Aktualności

Konsultacje szkoleniowe kadr narodowych M-16, K-16 w Wałczu

Skład kadry narodowej juniorek młodszych do lat 16

Lp.

Imię i nazwisko

Data urodzenia

Klub

1.

Julia Rudkiewicz

10.02.2002r

UKS Orient II Łozina

2.

Dziubek Weronika

17.12.2001r

KS Hokej-Start Brzeziny

3.

Mazur Dżesika

21.09.2001r

KS Hokej-Start Brzeziny

4.

Kozera Magdalena

23.09.2002r

KKS Kolejarz Gliwice

5.

Dymińska Aleksandra

29.05.2002r

KKS Kolejarz Gliwice

6.

Balcerzak Julia

24.04.2001r

LKS Gąsawa

7.

Plewa Małgorzata

11.07.2002r

LKS Rogowo

8.

Kucharska Aleksandra

24.02.2001r

UKS Orient II Łozina

9.

Mazana Agata

28.05.2001r

LKS Gąsawa

10.

Lisowska Karolina

20.08.2001r

AZS Politechnika Poznańska

11.

Strykowska Martyna

07.07.2001r

LKS Gąsawa

12.

Pełka Klaudia

01.06.2002r

KKS Kolejarz Gliwice

13.

Konieczna Julia

02.06.2002r

LKS Rogowo

14.

Janowska Kinga

05.11.2001r

LKS Gąsawa

 

Sztab szkoleniowy:
Bogusław Kozłowski - trener
Janusz Micał - trener współpracujący
Marta Szymańska - fizjoterapeutka

 

Skład kadry narodowej juniorów młodszych do lat 16

Lp.

Imię i nazwisko

Data urodzenia

Klub

1.

Zabłocki Dawid

04.10.2001

LKS Gąsawa

2.

Jarzyński Gracjan

1.04.2001

UKH Start 1954 Gniezno

3.

Bembenek  Eryk

24.11.2001

LKS Rogowo

4.

Zaworski Bartosz

4.07.2001

KS Warta Poznań

5.

Łuszczyński Oskar

12.03.2001

KS Stella Gniezno

6.

Mroziński Jakub

14.09.2001

UKS Jedynka Żnin

7.

Nitka Korneliusz

06.12.2001

UKS Jedynka Żnin

8.

Gebler Jakub

5.01.2001

UKS Jedynka Żnin

9.

Przybył Sebastian

24.04.2001

UKS Jedynka Żnin

10.

Marczyński Mikołaj

11.02.2001

UKS Jedynka Żnin

11.

Szczęsny Marcin

03.07.2001

UKH Iuventa Środa Wlkp

12.

Wiśniewski Mateusz

22.02.2002

UKS Jedynka Żnin

 

Sztab szkoleniowy:
Mateusz Grochal - trener
Łukasz Wojcieszak - trener współpracujący
Michał Pietrzak - fizjoterapeuta

 

Skład Kadry narodowej juniorów młodszych do lat 16, 4-9.07.17r Wałcz

Lp.

Imię i nazwisko

Data urodzenia

Klub

1.

Małecki Dominik

07.03.2002

UKH Iuventa Środa Wlkp

2.

Łuszczyński Oskar

12.03.2001

KS Stella Gniezno

3.

Raciniewski Kacper

5.03.2001

UKS Bałagany Łubianka

4.

Żakowski Dawid

12.06.2002

AZS PP

5.

Grzegorz Dominik

29.12.2002

KKS Kolejarz Gliwice

6.

Mroziński Jakub

14.09.2001

UKS Jedynka Żnin

7.

Przybył Mikołaj

24.04.2001

UKS Jedynka Żnin

8.

Meler Maksymilian

02.01.2001

KS Stella Gniezno

9.

Grzesiuk Maciej

12.01.2001

KKS Kolejarz Gliwice

10.

Mazurkiewicz Jakub

29.08.2001

AZS AWF Poznań

11.

Wieczorek Maciej

25.07.2001

KS Warta Poznań

12.

Jakub Górny

13.01.2002

AZS AWF Poznań

13.

Józef Perdenia

0.04.2002

KS Pomorzanin Toruń

14.

Miłosz Szreder

19.07.2001

UKS Bałagany Łubianka

 

Sztab szkoleniowy
Łukasz Kosmaczewski - trener

 

Newsletter — zapisz się