Polski Związek Hokeja na Trawie

I LIGA

I liga – sezon 2023/24

Runda jesienna

1 kolejka – 16.09.2023
1/1L UKH Start 1954 Gniezno – KS Lipno Stęszew 1:2
2/1L LKS Gąsawa – UKS Ósemka Tarnowskie Góry 2:1

2 kolejka – 23.09.2023
3/1L UKS Ósemka Tarnowskie Góry – UKH Start 1954 Gniezno 3:1
4/1L LKS Gąsawa – KS Lipno Stęszew 6:1

5 kolejka – 24.09.2023 r. (niedziela)
9/1L UKS Ósemka Tarnowskie Góry – UKH Start 1954 Gniezno 3:2

3 kolejka – 30.09.2023
5/1L UKH Start 1954 Gniezno – LKS Gąsawa 0:3
6/1L UKS Ósemka Tarnowskie Góry – KS Lipno Stęszew 1:4

4 kolejka – 07.10.2023
7/1L KS Lipno Stęszew – UKH Start 1954 Gniezno 4:3
8/1L UKS Ósemka Tarnowskie Góry – LKS Gąsawa 0:7

5 kolejka – 14.10.2023
10/1L KS Lipno Stęszew – LKS Gąsawa 5:12

6 kolejka – 28.10.2023
11/1L LKS Gąsawa – UKH Start 1954 Gniezno 4:2 (mecz rozegrany 24.10.2023 r.)
12/1L KS Lipno Stęszew – UKS Ósemka Tarnowskie Góry 2:5

Runda wiosenna

7 kolejka – 06.04.2024
UKH Start 1954 Gniezno – KS Lipno Stęszew 6:2
LKS Gąsawa – UKS Ósemka Tarnowskie Góry 9:0

8 kolejka – 13.04.2024 r. (sobota)
LKS Gąsawa – KS Lipno Stęszew 4:2

9 kolejka – 18.04.2024 r. (czwartek)
g. 19:00 UKH Start 1954 Gniezno – LKS Gąsawa 2:4

9 kolejka – 20.04.2024 r. (sobota)
g. 17:00 UKS Ósemka Tarnowskie Góry – KS Lipno Stęszew 5:2

10 kolejka – 27.04.2024 r. (sobota)
KS Lipno Stęszew – UKH Start 1954 Gniezno 3:1
UKS Ósemka Tarnowskie Góry – LKS Gąsawa 2:3

11 kolejka – 11.05.2024 r. (sobota)
UKH Start 1954 Gniezno – UKS Ósemka Tarnowskie Góry 0:2
KS Lipno Stęszew – LKS Gąsawa 1:5

8 kolejka – 12.05.2024 r. (niedziela)
UKH Start 1954 Gniezno – UKS Ósemka Tarnowskie Góry 2:1

12 kolejka – 16.05.2024 r. (czwartek)
LKS Gąsawa – UKH Start 1954 Gniezno 7:1

12 kolejka – 18.05.2024 r. (sobota)
KS Lipno Stęszew – UKS Ósemka Tarnowskie Góry 5:3

25-26.05.2024 – dwumecz barażowy

UKS Ósemka TG – LKS Rogowo 0:3

LKS Rogowo – UKS Ósemka TG 5:5

I liga – sezon na boiskach otwartych 2022/23

Runda jesienna

1 kolejka – 10.09.2022
1/1L LKS Gąsawa – KS Polonia Skierniewice 15:0
2/1L MKS Środa Wielkopolska – KS Lipno Stęszew 3:2
3/1L HKS Siemianowiczanka – UKS Ósemka Tarnowskie Góry 4:1

2 kolejka – 17.09.2022
4/1L KS Polonia Skierniewice – UKS Ósemka Tarnowskie Góry 0:4
5/1L KS Lipno Stęszew – HKS Siemianowiczanka 1:1, karne zagrywki 4:1
6/1L LKS Gąsawa – MKS Środa Wielkopolska 4:1

3 kolejka – 24.09.2022
7/1L MKS Środa Wielkopolska – KS Polonia Skierniewice 5:1
8/1L HKS Siemianowiczanka – LKS Gąsawa 2:1
9/1L UKS Ósemka Tarnowskie Góry – KS Lipno Stęszew 0:2

4 kolejka – 01.10.2022
10/1L KS Polonia Skierniewice – KS Lipno Stęszew 1:1, karne zagrywki 2:1
11/1L LKS Gąsawa – UKS Ósemka Tarnowskie Góry 8:0
12/1L MKS Środa Wielkopolska – HKS Siemianowiczanka 2:2, karne zagrywki 1:3

5 kolejka – 15.10.2022
13/1L HKS Siemianowiczanka – KS Polonia Skierniewice 4:0
14/1L UKS Ósemka Tarnowskie Góry – MKS Środa Wielkopolska 4:1
15/1L KS Lipno Stęszew – LKS Gąsawa 1:7

II runda

6 kolejka – 22.10.2022
16/1L KS Polonia Skierniewice – LKS Gąsawa 1:2
17/1L KS Lipno Stęszew – MKS Środa Wielkopolska 5:3
18/1L UKS Ósemka Tarnowskie Góry – HKS Siemianowiczanka 2:3

7 kolejka – 29.10.2022
19/1L UKS Ósemka Tarnowskie Góry – KS Polonia Skierniewice 8:0
20/1L HKS Siemianowiczanka – KS Lipno Stęszew 5:2
21/1L MKS Środa Wielkopolska – LKS Gąsawa 3:4

Runda wiosenna

8 kolejka – 25.03.2023
22/1L KS Polonia Skierniewice – MKS Środa Wielkopolska 2:6
23/1L LKS Gąsawa – HKS Siemianowiczanka 2:1
24/1L KS Lipno Stęszew – UKS Ósemka Tarnowskie Góry 0:4

9 kolejka – 01.04.2023
25/1L KS Lipno Stęszew – KS Polonia Skierniewice 10:0
26/1L UKS Ósemka Tarnowskie Góry – LKS Gąsawa 1:4 (mecz rozegrany awansem 25.09.2022 r.)
27/1L HKS Siemianowiczanka – MKS Środa Wielkopolska 4:1

10 kolejka – 15.04.2023
28/1L KS Polonia Skierniewice – HKS Siemianowiczanka 2:4
29/1L MKS Środa Wielkopolska – UKS Ósemka Tarnowskie Góry 1:2
30/1L LKS Gąsawa – KS Lipno Stęszew 7:0

III runda (III runda – gospodarze meczów zostaną wyłonieni na podstawie klasyfikacji końcowej po II rundzie rozgrywek)

11 kolejka – 22.04.2023
LKS Gąsawa – KS Polonia Skierniewice 6:0
HKS Siemianowiczanka – MKS Środa Wlkp. Mecz nie został rozegrany 
UKS Ósemka TG – KS Lipno Stęszew 2:0

12 kolejka – 06.05.2023
KS Polonia Skierniewice – KS Lipno Stęszew 2:2, karne zagrywki 2:0
MKS Środa Wlkp. – UKS Ósemka TG 3:1
LKS Gąsawa – HKS Siemianowiczanka 2:2, karne zagrywki 2:3

13 kolejka – 13.05.2023
HKS Siemianowiczanka – KS Polonia Skierniewice 9:0
UKS Ósemka TG – LKS Gąsawa 1:0
KS Lipno Stęszew – MKS Środa Wlkp. 3:1

14 kolejka – 20.05.2023
KS Polonia Skierniewice – MKS Środa Wlkp. 0:4
LKS Gąsawa – KS Lipno Stęszew 8:1
HKS Siemianowiczanka – UKS Ósemka TG 3:2

15 kolejka – 03.06.2023
UKS Ósemka TG – KS Polonia Skierniewice 10:3
KS Lipno Stęszew – HKS Siemianowiczanka 1:5
MKS Środa Wlkp. – LKS Gąsawa 1:6

17-18.06.2023 – dwumecz barażowy
LKS Rogowo – LKS Gąsawa 3:0
LKS Gąsawa – LKS Rogowo 1:0

I liga – sezon 2021/22

Runda jesienna

1 kolejka – 11.09.2021
1-6 LKS Rogowo – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 1:0
2-5 HKS Siemianowiczanka – KS Polonia Skierniewice 5:1
3-4 MKS Środa Wielkopolska – KS Lipno Stęszew 2:1

2 kolejka – 18.09.2021
6-4 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – KS Lipno Stęszew 1:4
5-3 KS Polonia Skierniewice – MKS Środa Wielkopolska 1:3
1-2 LKS Rogowo – HKS Siemianowiczanka 1:0

3 kolejka – 02.10.2021
2-6 HKS Siemianowiczanka – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 3:3, karne zagrywki 1:2
3-1 MKS Środa Wielkopolska – LKS Rogowo 2:1
4-5 KS Lipno Stęszew – KS Polonia Skierniewice 2:2, karne zagrywki 2:3

4 kolejka – 16.10.2021
6-5 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – KS Polonia Skierniewice 7:1
1-4 LKS Rogowo – KS Lipno Stęszew 6:0 (mecz został rozegrany 14.05.2022 r.)
2-3 HKS Siemianowiczanka – MKS Środa Wielkopolska 4:1

5 kolejka – 30.10.2021
3-6 MKS Środa Wielkopolska – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 2:2, karne zagrywki 3:2
4-2 KS Lipno Stęszew – HKS Siemianowiczanka 0:5
5-1 KS Polonia Skierniewice – LKS Rogowo 1:5

Runda wiosenna

6 kolejka – 09.04.2022 
6-1 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – LKS Rogowo 1:9
5-2 KS Polonia Skierniewice – HKS Siemianowiczanka 1:2
4-3 KS Lipno Stęszew – MKS Środa Wielkopolska 0:3

7 kolejka – 23.04.2022
4-6  KS Lipno Stęszew – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 3:6
3-5  MKS Środa Wielkopolska – KS Polonia Skierniewice 4:0
2-1  HKS Siemianowiczanka – LKS Rogowo 3:4

8 kolejka – 07.05.2022 
6-2 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – HKS Siemianowiczanka 1:5
1-3 LKS Rogowo – MKS Środa Wielkopolska 4:1
5-4 KS Polonia Skierniewice – KS Lipno Stęszew 2:2, karne zagrywki 0:3

9 kolejka – 28.05.2022
5-6 KS Polonia Skierniewice – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 4:3
4-1 KS Lipno Stęszew – LKS Rogowo 2:3
3-2 MKS Środa Wielkopolska – HKS Siemianowiczanka 3:0

10 kolejka – 11.06.2022
6-3 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – MKS Środa Wielkopolska 3:4
2-4 HKS Siemianowiczanka – KS Lipno Stęszew 6:2
1-5 LKS Rogowo – KS Polonia Skierniewice 11:1

Dwumecz barażowy – 25-26.06.2022 
MKS Środa Wielkopolska – KS Stella Gniezno 1:4
KS Stella Gniezno – MKS Środa Wielkopolska 3:3