawa – KS Warta Poznań 1:3

IV kolejka 

07.10.2020

1-4 UKH Start 1954 Gniezno – LKS Gąsawa 6:1

11.10.2020

6-5 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – KS Warta Poznań PRZEŁOŻONY

2-3 HKS Siemianowiczanka – AZS Politechnika Poznańska 2:2, karne zagrywki 4:3

V kolejka 

21.10.2020

5-1 KS Warta Poznań – UKH Start 1954 Gniezno 2:5

25.10.2020

3-6 AZS Politechnika Poznańska – UKS SP 5 Swarek Swarzędz PRZEŁOŻONY

4-2 LKS Gąsawa – HKS Siemianowiczanka PRZEŁOŻONY

Runda wiosenna

VI kolejka 

6-1 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – UKH Start 1954 Gniezno

5-2 KS Warta Poznań  – HKS Siemianowiczanka

4-3 LKS Gąsawa – AZS Politechnika Poznańska

VII kolejka 

4-6 LKS Gąsawa – UKS SP 5 Swarek Swarzędz

3-5 AZS Politechnika Poznańska – KS Warta Poznań  

2-1 HKS Siemianowiczanka – UKH Start 1954 Gniezno

VIII kolejka

6-2 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – HKS Siemianowiczanka

1-3 UKH Start 1954 Gniezno – AZS Politechnika Poznańska

5-4 KS Warta Poznań  – LKS Gąsawa

IX kolejka

5-6 KS Warta Poznań  – UKS SP 5 Swarek Swarzędz

4-1 LKS Gąsawa – UKH Start 1954 Gniezno

3-2 AZS Politechnika Poznańska – HKS Siemianowiczanka

X kolejka

6-3 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – AZS Politechnika Poznańska

2-4 HKS Siemianowiczanka – LKS Gąsawa

1-5 UKH Start 1954 Gniezno – KS Warta Poznań  

Klucz wg którego tworzony jest terminarz

Po zakończeniu rozgrywek w sezonie 2019/20 drużynom klubowym zostały przydzielone numery zgodnie z klasyfikacją końcową Mistrzostw Polski juniorów oraz kolejnością zgłoszeń drużyn, które nie brały udziału w rozgrywkach w minionym sezonie.

Poniżej zestawienie:

nr 1 UKH Start 1954 Gniezno

nr 2 HKS Siemianowiczanka

nr 3 AZS Politechnika Poznańska

nr 4 LKS Gąsawa

nr 5 KS Warta Poznań

nr 6 UKS SP 5 Swarek Swarzędz