Polski Związek Hokeja na Trawie

Ruszył proces akredytacyjny na FIH Nations Cup

Do 15 maja trwa proces akredytacyjny przed FIH Men’s Hockey Nations Cup w Gnieźnie. Dokument będzie upoważniał do przebywania na wszystkich spotkaniach turnieju.

Od 31 maja do 9 czerwca w Gnieźnie na stadionie im. Alfonsa Flinika odbędzie się turniej FIH Men’s Nations Cup, który stanowi eliminacje do Pro League, a więc ścisłej światowej hokejowej elity. W Nations Cup w Polsce weźmie udział dziewięć drużyn: Austria, Pakistan, Polska, Francja, Malezja, RPA, Korea, Kanada i Nowa Zelandia (spadkowicz z FIH Pro League). Do najwyższej klasy rozgrywkowej awans uzyska zwycięzca turnieju w pierwszej stolicy Polski.

Podmioty zainteresowane otrzymaniem akredytacji dla swoich pracowników proszone są o przesłanie wniosku poprzez platformę CVENT – https://eur.cvent.me/L7DwE

Przed dostępem do formularza aplikacyjnego, wnioskodawcy będą musieli przeczytać i potwierdzić akceptację Warunków i Zasad Akredytacji Mediów.

Wnioskodawcy automatycznie otrzymają wiadomość potwierdzającą, że ich wniosek został przyjęty i jest w trakcie przetwarzania.

Złożenie wniosku nie gwarantuje automatycznie wydania akredytacji medialnej. Informacje dotyczące akceptacji lub odrzucenia wniosku zostaną wysłane do każdego wnioskodawcy w odpowiednim czasie.

Filip Sobczak