Polski Związek Hokeja na Trawie
HOKEJ W POLSCE

HOKEJ W POLSCE

Obiekty do hokeja na trawie w Polsce (stan na 01.05.2020 r.):

Poznań – 3 (obiekty), Stęszew – 1, Środa Wielopolska – 1, Gniezno – 1, Gąsawa – 1, Toruń – 1, Tarnowskie Góry – 1, Siemianowice Śląskie – 1, Skierniewice – 1, Brzeziny – 1, Rypin – 1, Wrocław – 1, Wałcz -1

Kluby (stan na 01.05.2020 r.):

105 klubów w Polsce (z numerem licencji klubowej), 33 – biorące udział w rozgrywkach

Zawodnicy (stan na 01.05.2020 r.):

Hokeistów – 4711 (z numerem licencji klubowej). Hokeistek – 3030 (z numerem licencji klubowej)

Seniorzy “Superliga” – 221 zgłoszonych zawodników do rozgrywek – 8 drużyn biorących udział w rozgrywkach o MP

Seniorzy “I liga” – 155 zgłoszonych zawodników do rozgrywek – 6 drużyn biorących udział w rozgrywkach o MP

Seniorki “I liga” – 92 zgłoszone zawodniczki do rozgrywek – 4 drużyny biorące udział w rozgrywkach o MP

Juniorzy – 109 zgłoszonych zawodników do rozgrywek – 7 drużyn biorących udział w rozgrywkach o MP

Juniorki – 113 zgłoszonych zawodniczek do rozgrywek – 6 drużyn biorących udział w rozgrywkach o MP

Juniorzy młodsi, Juniorki młodsze, Młodzik, Dzieci – rozgrywki prowadzone przez okręgi.

Trenerzy w Polsce (stan na 01.05.2020 r.):

125 trenerów

Medaliści Mistrzostw Polski mężczyzn:

1927 r. – KH Siemianowice Śląskie – Klub Łyżwiarski Poznań – Poz. Tow. Hokejowe Poznań

1928 r. – KH Lechia Poznań – KŁ Poznań – KH Siemianowice Śląskie

1929 r. – KH Lechia Poznań – KH Czarni Poznań – GKS Venetia Ostrów Wlkp.

1930 r. – KH Siemianowice Śląskie – KH Lechia Poznań – GKS Venetia Ostrów Wlkp.

1931 r. – KH Lechia Poznań

1932-34  –  MISTRZOSTW NIE PRZEPROWADZONO

1935 r. – Wojskowy Klub Sportowy Poznań – KS Stella Gniezno – Zuchowaci Poznań

1936 r. – WKS Poznań – KH Czarni Poznań – Zuchowaci Poznań

1937 r. – KH Czarni Poznań – WKS Poznań – KS Stella Gniezno

1938 r. – WKS Poznań – KS Warta Poznań – KH Czarni Poznań

1939 r. –  MISTRZOSTWA PRZERWAŁ WYBUCH II WOJNY ŚWIATOWEJ

1946 r. – KH Lechia Poznań – KS Stella Gniezno – Kolejowy KS Gniezno

1947 r. – KS Stella Gniezno – KH Czarni Poznań – KKS Gniezno

1948 r. – KS Stella Gniezno – Związek Zawodowy Kolejarzy Gniezno – KH Czarni Poznań

1949 r. – KS Stella Gniezno – KH Czarni Poznań – SKS Chrobry Gniezno

1950 r. – Związkowiec Gniezno – KS Kolejarz Gniezno – Włókniarz Poznań

1951 r. – KS Spójnia Gniezno – KS Kolejarz Poznań – KS Kolejarz Gniezno

1952 r. – KS Spójnia Gniezno – KS Stal Siemianowice – KS Stal Poznań

1953 r. – KS Spójnia Gniezno – Okręgowy Wojskowy KS Wrocław – KS Stal Poznań 

1954 r. – OWKS Wrocław – KS Spójnia Gniezno – KS Stal Poznań

1955 r. – OWKS Poznań – KS Start Gniezno – KS Sparta Gniezno

1956 r. – KS Stella Gniezno – OWKS Poznań – KS Warta Poznań

1957 r. – KS Stella Gniezno – KS Warta Poznań – WKS Grunwald Poznań

1958 r. – KS Stella Gniezno – WKS Grunwald Poznań – KS Warta Poznań

1959 r. – KS Sparta Gniezno – WKS Grunwald Poznań – KS Start Gniezno

1960/1961 – ZMIANA SYSTEMU ROZGRYWEK

1961 r. – KS Sparta Gniezno – KS Warta Poznań – WKS Grunwald Poznań

1962 r. – KS Sparta Gniezno – KS Warta Poznań – WKS Grunwald Poznań

1963 r. – KS Warta Poznań – WKS Grunwald Poznań – HKS Siemianowiczanka

1964 r. – KS Sparta Gniezno – KS Warta Poznań – HKS Siemianowiczanka

1965 r. – KS Warta Poznań – KS Sparta Gniezno – WKS Grunwald Poznań 

1966 r. – WKS Grunwald Poznań – KS Warta Poznań – HKS Siemianowiczanka

1967 r. – KS Warta Poznań – KS Sparta Gniezno – WKS Grunwald Poznań 

1968 r. – KS Warta Poznań – KS Sparta Gniezno – Stella Gniezno

1969 r. – KS Warta Poznań – KS Sparta Gniezno – KKS Lech Poznań

1970 r. – KS Warta Poznań – Siemianowiczanka – WKS Grunwald Poznań

1971 r. – KS Warta Poznań – WKS Grunwald Poznań – Polonia Środa Wlkp.

1972 r. – KS Warta Poznań – WKS Grunwald Poznań – KKS Lech Poznań

1973 r. – KS Warta Poznań – WKS Grunwald Poznań – Stella Gniezno

1974 r. – GMKS Stella Gniezno – KS Warta Poznań – WKS Grunwald Poznań

1975 r. – KS Warta Poznań – WKS Grunwald Poznań – KS Sparta Gniezno

1976 r. – KS Warta Poznań – KKS Lech Poznań – Polonia Środa Wlkp.

1977 r. – KKS Lech Poznań – KS Warta Poznań – MZKS Pocztowiec Poznań

1978 r. – KKS Lech Poznań – KS Warta Poznań – MZKS Pocztowiec Poznań

1979 r. – MZKS Pocztowiec Poznań – KKS Lech Poznań – LKS Rogowo

1980 r. – KS Warta Poznań – MZKS Pocztowiec Poznań – KKS Lech Poznań

1981 r. – MZKS Pocztowiec Poznań – KS Warta Poznań – LKS Rogowo

1982 r. – MZKS Pocztowiec Poznań – LKS Rogowo – KS Warta Poznań

1983 r. – MZKS Pocztowiec Poznań – LKS Rogowo – KKS Lech Poznań

1984 r. – KKS Lech Poznań – MZKS Pocztowiec Poznań – KS Pomorzanin Toruń

1985 r. – KKS Lech Poznań – MZKS Pocztowiec Poznań – WKS Grunwald Poznań

1986 r. – KKS Lech Poznań – MZKS Pocztowiec Poznań – WKS Grunwald Poznań

1987 r. – KKS Lech Poznań – WKS Grunwald Poznań – KS Pomorzanin Toruń

1988 r. – MZKS Pocztowiec – KKS Lech Poznań – KS Pomorzanin Toruń

1989 r. – KKS Lech Poznań – KS Pomorzanin Toruń – WKS Grunwald Poznań

1990 r. – KS Pomorzanin Toruń – WKS Grunwald Poznań – AZS Katowice

1991 r. – MZKS Pocztowiec Poznań – WKS Grunwald Poznań – KS Pomorzanin Toruń

1992 r. – WKS Grunwald Poznań – MLKS Gąsawa – MZKS Pocztowiec Poznań

1993 r. – WKS Grunwald Poznań – MZKS Pocztowiec Poznań – KS Pomorzanin Toruń

1994 r. – WKS Grunwald Poznań – MZKS Pocztowiec Poznań – KS Pomorzanin Toruń

1995 r. – MZKS Pocztowiec Poznań – WKS Grunwald Poznań – KS Pomorzanin Toruń

1996 r. – WKS Grunwald Poznań – MZKS Pocztowiec Poznań – KS Polonia Środa Wlkp.

1997 r. – WKS Grunwald Poznań – KS Pocztowiec TP S.A. Poznań – KS Polonia Środa Wlkp.

1998 r. – KS Pocztowiec TP S.A. Poznań – WKS Grunwald Poznań – KS Pomorzanin Toruń

1999 r. – WKS Grunwald Poznań – KS Pocztowiec TP S.A. Poznań – KS Pomorzanin Toruń

2000 r. – WKS Grunwald Poznań – KS Polonia Środa Wlkp. – KS Pocztowiec TP S.A. Poznań

2001 r. – WKS Grunwald Poznań – KS Pocztowiec TP S.A. Poznań – KS Polonia Środa Wlkp.

2002 r. – WKS Grunwald Poznań – KS Pocztowiec TP S.A. Poznań – LKS Gąsawa

2003 r. – WKS Grunwald Poznań – KS Pocztowiec TP S.A. Poznań – SKS Start Gniezno

2004 r. – KS Pocztowiec Poznań – WKS Grunwald Poznań – SKS Start Gniezno

2005 r. – KS Pocztowiec Poznań – WKS Grunwald Poznań – LKS Gąsawa

2006 r. – KS Pocztowiec Poznań – WKS Grunwald Poznań – LKS Gąsawa

2007 r. – KS Pocztowiec Poznań – WKS Grunwald Poznań – KS Pomorzanin Toruń

2008 r. – WKS Grunwald Poznań – KS Pocztowiec Poznań – KS AZS AWF Poznań

2009 r. – WKS Grunwald Poznań – KS Pocztowiec Poznań – KS AZS AWF Poznań

2010 r. – WKS Grunwald Poznań – KS Pomorzanin Toruń – KS Pocztowiec Poznań

2011 r. – WKS Grunwald Poznań – KS Pomorzanin Toruń – KS Warta Poznań

2012 r. – WKS Grunwald Poznań – AZS Politechnika Poznańska – KS Pomorzanin Toruń

2013 r. – WKS Grunwald Poznań – AZS Politechnika Poznańska – Start Gniezno

2014 r. – KS Pomorzanin Toruń – WKS Grunwald Poznań – Start Gniezno

2015 r. – WKS Grunwald Poznań – KS Pomorzanin Toruń – KS AZS AWF Poznań

2016 r. – WKS Grunwald Poznań – KS AZS AWF Poznań – KS Pomorzanin Toruń

2017 r. – WKS Grunwald Poznań – KS AZS AWF Poznań – LKS Gąsawa

2018 r. – WKS Grunwald Poznań – KS Pomorzanin Toruń – LKS Gąsawa

2019 r. – WKS Grunwald Poznań – KS Pomorzanin Toruń – KS Warta Poznań 

2020 r. – WKS Grunwald Poznań – KS Pomorzanin Toruń – LKS Gąsawa

Medaliści Mistrzostw Polski Kobiet – boiska otwarte:

1976 r. – KS Polonia Środa Wlkp. – KKS Polonia Wrocław – LKS Plon Skoroszyce

1977 r. – KS Polar Wrocław – KKS Polonia Wrocław – LKS Plon Skoroszyce

1978 r. – KKS Polonia Wrocław – LKS Plon Skoroszyce – KS Polar Wrocław

1979 r. – KS Polar Wrocław – KKS Polonia Wrocław – LKS Plon Skoroszyce

1980 r. – KS Polar Wrocław – LKS Rolnik Nysa – KKS Polonia Wrocław

1981 r. – KS Polar Wrocław – LKS Rolnik Nysa – LKS Plon Skoroszyce

1982 r. – KS Polar Wrocław – LKS Rolnik Nysa – AZS UŚ Katowice

1983 r. – KS Polar Wrocław – AZS UŚ Katowice – LKS Plon Skoroszyce 

1984 r. – AZS UŚ Katowice – LKS Rolnik Nysa – KS Polar Wrocław

1985 r. – AZS KU UŚ Katowice – KS Polar Wrocław – LKS Rolnik Nysa

1986 r. – AZS KU UŚ Katowice – KS Polar Wrocław – LKS Rolnik Nysa

1987 r. – KS Polar Wrocław – LKS Rolnik Nysa – AZS KU UŚ Katowice

1988 r. – KS Polar Wrocław – AZS Katowice – LKS Rolnik Nysa

1989 r. – KS Polar Wrocław – LKS Rolnik Nysa – AZS Katowice 

1990 r. – LKS Rolnik Nysa – KKS Polonia Wrocław – GKS Sparta Gniezno

1991 r. – LKS Rolnik Nysa – AZS Katowice – LKS Plon Skoroszyce

1992 r. – KKS Polonia Wrocław – Rolnik-Plon Skoroszyce – BKS Start Brzeziny

1993 r. – BKS Start Brzeziny – LKS Plon Skoroszyce – GKS Sparta Gniezno

1994 r. – ZKS Polar Wrocław – BKS Start Brzeziny – GKS Sparta Gniezno

1995 r. – BKS Start Brzeziny – ZKS Polar Wrocław – GKS Sparta Gniezno

1996 r. – BKS Start Brzeziny – GKS Sparta Gniezno – ZKS Polar Wrocław

1997 r. – ZMIANA SYSTEMU ROZGRYWEK

1998 r. – KS AZS AWF Poznań – ZKS Polar Wrocław – GKS Sparta Gniezno

1999 r. – ZKS Polar Wrocław – GKS Sparta Gniezno – BKS Start Brzeziny

2000 r. – BKS Start Brzeziny – ZKS Polar Wrocław – LKS Nysa

2001 r. – BKS Start Brzeziny – LKS Nysa – ZKS Polar Wrocław

2002 r. – BKS Start Brzeziny – KKS Polonia Wrocław – ZKS Polar Wrocław

2003 r. – BKS Start Brzeziny – GKS Sparta Gniezno – KKS Polonia Wrocław

2004 r. – BKS Start Brzeziny – ZKS Polar Wrocław – KS AZS AWF Poznań

2005 r. – BKS Start Brzeziny – ZKS Polar Wrocław – KS Pocztowiec Poznań

2006 r. – KS Pocztowiec Poznań – MKS Polar Wrocław – BKS Start Brzeziny

2007 r. – BKS Start Brzeziny – MKS Polar Wrocław – KS Pocztowiec Poznań

2008 r. – KS Pocztowiec Poznań – BKS Start Brzeziny – MKS Polar Wrocław

2009 r. – KS Pocztowiec Poznań – BKS Start Brzeziny – MKS Polar Wrocław

2010 r. – Start Brzeziny – KS Pocztowiec Poznań – UKS Dwójka Nysa

2011 r. – Start Brzeziny – KS Pocztowiec Poznań – UKS Dwójka Nysa

2012 r. – AZS Politechnika Poznańska – Start Brzeziny – UKS Dwójka Nysa

2013 r. – AZS Politechnika Poznańska – Start Brzeziny – UKS Dwójka Nysa

2014 r. – AZS Politechnika Poznańska – Start Brzeziny – UKS Dwójka Nysa

2015 r. – Start Brzeziny – AZS Politechnika Poznańska – UKS Dwójka Nysa

2016 r. – AZS Politechnika Poznańska – Start Brzeziny – LKS Rogowo

2017 r. – AZS Politechnika Poznańska – Start Brzeziny – ZSMP Poznań

2018 r. – Start Brzeziny – AZS Politechnika Poznańska – LOMS Poznań

2019 r. – Start Brzeziny – AZS Politechnika Poznańska – Ósemka Tarnowskie Góry

2020 r. – AZS Politechnika Poznańska – Start Brzeziny – KS Rogowo

Medaliści Halowych Mistrzostw Polski mężczyzn:

1961 r. – Grunwald Poznań – Siemianowiczanka – MKS Gniezno

1962 r. – AZS Katowice – Siemianowiczanka – Warta Poznań

1963 r. – Grunwald Poznań – Siemianowiczanka – Warta Poznań

1964 r. – Warta Poznań – Siemianowiczanka – AZS Katowice

1965 r. – Grunwald Poznań – Siemianowiczanka – Warta Poznań

1966 r. – Grunwald Poznań – Siemianowiczanka – AZS Katowice

1967 r. – Warta Poznań – Grunwald Poznań – AZS Katowice

1968 r. – Sparta Gniezno – Siemianowiczanka – Warta Poznań

1969 r. – Warta Poznań – Sparta Gniezno – Siemianowiczanka

1970 r. – Warta Poznań – Grunwald Poznań – AZS Katowice

1971 r. – Warta Poznań – AZS Katowice – Siemianowiczanka

1972 r. – AZS Katowice – Grunwald Poznań – Siemianowiczanka

1973 r. – Warta Poznań – Siemianowiczanka – AZS Katowice

1974 r. – Grunwald Poznań – Warta Poznań – Siemianowiczanka

1975 r. – Warta Poznań – Grunwald Poznań – AZS Katowice

1976 r. – Warta Poznań – Lech Poznań – Siemianowiczanka

1977 r. – Siemianowiczanka – Warta Poznań – AZS Katowice 

1978 r. – Siemianowiczanka – Warta Poznań – AZS Katowice 

1979 r. – Warta Poznań – Siemianowiczanka – Pocztowiec Poznań 

1980 r. – Siemianowiczanka – AZS AWF Katowice – Górnik Siemianowice

1981 r. – Pocztowiec Poznań – Górnik Siemianowice – Siemianowiczanka

1982 r. – Warta Poznań – Pocztowiec Poznań – AZS AWF Katowice

1983 r. – Siemianowiczanka – Górnik Siemianowice – AZS AWF Katowice

1984 r. – Siemianowiczanka – Pocztowiec Poznań – AZS AWF Katowice

1985 r. – Siemianowiczanka – Pomorzanin Toruń – Warta Poznań

1986 r. – Siemianowiczanka – Pomorzanin Toruń – Lech Poznań

1987 r. – Pomorzanin Toruń – Siemianowiczanka – Grunwald Poznań

1988 r. – Pomorzanin Toruń – Grunwald Poznań – AZS AWF Katowice

1989 r. – Lech Poznań – Pomorzanin Toruń – Grunwald Poznań

1990 r. – Pomorzanin Toruń – Grunwald Poznań – AZS AWF Katowice

1991 r. – Pomorzanin Toruń – Grunwald Poznań – Pocztowiec Poznań 

1992 r. – Grunwald Poznań – Pocztowiec Poznań – Pomorzanin Toruń

1993 r. – Grunwald Poznań – Pomorzanin Toruń – Pocztowiec Poznań

1994 r. – Pocztowiec Poznań – Pomorzanin Toruń – Grunwald Poznań 

1995 r. – Pocztowiec Poznań – Pomorzanin Toruń – Lech Poznań

1996 r. – Pocztowiec Poznań – Pomorzanin Toruń – Grunwald Poznań

1997 r. – Pocztowiec Poznań – Lech Poznań – Pomorzanin Toruń

1998 r. – Pocztowiec Poznań – Pomorzanin Toruń – Polonia Środa Wlkp.

1999 r. – Pocztowiec Poznań – Pomorzanin Toruń – Grunwald Poznań

2000 r. – Pocztowiec Poznań – Lech Poznań – Pomorzanin Toruń

2001 r. – Grunwald Poznań – Pocztowiec Poznań – Pomorzanin Toruń

2002 r. – Pocztowiec Poznań – Pomorzanin Toruń – AZS AWF Poznań

2003 r. – Grunwald Poznań – Pocztowiec Poznań – Start Gniezno

2004 r. – Pocztowiec Poznań – Start Gniezno – LKS Gąsawa

2005 r. – Pocztowiec Poznań – Grunwald Poznań – Start Gniezno

2006 r. – Pocztowiec Poznań – Start Gniezno – Ósemka Tarnowskie Góry

2007 r. – Pocztowiec Poznań – Grunwald Poznań – Pomorzanin Toruń

2008 r. – Pocztowiec Poznań – Pomorzanin Toruń – ZSMS Poznań

2009 r. – Pocztowiec Poznań – Grunwald Poznań – AZS AWF Poznań

2010 r. – Grunwald Poznań – Pocztowiec Poznań – Pomorzanin Toruń

2011 r. – Grunwald Poznań – AZS AWF Poznań – Pomorzanin Toruń

2012 r. – Grunwald Poznań – Start Gniezno – Pomorzanin Toruń

2013 r. – Grunwald Poznań – Pomorzanin Toruń – Start Gniezno

2014 r. – Grunwald Poznań – Pomorzanin Toruń – AZS AWF Poznań

2015 r. – Grunwald Poznań – Pomorzanin Toruń – LKS Gąsawa

2016 r. – Grunwald Poznań – Pomorzanin Toruń – LKS Gąsawa

2017 r. – Pomorzanin Toruń – Grunwald Poznań – Start Gniezno

2018 r. – Grunwald Poznań – AZS AWF Poznań – Pomorzanin Toruń

2019 r. – Grunwald Poznań – Pomorzanin Toruń – AZS AWF Poznań

2020 r. – Pomorzanin Toruń – Grunwald Poznań – AZS AWF Poznań

2021 r. – AZS AWF Poznań – Grunwald Poznań – Pomorzanin Toruń

Medaliści Halowych Mistrzostw Polski Kobiet:

1971 r. – KKS Polonia Wrocław – LKS Zieloni Wrocław – WKS Sparta Wrocław

1972 r. – KKS Polonia Wrocław – Semafor Wrocław – KS Elektryk Toruń

1973 r. – KKS Polonia Wrocław – WKS Sparta Wrocław

1974 r. – KKS Polonia Wrocław – WKS Sparta Wrocław – KS Pomorzanin Toruń

1975 r. – KKS Polonia Wrocław – WKS Sparta Wrocław – MZKS Polonia Środa Wlkp.

1976 r. – KKS Polonia Wrocław – MZKS Polonia Środa Wlkp. – LKS Plon Skoroszyce

1977 r. – KS Polar Wrocław – KKS Polonia Wrocław – LKS Plon Skoroszyce

1978 r. – KS Polar Wrocław – LKS Plon Skoroszyce – KKS Polonia Wrocław

1979 r. – KS Polar Wrocław – KKS Polonia Wrocław – LKS Plon Skoroszyce 

1980 r. – KS Polar Wrocław – LKS Plon Skoroszyce – LKS Rolnik Nysa

1981 r. – KS Polar Wrocław – LKS Rolnik Nysa – LKS Plon Skoroszyce

1982 r. – KS Polar Wrocław – LKS Rolnik Nysa – KHNT Budowlani Katowice

1983 r. – KS Polar Wrocław – AZS UŚ Katowice –  LKS Plon Skoroszyce

1984 r. – AZS UŚ Katowice – LKS Rolnik Nysa – KS Polar Wrocław

1985 r. – AZS KU UŚ Katowice – KS Polar Wrocław – LKS Rolnik Nysa

1986 r. – AZS KU UŚ Katowice – KS Polar Wrocław – LKS Rolnik Nysa

1987 r. – AZS KU UŚ Katowice – KS Polar Wrocław – LKS Rolnik Nysa

1988 r. – KS Polar Wrocław – LKS Rolnik Nysa – AZS Katowice

1989 r. – LKS Rolnik Nysa – AZS Katowice – HKS Siemianowiczanka

1990 r. – AZS Katowice – LKS Rolnik Nysa – KS Polar Wrocław

1991 r. – LKS Rolnik Nysa – AZS Katowice – LKS Plon Skoroszyce

1992 r. – LKS Plon Skoroszyce – GKS Sparta Gniezno – AZS Katowice 

1993 r. – Plon-Rolnik Skoroszyce – AZS Katowice – GKS Sparta Gniezno

1994 r. – LKS Plon Skoroszyce – GKS Sparta Wrocław – BKS Start Brzeziny

1995 r. – BKS Start Brzeziny – GKS Sparta Gniezno – ZKS Polar Wrocław

1996 r. – BKS Start Brzeziny – GKS Sparta Gniezno – HKS Siemianowiczanka

1997 r. – BKS Start Brzeziny – GKS Sparta Gniezno – HKS Siemianowiczanka

1998 r. – GKS Sparta Gniezno – KS AZS AWF Poznań – ZKS Polar Wrocław

1999 r. – GKS Sparta Gniezno – KS AZS AWF Poznań – LKS Nysa

2000 r. – KS AZS AWF Poznań – LKS Nysa – Siemianowickie SSSHT Siemianowice Śląskie

2001 r. – LKS Nysa – BKS Start Brzeziny – KKS Polonia Wrocław

2002 r. – AZS AWF Poznań – LKS Nysa – ZKS Polar Wrocław

2003 r .– Mistrzostwa Polski Kobiet nie odbyły się

2004 r. – BKS Start Brzeziny – KS Pocztowiec TP S.A. Poznań – ZKS Polar Wrocław

2005 r. – Mistrzostwa Polski Kobiet nie odbyły się

2006 r. – Pocztowiec Poznań – Polar Wrocław – Kolejarz Gliwice

2007 r. – Mistrzostwa Polski Kobiet nie odbyły się

2008 r. – Mistrzostwa Polski Kobiet nie odbyły się

2009 r. – Mistrzostwa Polski Kobiet nie odbyły się

2010 r. – ULKS Dwójka Nysa – Pocztowiec Poznań – KS Hokej-Start Brzeziny

2011 r. – ULKS Dwójka Nysa – Pocztowiec Poznań – Kolejarz Gliwice

2012 r. – ULKS Dwójka Nysa – ZSMS Poznań – KS Stella Gniezno

2013 r. – ULKS Dwójka Nysa – AZS Politechnika Poznańska – KS Hokej-Start Brzeziny

2014 r. – AZS Politechnika Poznańska – LKS Rogowo – ZSMS Poznań

2015 r. – ULKS Dwójka Nysa – AZS Politechnika Poznańska – KS Hokeja-Start Brzeziny

2016 r. – AZS Politechnika Poznańska – KS Hokej-Start Brzeziny – ZSMS Poznań

2017 r. – KS Hokej-Start Brzeziny – AZS Politechnika Poznańska – LKS Rogowo

2018 r. – KS Hokej-Start Brzeziny – LKS Gąsawa – AZS Politechnika Poznańska

2019 r. – KS Hokej-Start Brzeziny – AZS Politechnika Poznańska – KS Rogowo

2020 r. – KS Hokej-Start Brzeziny – AZS Politechnika Poznańska – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

2021 r. – LKS Rogowo – AZS Politechnika Poznańska – UKS Orient II Łozina