Aktualności

 

 

 

 

Konsultacje szkoleniowe - Pozna, 19.02.2017
Mecze midzynarodowe - Utrecht, Holandia, 20-24.02.2017

 

Program meczw

21.02.2017

20:30 Almere - Polska 5:2 (2:1)
Bramki dla Polski: K.Sudo (A), P.Bratkowski (KR)

20:30 IJsseloever H1 - Polska U21 8:1
Bramka dla Polski: A. Wrzesiski (A)


22.02.2017

20:30 Laren - Polska U21 6:1

Bramka dla Polski. R. Gruszczyski


23.02.2017

18:15 Bloemendaal - Polska 3:0 (1:0)

 

Skad reprezentacji Polski mczyzn

L.P.

Imi i nazwisko

Data ur.

Klub

1

Mateusz Hulbj

20.09.1993

WZS GRUNWALD POZNA

2

Patryk Buka

09.01.1991

KS AZS AWF POZNA

3

Rafa Banaszak

13.03.1992

KS AWZ AWF POZNA

4

Robert Gruszczyski

21.01.1996

KS AZS POLITECHNIKA POZNASKA

5

Mikoaj Gumny

22.11.1994

KS AZS AWF POZNA

6

Mateusz Popiokowski

21.04.1994

WZS GRUNWALD POZNA

7

Adrian Krokosz

19.01.1992

WZS GRUNWALD

8

Pawe Bratkowski

27.08.1990

WZS GRUNWALD

9

Poltaszewski Mateusz

07.02.1989

WZS GRUNWALD

10

Rafa Nojgebauer

09.01.1993

KS AZS AWF POZNA

11

Kotulski Dominik

28.11.1996

WELLINGTOON BRUKSELA

12

Micha Raciniewski

18.05.1988

KS POMORZANIN TORU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sztab szkoleniowy

Karol nieek - trener reprezentacji
Tomasz Kotulski - trener wsppracujcy
Tomasz Cichy - trener wsppracujcy / kierownik
Mateusz Grochal - monitoring
ukasz Stoowski - fizjoterapeuta

 

Skad reprezentacji Polski mczyzn U21

L.P.

Imi i nazwisko

Data ur.

Klub

1.

Mikoaj Gowacki                              

18.03.1999

KS Polonia roda Wlkp/SMS

2.

Bartosz Drkowski

24.01.1998

KS Pomorzanin Toru

3.

Wojciech Kasprzyk

16.07.1999

LKS Rogowo/SMS

4.

Maksymilian Koperski

23.07.1999

LKS Rogowo/SMS

5.

Tomasz Bembenek

17.01.2000

LKS Rogowo/SMS

6.

Aleksander Szewerda

18.12.1998

AZS AWF Pozna/SMS

7.

Dominik Karulak

10.07.1998

AZS AWF Pozna/SMS

8.

Micha Nowakowski

21.09.2000

UKS Jedynka nin

9.

Kacper Kosmaczewski

17.05.1997

AZS AWF Pozna/SMS

10.

Sebastian Sellner

12.06.1996

Schwarz Weiss Neuss

11.

Albert Wrzesiski

31.03.1999

LKS Gsawa

12.

Krystian Sudo

07.08.1998

LKS Gsawa

13.

Patryk Pawlak

19.11.1996

AZS AWF Pozna

14.

Przemysaw Bernard

12.11.1998 

LKS Rogowo

15.

Mateusz Nowakowski

23.02.1998

Railway Union Dublin

16.

Jakub Chumeczuk

24.11.2000

LKS Gsawa/SMS

17.

Micha Lange

15.10.2000

KS Warta Pozna

18.

Janicki Jakub

09.09.1996

LKS Gsawa

19.

Filip Lewandowski

05.11.1998

UKH Start 1954 Gniezno

20.

Ryszard Winiewski

03.04.1998

LKS Gsawa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sztab szkoleniowy
Jacek Adrian - trener reprezentacji
ukasz Kosmaczewski - trener wsppracujcy
Krzysztof Jankiewicz - fizjoterapeuta

 

 

Newsletter — zapisz się