Aktualności

Program meczw

28.07.2017
18.00 POL - WAL 1:2
Bramka dla Polski: M.Gumny 13'A

 

29.07.2017
17.00 POL - WAL 1:4
Bramka dla Polski: M.Kasprzyk 56'KR

 

30.07.2017
11.00 POL - WAL 3:1
Bramki dla Polski: M.Hulbj 2 (3'A, 5'A), M.Janiszewski 15'A

 

 

Skad reprezentacji Polski mczyzn

L.P.

Nazwisko i imi

Data ur.

Klub

1

Hulbj Mateusz

20.09.1993

WKS Grunwald Pozna

2

Wachowiak Tomasz

08.09.1989

KS Warta Pozna

3

Banaszak Rafa

13.03.1992

KS AZS AWF Pozna

4

Gruszczyski Robert

21.01.1996

AZS Politechnika Poznaska

5

Gumny Mikoaj

22.11.1994

KS AZS AWF Pozna

6

Popiokowski Mateusz

21.04.1994

WKS Grunwald Pozna

7

Pawlak Patryk

19.11.1996

KS AZS AWF Pozna

8

Pacanowski Maciej

21.09.1992

Chichester HC

9

Zimnicki Dawid

18.01.1989

GHTGH Hamburg

10

Janicki Jakub

09.09.1996

LKS Gsawa

11

Janiszewski Maciej

07.08.1989

KS Pomorzanin Toru

12

Poltaszewski Mateusz

07.02.1989

WKS Grunwald Pozna

13

Bratkowski Pawe

27.08.1990

WKS Grunwald Pozna

14

Rachwalski Dariusz

14.06.1983

SV Arminen

15

Buka Patryk

09.01.1991

KS AZS AWF Pozna

16

Poltaszewski Micha

18.01.1990

WKS Grunwald Pozna

17

Kasprzyk Micha

22.08.1993

WKS Grunwald Pozna

18

Krokosz Adrian

19.01.1992

WKS Grunwald Pozna

19

Raciniewski Micha

18.05.1988

KS Pomorzanin Toru

20

Kotulski Dominik

28.11.1996

LKS Gsawa

Sztab szkoleniowy

Karol nieek - trener reprezentacji
Tomasz Cichy - trener wsppracujcy
Tomasz Kotulski - trener wsppracujcy
Mateusz Grochal - monitoring
ukasz Stoowski - fizjoterapeuta

L.P.

Nazwisko i imi

Data ur.

Klub

1

Hulbj Mateusz

20.09.1993

WKS Grunwald Pozna

2

Wachowiak Tomasz

08.09.1989

KS Warta Pozna

3

Banaszak Rafa

13.03.1992

KS AZS AWF Pozna

4

Gruszczyski Robert

21.01.1996

AZS Politechnika Poznaska

5

Gumny Mikoaj

22.11.1994

KS AZS AWF Pozna

6

Popiokowski Mateusz

21.04.1994

WKS Grunwald Pozna

7

Pawlak Patryk

19.11.1996

KS AZS AWF Pozna

8

Pacanowski Maciej

21.09.1992

Chichester HC

9

Zimnicki Dawid

18.01.1989

GHTGH Hamburg

10

Janicki Jakub

09.09.1996

LKS Gsawa

11

Janiszewski Maciej

07.08.1989

KS Pomorzanin Toru

12

Poltaszewski Mateusz

07.02.1989

WKS Grunwald Pozna

13

Bratkowski Pawe

27.08.1990

WKS Grunwald Pozna

14

Rachwalski Dariusz

14.06.1983

SV Arminen

15

Buka Patryk

09.01.1991

KS AZS AWF Pozna

16

Poltaszewski Micha

18.01.1990

WKS Grunwald Pozna

17

Kasprzyk Micha

22.08.1993

WKS Grunwald Pozna

18

Krokosz Adrian

19.01.1992

WKS Grunwald Pozna

19

Raciniewski Micha

18.05.1988

KS Pomorzanin Toru

20

Kotulski Dominik

28.11.1996

LKS Gsawa

Newsletter — zapisz się