Aktualności

Skad kadry narodowej kobiet do lat 23

L.P.

Imi i nazwisko

Data ur.

Klub

1.

Nicole Chruszcz

16.04.2000r.

KKS Kolejarz Gliwice

2.

Sandra Tatarczuk

27.04.2000r

KKS Kolejarz Gliwice

3.

Patrycja Sk

26.04.2000r.

KKS Kolejarz Gliwice

4.

Anna Lipka

28.12.2000 r.

KKS Kolejarz Gliwice

5.

Natalia Winiewska

25.09.2000r.

KKS Kolejarz Gliwice

6.

Anna Gabara

05.05.1995r.

KS Hokej-Start-Brzeziny

7.

Natasza Suszyska

29.11.1998r.

AZS Politechnika Poznaska

8.

Wiktoria Baszyk

02.06.1996r.

AZS Politechnika Poznaska

9.

Weronika Wessoowska

25.11.1994r.

AZS Politechnika Poznaska

10.

Dagmara Karwacka

22.04.2000r.

AZS Politechnika Poznaska

11.

Oliwia Wrblewska

15.08.1998r.

AZS Politechnika Poznaska

12.

Karolina Lisowska

20.08.2001r.

AZS Politechnika Poznaska/SMS

13.

Kornelia ywocka

28.07.2000r.

KS Pomorzanin Toru

14.

Wiktoria Bajka

18.07.2000r.

KS Pomorzanin Toru


Sztab szkoleniowy
Maciej Wrzesiski - trener
Maciej Jankowiak - trener wsppracujcy
Mikoaj Juszczak - fizjoterapeuta

Skad kadry narodowej chopcw do lat 16

L.P.

Imi i nazwisko

Data urodzenia

Klub

1.

Pawlak Maksymilian

28.08.2003

UKH Start 1954 Gniezno

2.

Wesoowski Jan

11.11.2003

UKH Start 1954 Gniezno

3.

Pawlak Igor

23.01.2003

UKH Start 1954 Gniezno

4.

Adamczyk Tomasz

08.02.2003

LKS Gsawa

5.

Staszewski Kamil

29.06.2003

UKS Jedynka nin

6.

Jakubiak Eryk

10.04.2003

KS Warta Poznan

7.

Kubiak Patryk

13.06.2003

LKS Rogowo

8.

Olszak Piotr

14.07.2003

UKS Jedynka nin

9.

Gieca Filip

28.07.2003

HKS Siemianowiczanka

10.

Konieczny Marcel

9.08.2003

UKH Start 1954 Gniezno

11.

Tyranowski Szymon

09.03.2003

KS Warta Poznan

12.

Pawlak Robert

10.05.2003

AZS Politechnika

13.

Wojtasik Patryk

13.03.2002

LKS Gsawa

14.

Grny Jakub

13.01.2002

AZS AWF Pozna

15.

Cyprych Szymon

28.08.2003

UKH Start 1954 Gniezno

16.

Winiewski Mateusz

22.02.2002

UKS Jedynka nin

17.

Skrzypiec Dawid

20.03.2002

HKS Siemianowiczanka

18.

Owczarzak Kacper

15.07.2003

LKS Rogowo

19.

Hamerling Jakub

21.08.2003

HKS Siemianowiczanka

20.

Bednarczyk Kacper

28.09.2002

KS Warta Pozna

21.

Hyla Szymon

29.08.2002

LKS Rogowo

22.

Maecki Dominik

07.03.2002

MKS roda Wielkopolska

23.

Dominik Grzegorz

29.12.2002

KKS Kolejarz Gliwice

24.

Jdro Marcel

20.02.2003

KS Stella Gniezno

Sztab szkoleniowy
Mateusz Grochal - trener
ukasz Wojcieszak - trener wsppracujcy
Micha Pietrzak - fizjoterapeuta


Skad kadry narodowej dziewczt do lat 16

L.P.

Imi i nazwisko

Data urodzenia

Klub

1.

Angelika Bober

19.09.2002

KS Hokej-Start Brzeziny

2.

Zuzanna Dzidowska

27.09.2000

KKS Kolejarz Gliwice

3.

Ole Natalia

14.12.2002

KKS Kolejarz Gliwice

4.

Dymiska Aleksandra

29.05.2002

KKS Kolejarz Gliwice

5.

Oliwia Kucharska

20.03.2003

KS Hokej-Start Brzeziny

6.

Magdalena Pabiniak

27.09.2002

KS Hokej-Start Brzeziny

7.

Kranz Aleksandra

03.03.2003

LKS Gsawa

8.

Peka Klaudia

01.06.2002

KKS Kolejarz Gliwice

9.

Strzemkowska Alicja

28.04.2003

LKS Gsawa

10.

Koc Zuzanna

21.06.2003

LKS Gsawa

11.

Monika Palacz

20.03.2003

UKS Swarek Swarzdz

12.

Ciszewska Laura

19.09.2002

Dwjka Nysa

13.

Pieczyska Monika

11.03.2002

LKS Gsawa

14.

Borczyk Julia

24.10.2002

AZS AWF Pozna

15.

Aleksandra Banasik

20.07.2002

LKS Gsawa

16.

Kozera Magdalena

23.09.2002

KKS Kolejarz Gliwice

17.

Luiza Hyla

16.09.2003

LKS Gsawa

18.

Zuzanna Orowska

26.12.2002

Dwjka Nysa

19.

Bk Natalia

18.03.2002

KKS Kolejarz Gliwice

20.

Kosiska Patrycja

05.08.2003

KKS Kolejarz Gliwice

Sztab szkoleniowy
Bogusaw Kozowski - trener
Janusz Mica - trener wsppracujcy
Marta Szymaska - fizjoterapeutka

Newsletter — zapisz się