Zarząd Polskiego Związku Hokeja na Trawie zatwierdził terminarze i regulaminy Halowych Mistrzostw Polski na sezon 2020/21. Tym razem publikujemy terminarz ligi juniorów.
KLUCZ WG KTÓREGO TWORZONY JEST TERMINARZ
Po zakończeniu rozgrywek w sezonie 2019/20 drużynom klubowym zostały przydzielone numery zgodnie z klasyfikacją końcową Mistrzostw Polski juniorów. W przypadku drużyn, które nie uczestniczyły w rozgrywkach tej kategorii wiekowej decydowała data zgłoszenia.
Zgodnie z obowiązującym kluczem Europejskiej Federacji Hokeja na Trawie, w oparciu o w/w numerację, dokonano podziału na dwie grupy – A i B.
Poniżej zestawienie:
nr 1 UKH Start 1954 Gniezno
nr 2 HKS Siemianowiczanka
nr 3 LKS Gąsawa
nr 4 KS Warta Poznań
nr 5 AZS Politechnika Poznańska
nr 6 UKS SP 5 Swarek Swarzędz
nr 7 KS Pomorzanin Toruń
Grupa A:
- UKH Start 1954 Gniezno
- KS Warta Poznań
- AZS Politechnika Poznańska
Grupa B:
- HKS Siemianowiczanka
- LKS Gąsawa
- UKS SP5 Swarek Swarzędz
- KS Pomorzanin Toruń
TERMINARZ ROZGRYWEK – grupa A
I turniej – 10.01.2021 – Gniezno
1-3 UKH Start 1954 Gniezno – AZS Politechnika Poznańska
3-2 AZS Politechnika Poznańska – KS Warta Poznań
2-1 KS Warta Poznań – UKH Start 1954 Gniezno
II turniej – 24.01.2021 – Poznań
1-3 UKH Start 1954 Gniezno – AZS Politechnika Poznańska
2-1 KS Warta Poznań – UKH Start 1954 Gniezno
3-2 AZS Politechnika Poznańska – KS Warta Poznań
III turniej – 07.02.2021 – Poznań
1-2 UKH Start 1954 Gniezno – KS Warta Poznań
3-1 AZS Politechnika Poznańska – UKH Start 1954 Gniezno
2-3 KS Warta Poznań – AZS Politechnika Poznańska
TERMINARZ ROZGRYWEK – grupa B
I turniej – 17.01.2021 – Siemianowice Śląskie
12.00 1-4 HKS Siemianowiczanka – KS Pomorzanin Toruń
13.15 2-3 LKS Gąsawa – UKS SP 5 Swarek Swarzędz
14.45 3-4 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – KS Pomorzanin Toruń
16.00 1-2 HKS Siemianowiczanka – LKS Gąsawa
II turniej – 24.01.2021 – Poznań
15.00 2-4 LKS Gąsawa – KS Pomorzanin Toruń
16.15 3-1 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – HKS Siemianowiczanka
17.45 4-1 KS Pomorzanin Toruń – HKS Siemianowiczanka
19.00 3-2 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – LKS Gąsawa
III turniej – 07.02.2021 – Gąsawa
12.00 1-3 HKS Siemianowiczanka – UKS SP 5 Swarek Swarzędz
13.15 4-2 KS Pomorzanin Toruń – LKS Gąsawa
14.45 2-1 LKS Gąsawa – HKS Siemianowiczanka
16.00 4-3 KS Pomorzanin Toruń – UKS SP 5 Swarek Swarzędz
Faza play-off
14.02.2021
I półfinał 1A-2B
II półfinał 1B-2A
21.02.2021
Mecz o III miejsce HMPJ – przegrani półfinałów I/II
Mecz o HMPJ – zwycięzcy półfinałów I/II