Aktualności

Konsultacje szkoleniowe, mecze międzypaństwowe M18 oraz TNOL K-18 27.04-02.05 Poznań/Czechy

Program meczów:

28.04.17
16.30 Czechy K-18 - Polska K-18 3:0
18.30 Czechy M-18 - Polska M-18 4:0

29.04.17
09:30 Słowacja K18 - Czechy K18
14.00 Czechy M18 - Polska M-18 0:2

Bramki dla Polski: M. Głowacki, M. Nowakowski 
16.00 Słowacja K-18 - Polska K-18 0:2

Bramki dla Polski: R. Michałowicz, N. Wiśniewska 

30.04.17
10.00 Czechy K18 - Polska K18 2:0
15.00 Czechy M18 - Polska M18 3:5

Bramki dla Polski: M. Kubiak, M. Lange 2, J. Wiśniewski, N. Zieliński 
17.00 Czechy K18 - Słowacja K18

01.05.17
09.30 Czechy M18 - Polska M18 1:4

Bramki dla Polski: M.Lange 2, M. Głowacki, Sz. Grinda 
11:30 Słowacja K18 - Polska K18 1:2

Bramki dla Polski: K. Zywocka, P. Sęk

 

Skład kadry narodowej K-18

Nazwisko i imię

Data ur.

Klub

Chruszcz Nicola

16.04.2000

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

Lipka Anna

28.12.2000

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

Lisowska Karolina

20.08.2001

AZS Politechnika Poznańska/SMS

Sęk Patrycja

26.04.2000

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

Substyk Martyna

01.02.2000

AZS Politechnika Poznańska/SMS

Tatarczuk Sandra

27.04.2000

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

Wiśniewska Natalia

25,09.2000

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

Zalewska Aleksandra

23.02.2000

KS Start Brzeziny/SMS

Żywocka Kornelia

28.07.2000

UKS Bałagany Łubianka/SMS

Chodakowska Patrycja

31.05.1999

KS Start Brzeziny/SMS

Hyla Jowita

11.02.1999

LKS Rogowo/SMS

Lewińska Natalia

03.01.1999

AZS Politechnika Poznańska/SMS

Michałowicz Roxana

03.08.1999

AZS Politechnika Poznańska/SMS

Gałązkiewicz Ewa

06.06.2000

AZS Politechnika Poznańska

Kuczma Martyna

09.02.2001

KS Stella Gniezno

Zawadka Kaja

10.11.2000

KS Stella Gniezno

Karwacka Dagmara

22.04.2000

AZS Politechnika Poznańska

Bzikowska Julia

11.03.2000

KS Start Brzeziny

 

 Sztab szkoleniowy:

Tomek Kawa - trener
Marcin Jeździkowski - trener współpracujący
Alicja Sauermann - fizjoterapeutka

 

Skład kadry narodowej M-18

Nazwisko i imię

Data ur.

Klub

Bembenek Tomasz

17.01.2000

LKS Rogowo/SMS

Chumeńczuk Jakub

24.11.2000

LKS Gąsawa/SMS

Eichhorst Grzegorz

12.04.2000

HKS Siemianowiczanka/SMS

Lange Michał

15.10.2000

KS Warta Poznań/SMS

Głowacki Mikołaj

18.03.1999

KS Polonia Środa Wlkp/SMS

Kania Wiktor

09.10.1999

AZS AWF Poznań/SMS

Kasprzyk Wojciech

16.07.1999

LKS Rogowo/SMS

Kloza Łukasz

21.09.1999

AZS AWF Poznań/SMS

Koperski Maksymilian

23.07.1999

LKS Rogowo/SMS

Motykiewicz Mateusz

07.04.2000

KS Pomorzanin Toruń

Wiśniewski Jerzy

26.01.2000

LKS Gąsawa

Nowakowski  Michał

21.09.2000

UKS Jedynka Żnin

Klim Kamil

03.08.2000

HKS Siemianowiczanka

Hanzel Jakub

8.02.2000

KS Mosir Cieszyn

Zieliński Norbert

07.04.2000

UKS Jedynka Żnin

Kubiak Mateusz

23.01.2000

UKH Iuventa

Rutkowski Wojciech

27.08.2000

KS Pomorzanin Toruń

Michał Kroma

03.09.2000

KS Warta Poznań

 

 Sztab szkoleniowy:

Andrzej Wybieralski - trener
Łukasz Kosmaczewski - trener współpracujący
Mikołaj Juszczak - fizjoterapeuta

 

Nazwisko i imię

Data ur.

Klub

Chruszcz Nicola

16.04.2000

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

Lipka Anna

28.12.2000

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

Lisowska Karolina

20.08.2001

AZS Politechnika Poznańska/SMS

Sęk Patrycja

26.04.2000

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

Substyk Martyna

01.02.2000

AZS Politechnika Poznańska/SMS

Tatarczuk Sandra

27.04.2000

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

Wiśniewska Natalia

25,09.2000

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

Zalewska Aleksandra

23.02.2000

KS Start Brzeziny/SMS

Żywocka Kornelia

28.07.2000

UKS Bałagany Łubianka/SMS

Chodakowska Patrycja

31.05.1999

KS Start Brzeziny/SMS

Hyla Jowita

11.02.1999

LKS Rogowo/SMS

Lewińska Natalia

03.01.1999

AZS Politechnika Poznańska/SMS

Michałowicz Roxana

03.08.1999

AZS Politechnika Poznańska/SMS

Gałązkiewicz Ewa

06.06.2000

AZS Politechnika Poznańska

Kuczma Martyna

09.02.2001

KS Stella Gniezno

Zawadka Kaja

10.11.2000

KS Stella Gniezno

Karwacka Dagmara

22.04.2000

AZS Politechnika Poznańska

Bzikowska Julia

11.03.2000

KS Start Brzeziny

 

 

Sztab szkoleniowy:
Tomek Kawa - trener
Marcin Jeździkowski - trener współpracujący
Alicja Sauermann - fizjoteraputka

 

Newsletter — zapisz się