Polski Związek Hokeja na Trawie

I LIGA

I liga – sezon 2022/23

Runda jesienna

1 kolejka – 10.09.2022

1/1L LKS Gąsawa – KS Polonia Skierniewice 15:0
2/1L MKS Środa Wielkopolska – KS Lipno Stęszew 3:2
3/1L HKS Siemianowiczanka – UKS Ósemka Tarnowskie Góry 4:1

2 kolejka – 17.09.2022

4/1L KS Polonia Skierniewice – UKS Ósemka Tarnowskie Góry 0:4
5/1L KS Lipno Stęszew – HKS Siemianowiczanka 1:1, karne zagrywki 4:1
6/1L LKS Gąsawa – MKS Środa Wielkopolska 4:1

3 kolejka – 24.09.2022

7/1L MKS Środa Wielkopolska – KS Polonia Skierniewice 5:1
8/1L HKS Siemianowiczanka – LKS Gąsawa 2:1
9/1L UKS Ósemka Tarnowskie Góry – KS Lipno Stęszew 0:2

4 kolejka – 01.10.2022

10/1L KS Polonia Skierniewice – KS Lipno Stęszew
11/1L LKS Gąsawa – UKS Ósemka Tarnowskie Góry
12/1L MKS Środa Wielkopolska – HKS Siemianowiczanka

5 kolejka – 15.10.2022

13/1L HKS Siemianowiczanka – KS Polonia Skierniewice
14/1L UKS Ósemka Tarnowskie Góry – MKS Środa Wielkopolska
15/1L KS Lipno Stęszew – LKS Gąsaw

II runda

6 kolejka – 22.10.2022

16/1L KS Polonia Skierniewice – LKS Gąsawa
17/1L KS Lipno Stęszew – MKS Środa Wielkopolska
18/1L UKS Ósemka Tarnowskie Góry – HKS Siemianowiczanka

7 kolejka – 29.10.2022

19/1L UKS Ósemka Tarnowskie Góry – KS Polonia Skierniewice
20/1L HKS Siemianowiczanka – KS Lipno Stęszew
21/1L MKS Środa Wielkopolska – LKS Gąsawa

Runda wiosenna

8 kolejka – 25.03.2023

22/1L KS Polonia Skierniewice – MKS Środa Wielkopolska
23/1L LKS Gąsawa – HKS Siemianowiczanka
24/1L KS Lipno Stęszew – UKS Ósemka Tarnowskie Góry

9 kolejka – 01.04.2023

25/1L KS Lipno Stęszew – KS Polonia Skierniewice
26/1L UKS Ósemka Tarnowskie Góry – LKS Gąsawa 1:4 (mecz rozegrany awansem 25.09.2022 r.)
27/1L HKS Siemianowiczanka – MKS Środa Wielkopolska

10 kolejka – 15.04.2023

28/1L KS Polonia Skierniewice – HKS Siemianowiczanka
29/1L MKS Środa Wielkopolska – UKS Ósemka Tarnowskie Góry
30/1L LKS Gąsawa – KS Lipno Stęszew

III runda (III runda – gospodarze meczów zostaną wyłonieni na podstawie klasyfikacji końcowej po II rundzie rozgrywek)

11 kolejka – 22.04.2023

31/1L 1-6
32/1L 2-5
33/1L 3-4

12 kolejka – 06.05.2023

34/1L 6-4
35/1L 5-3
36/1L 1-2
13 kolejka – 13.05.2023

37/1L 2-6
38/1L 3-1
39/1L 4-5

14 kolejka – 20.05.2023

40/1L 6-5
41/1L 1-4
42/1L 2-3
15 kolejka – 03.06.2023

43/1L 3-6
44/1L 4-2
45/1L 5-1

17-18.06.2023 – dwumecz barażowy

7 zespół SL – 2 zespół 1 ligi

I liga – sezon 2021/22

Runda jesienna

1 kolejka – 11.09.2021

1-6 LKS Rogowo – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 1:0

2-5 HKS Siemianowiczanka – KS Polonia Skierniewice 5:1

3-4 MKS Środa Wielkopolska – KS Lipno Stęszew 2:1

2 kolejka – 18.09.2021

6-4 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – KS Lipno Stęszew 1:4

5-3 KS Polonia Skierniewice – MKS Środa Wielkopolska 1:3

1-2 LKS Rogowo – HKS Siemianowiczanka 1:0

3 kolejka – 02.10.2021

2-6 HKS Siemianowiczanka – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 3:3, karne zagrywki 1:2

3-1 MKS Środa Wielkopolska – LKS Rogowo 2:1

4-5 KS Lipno Stęszew – KS Polonia Skierniewice 2:2, karne zagrywki 2:3

4 kolejka – 16.10.2021

6-5 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – KS Polonia Skierniewice 7:1

1-4 LKS Rogowo – KS Lipno Stęszew 6:0 (mecz został rozegrany 14.05.2022 r.)

2-3 HKS Siemianowiczanka – MKS Środa Wielkopolska 4:1

5 kolejka – 30.10.2021

3-6 MKS Środa Wielkopolska – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 2:2, karne zagrywki 3:2

4-2 KS Lipno Stęszew – HKS Siemianowiczanka 0:5

5-1 KS Polonia Skierniewice – LKS Rogowo 1:5

Runda wiosenna

6 kolejka – 09.04.2022 

6-1 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – LKS Rogowo 1:9

5-2 KS Polonia Skierniewice – HKS Siemianowiczanka 1:2

4-3 KS Lipno Stęszew – MKS Środa Wielkopolska 0:3

7 kolejka – 23.04.2022

4-6  KS Lipno Stęszew – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 3:6

3-5  MKS Środa Wielkopolska – KS Polonia Skierniewice 4:0

2-1  HKS Siemianowiczanka – LKS Rogowo 3:4

8 kolejka – 07.05.2022 

6-2 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – HKS Siemianowiczanka 1:5

1-3 LKS Rogowo – MKS Środa Wielkopolska 4:1

5-4 KS Polonia Skierniewice – KS Lipno Stęszew 2:2, karne zagrywki 0:3

9 kolejka – 28.05.2022

5-6 KS Polonia Skierniewice – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 4:3

4-1 KS Lipno Stęszew – LKS Rogowo 2:3

3-2 MKS Środa Wielkopolska – HKS Siemianowiczanka 3:0

10 kolejka – 11.06.2022

6-3 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – MKS Środa Wielkopolska 3:4

2-4 HKS Siemianowiczanka – KS Lipno Stęszew 6:2

1-5 LKS Rogowo – KS Polonia Skierniewice 11:1

Dwumecz barażowy – 25-26.06.2022 

MKS Środa Wielkopolska – KS Stella Gniezno 1:4

KS Stella Gniezno – MKS Środa Wielkopolska 3:3