Polski Związek Hokeja na Trawie

SUPERLIGA

Superliga – sezon 2022/23

Runda jesienna

1 kolejka – 10.09.2022

1/SL WKS Grunwald Poznań – LKS Rogowo 2:0
2/SL KS Pomorzanin Toruń – KS Stella Gniezno MECZ PRZEŁOŻONY na 8.10.2022 r.
3/SL KS AZS AWF Poznań – AZS Politechnika Poznańska 3:1
4/SL KS Warta Poznań – UKH Start 1954 Gniezno 5:2

2 kolejka – 17.09.2022

5/SL LKS Rogowo – UKH Start 1954 Gniezno 8:2
6/SL AZS Politechnika Poznańska – KS Warta Poznań 2:1
7/SL KS Stella Gniezno – KS AZS AWF Poznań 2:2, karne zagrywki: 1:2
8/SL WKS Grunwald Poznań – KS Pomorzanin Toruń 3:3, karne zagrywki: 7:8

3 kolejka – 24.09.2022

9/SL KS Pomorzanin Toruń – LKS Rogowo 3:2
10/SL KS AZS AWF Poznań – WKS Grunwald Poznań PRZEŁOŻONY
11/SL KS Warta Poznań – KS Stella Gniezno 3:4
12/SL UKH Start 1954 Gniezno – AZS Politechnika Poznańska 1:3

4 kolejka – 01.10.2022

13/SL LKS Rogowo – AZS Politechnika Poznańska
14/SL KS Stella Gniezno – UKH Start 1954 Gniezno
15/SL WKS Grunwald Poznań – KS Warta Poznań
16/SL KS Pomorzanin Toruń – KS AZS AWF Poznań

5 kolejka – 15.10.2022

17/SL KS AZS AWF Poznań – LKS Rogowo
18/SL KS Warta Poznań – KS Pomorzanin Toruń
19/SL UKH Start 1954 Gniezno – WKS Grunwald Poznań
20/SL AZS Politechnika Poznańska – KS Stella Gniezno

6 kolejka – 22.10.2022

21/SL LKS Rogowo – KS Stella Gniezno
22/SL WKS Grunwald Poznań – AZS Politechnika Poznańska
23/SL KS Pomorzanin Toruń – UKH Start 1954 Gniezno
24/SL KS AZS AWF Poznań – KS Warta Poznań

7 kolejka – 29.10.2022

25/SL KS Warta Poznań – LKS Rogowo
26/SL UKH Start 1954 Gniezno – KS AZS AWF Poznań
27/SL AZS Politechnika Poznańska – KS Pomorzanin Toruń
28/SL KS Stella Gniezno – WKS Grunwald Poznań

Runda wiosenna

8 kolejka – 01.04.2023

29/SL LKS Rogowo – WKS Grunwald Poznań
30/SL KS Stella Gniezno – KS Pomorzanin Toruń
31/SL AZS Politechnika Poznańska – KS AZS AWF Poznań
32/SL UKH Start 1954 Gniezno – KS Warta Poznań

9 kolejka – 15.04.2023

33/SL UKH Start 1954 Gniezno – LKS Rogowo
34/SL KS Warta Poznań – AZS Politechnika Poznańska
35/SL KS AZS AWF Poznań – KS Stella Gniezno
36/SL KS Pomorzanin Toruń – WKS Grunwald Poznań

10 kolejka – 22.04.2023

37/SL LKS Rogowo – KS Pomorzanin Toruń
38/SL WKS Grunwald Poznań – KS AZS AWF Poznań
39/SL KS Stella Gniezno – KS Warta Poznań
40/SL AZS Politechnika Poznańska – UKH Start 1954 Gniezno

11 kolejka – 06.05.2023

41/SL AZS Politechnika Poznańska – LKS Rogowo
42/SL UKH Start 1954 Gniezno – KS Stella Gniezno
43/SL KS Warta Poznań – WKS Grunwald Poznań
44/SL KS AZS AWF Poznań – KS Pomorzanin Toruń

12 kolejka – 13.05.2023

45/SL LKS Rogowo – KS AZS AWF Poznań
46/SL KS Pomorzanin Toruń – KS Warta Poznań
47/SL WKS Grunwald Poznań – UKH Start 1954 Gniezno
48/SL KS Stella Gniezno – AZS Politechnika Poznańska

13 kolejka – 20.05.2023

49/SL KS Stella Gniezno – LKS Rogowo
50/SL AZS Politechnika Poznańska – WKS Grunwald Poznań
51/SL UKH Start 1954 Gniezno – KS Pomorzanin Toruń
52/SL KS Warta Poznań – KS AZS AWF Poznań

14 kolejka – 03.06.2023

53/SL LKS Rogowo – KS Warta Poznań
54/SL KS AZS AWF Poznań – UKH Start 1954 Gniezno
55/SL KS Pomorzanin Toruń – AZS Politechnika Poznańska
56/SL WKS Grunwald Poznań – KS Stella Gniezno

Faza finałowa

17.06.2023

I mecz półfinałowy – I-IV
I mecz półfinałowy – II-III

18.06.2023

II mecz półfinałowy – I-IV
II mecz półfinałowy – II-III

24.06.2023

Mecz o III miejsce MP – przegrani z dwumeczów półfinałowych
Finał MP – zwycięzcy z dwumeczów półfinałowych

Superliga – sezon 2021/22

Runda jesienna

1 kolejka – 11.09.2021

1-8 WKS Grunwald Poznań – KS Stella Gniezno 9:0

2-7 KS Pomorzanin Toruń – AZS Politechnika Poznańska 3:1

3-6 KS AZS AWF Poznań – LKS Gąsawa 4:0

4-5 KS Warta Poznań – UKH Start 1954 Gniezno 2:0

2 kolejka – 18.09.2021

8-5 KS Stella Gniezno – UKH Start 1954 Gniezno 1:4

6-4 LKS Gąsawa – KS Warta Poznań 0:1

7-3 AZS Politechnika Poznańska – KS AZS AWF Poznań 1:2

1-2 WKS Grunwald Poznań – KS Pomorzanin Toruń 4:2

3 kolejka – 26.09.2021

2-8 KS Pomorzanin Toruń – KS Stella Gniezno 5:1

3 kolejka – 02.10.2021

3-1 KS AZS AWF Poznań – WKS Grunwald Poznań 2:4

4-7 KS Warta Poznań – AZS Politechnika Poznańska 3:3, karne zagrywki 3:2

5-6 UKH Start 1954 Gniezno – LKS Gąsawa 3:4

4 kolejka – 09.10.2021

8-6 KS Stella Gniezno – LKS Gąsawa 4:1

7-5 AZS Politechnika Poznańska – UKH Start 1954 Gniezno 2:5

1-4 WKS Grunwald Poznań – KS Warta Poznań 3:2

2-3 KS Pomorzanin Toruń – KS AZS AWF Poznań 4:2

5 kolejka – 16.10.2021

3-8 KS AZS AWF Poznań – KS Stella Gniezno 3:2 (mecz został rozegrany 28.10)

4-2 KS Warta Poznań – KS Pomorzanin Toruń 4:7

5-1 UKH Start 1954 Gniezno – WKS Grunwald Poznań 0:3

6-7 LKS Gąsawa – AZS Politechnika Poznańska 1:2

6 kolejka – 30.10.2021

8-7 KS Stella Gniezno – AZS Politechnika Poznańska 6:4

1-6 WKS Grunwald Poznań – LKS Gąsawa 10:0

2-5  KS Pomorzanin Toruń – UKH Start 1954 Gniezno 2:1 (mecz został rozegrany 26.10)

3-4   KS AZS AWF Poznań – KS Warta Poznań 5:1

7 kolejka – 06.11.2021

4-8 KS Warta Poznań – KS Stella Gniezno 3:4 (mecz został rozegrany 02.04)

5-3 UKH Start 1954 Gniezno – KS AZS AWF Poznań 1:3

6-2 LKS Gąsawa – KS Pomorzanin Toruń 2:7

7-1 AZS Politechnika Poznańska – WKS Grunwald Poznań 2:5

Runda wiosenna

8 kolejka – 09.04.2022

8-1 KS Stella Gniezno – WKS Grunwald Poznań 0:4

7-2 AZS Politechnika Poznańska – KS Pomorzanin Toruń 3:2

6-3 LKS Gąsawa – KS AZS AWF Poznań 2:4

5-4 UKH Start 1954 Gniezno – KS Warta Poznań 0:1

9 kolejka – 23.04.2022

5-8 UKH Start 1954 Gniezno – KS Stella Gniezno 3:0

4-6 LKS Gąsawa – KS Warta Poznań 1:4

3-7 KS AZS AWF Poznań – AZS Politechnika Poznańska 4:2

2-1 KS Pomorzanin Toruń – WKS Grunwald Poznań 3:2

10 kolejka – 07.05.2022

8-2 KS Stella Gniezno – KS Pomorzanin Toruń  0:8

1-3 WKS Grunwald Poznań – KS AZS AWF Poznań 1:2

7-4 AZS Politechnika Poznańska – KS Warta Poznań 3:2

6-5 LKS Gąsawa – UKH Start 1954 Gniezno 2:3

11 kolejka – 14.05.2022

6-8 LKS Gąsawa – KS Stella Gniezno 5:3

5-7 UKH Start 1954 Gniezno – AZS Politechnika Poznańska 2:1 (mecz został rozegrany 14.06.2022 r.)

4-1 KS Warta Poznań – WKS Grunwald Poznań 2:5

3-2 KS AZS AWF Poznań – KS Pomorzanin Toruń 2:0

12 kolejka – 28.05.2022

8-3 KS Stella Gniezno – KS AZS AWF Poznań 3:3, karne zagrywki 2:3

2-4 KS Pomorzanin Toruń – KS Warta Poznań 5:3 (mecz został rozegrany 15.06.2022 r.)

1-5 WKS Grunwald Poznań – UKH Start 1954 Gniezno 5:2

7-6 AZS Politechnika Poznańska – LKS Gąsawa 3:4

13 kolejka – 11.06.2022

7-8 AZS Politechnika Poznańska  – KS Stella Gniezno 8:0

6-1 LKS Gąsawa – WKS Grunwald Poznań 0:5

5-2 UKH Start 1954 Gniezno – KS Pomorzanin Toruń 1:11

4-3 KS Warta Poznań – KS AZS AWF Poznań 5:3

14 kolejka – 18.06.2022

8-4 KS Stella Gniezno – KS Warta Poznań 3:3, karne zagrywki 4:5

3-5 KS AZS AWF Poznań – UKH Start 1954 Gniezno 1:2

2-6 KS Pomorzanin Toruń – LKS Gąsawa 4:0

1-7 WKS Grunwald Poznań – AZS Politechnika Poznańska  6:0

Faza finałowa 25-26.06.2022

Dwumecz o Mistrzostwo Polski – zespoły z miejsc I-II po fazie zasadniczej

WKS Grunwald Poznań – KS Pomorzanin Toruń 5:0

KS Pomorzanin Toruń – WKS Grunwald Poznań 3:3

Dwumecz o III miejsce Mistrzostw Polski –  zespoły z miejsc III-IV po fazie zasadniczej

KS AZS AWF Poznań – KS Warta Poznań 1:0

KS Warta Poznań – KS AZS AWF Poznań 2:2