Polski Związek Hokeja na Trawie

HOKEJ SUPERLIGA

TABELA

TERMINARZ I WYNIKI – “HOKEJ SUPERLIGA” SEZON 2020/21

6 kolejka – 20.03.2021 (przeniesiona z 24.10.2020)

8-7 LKS Rogowo – UKH Start 1954 Gniezno 

1-6 WKS Grunwald Poznań – AZS Politechnika Poznańska

2-5 KS Pomorzanin Toruń – KS Warta Poznań

3-4 LKS Gąsawa – KS AZS AWF Poznań

7 kolejka – 27.03.2021 (przeniesiona z 07.11.2020)

4-8 KS AZS AWF Poznań – LKS Rogowo

5-3 KS Warta Poznań – LKS Gąsawa

6-2 AZS Politechnika Poznańska – KS Pomorzanin Toruń

7-1 UKH Start 1954 Gniezno – WKS Grunwald Poznań

Runda wiosenna

8 kolejka – 10.04.2021

8-1 LKS Rogowo – WKS Grunwald Poznań

7-2 UKH Start 1954 Gniezno – KS Pomorzanin Toruń

6-3 AZS Politechnika Poznańska – LKS Gąsawa

5-4 KS Warta Poznań – KS AZS AWF Poznań

9 kolejka – 24.04.2021

5-8 KS Warta Poznań – LKS Rogowo

4-6 KS AZS AWF Poznań – AZS Politechnika Poznańska

3-7 LKS Gąsawa – UKH Start 1954 Gniezno

2-1 KS Pomorzanin Toruń – WKS Grunwald Poznań

10 kolejka – 25.04.2021

8-2 LKS Rogowo – KS Pomorzanin Toruń 

1-3 WKS Grunwald Poznań – LKS Gąsawa

7-4 UKH Start 1954 Gniezno – KS AZS AWF Poznań

6-5 AZS Politechnika Poznańska – KS Warta Poznań

11 kolejka – 08.05.2021

6-8 AZS Politechnika Poznańska  – LKS Rogowo

5-7 KS Warta Poznań – UKH Start 1954 Gniezno

4-1 KS AZS AWF Poznań – WKS Grunwald Poznań

3-2 LKS Gąsawa – KS Pomorzanin Toruń

12 kolejka – 15.05.2021

8-3 LKS Rogowo – LKS Gąsawa

2-4 KS Pomorzanin Toruń – KS AZS AWF Poznań

1-5 WKS Grunwald Poznań – KS Warta Poznań

7-6 AZS Politechnika Poznańska – UKH Start 1954 Gniezno 

13 kolejka – 29.05.2021

7-8 UKH Start 1954 Gniezno – LKS Rogowo

6-1 AZS Politechnika Poznańska  – WKS Grunwald Poznań

5-2 KS Warta Poznań – KS Pomorzanin Toruń

4-3 KS AZS AWF Poznań – LKS Gąsawa

14 kolejka – 30.05.2021 lub 05.06.2021

8-4 LKS Rogowo – KS AZS AWF Poznań

3-5 LKS Gąsawa – KS Warta Poznań

2-6 KS Pomorzanin Toruń – AZS Politechnika Poznańska  

1-7 WKS Grunwald Poznań – UKH Start 1954 Gniezno

Faza play-off *

Wariant I 

Półfinały 06.06 i 09.06

Finały 12.06

Wariant II

Półfinały 09.06 i 12.06

Finały 13.06

Wariant III

Półfinały 12.06 i 16.06

Finały 19.06

* wariant fazy play-off zostanie potwierdzone w terminie późniejszym

Mecze barażowe

18-20.06.2021

Runda jesienna

I kolejka – 05.09.2020 

1-8 WKS Grunwald Poznań – LKS Rogowo 9:2

2-7 KS Pomorzanin Toruń – UKH Start 1954 Gniezno 6:1

3-6 LKS Gąsawa – AZS Politechnika Poznańska 1:4

4-5 KS AZS AWF Poznań – KS Warta Poznań 7:2

II kolejka – 12.09.2020

8-5 LKS Rogowo – KS Warta Poznań 0:4

6-4 AZS Politechnika Poznańska – KS AZS AWF Poznań 3:6

7-3 UKH Start 1954 Gniezno – LKS Gąsawa 2:2, karne zagrywki 4:3

1-2 WKS Grunwald Poznań – KS Pomorzanin Toruń 4:2

III kolejka – 26.09.2020

2-8 KS Pomorzanin Toruń – LKS Rogowo 16:0

3-1 LKS Gąsawa – WKS Grunwald Poznań 1:5

4-7 KS AZS AWF Poznań – UKH Start 1954 Gniezno 1:2

5-6 KS Warta Poznań – AZS Politechnika Poznańska 0:0, karne zagrywki 4:3

IV kolejka – 03.10.2020

8-6 LKS Rogowo – AZS Politechnika Poznańska 2:9

7-5 UKH Start 1954 Gniezno – KS Warta Poznań 2:1

1-4 WKS Grunwald Poznań – KS AZS AWF Poznań 3:1

3-2 LKS Gąsawa – KS Pomorzanin Toruń 0:6

V kolejka – 10.10.2020

3-8 LKS Gąsawa – LKS Rogowo 3:0

4-2 KS AZS AWF Poznań – KS Pomorzanin Toruń 0:4

5-1 KS Warta Poznań – WKS Grunwald Poznań 2:5

6-7 AZS Politechnika Poznańska – UKH Start 1954 Gniezno 1:3 (mecz odbył się w Gnieźnie)

KLUCZ WG KTÓREGO TWORZONY JEST TERMINARZ

Po zakończeniu rozgrywek w sezonie 2019/20 drużynom klubowym zostały przydzielone numery zgodnie z klasyfikacją końcową Mistrzostw Polski seniorów.

Poniżej zestawienie:

nr 1 WKS Grunwald Poznań

nr 2 KS Pomorzanin Toruń

nr 3 LKS Gąsawa

nr 4 KS AZS AWF Poznań

nr 5  KS Warta Poznań

nr 6 AZS Politechnika Poznańska

nr 7 UKH Start 1954 Gniezno 

nr 8 LKS Rogowo