Mecze międzypaństwowe kadry juniorek młodszych i juniorów młodszych 28-30 maja 2010 r. Praga (Czechy)

W dniach 28 - 30 maja 2010r. kadra juniorek K-16 oraz juniorów M-16 w hokeju na trawie będzie przebywać w Pradze (Czechy), gdzie rozegra mecze międzypaństwowe.

Terminarz spotkań:

28.05.2010r. (Piątek)

Mecze kontrolne
Polska - Czechy (dziewczyny)   2-3
Polska:W.Wessołowska, P.Sławińska

Polska - Czechy (chłopcy)        1-1
Polska: Kamil Wrzesiński (30k)

29.05.2010r. (Sobota)
godz. 09:00 Polska - Austria (chłopcy)        0-3
godz. 12:30 Czechy - Polska (dziewczyny)   1-1
godz. 16:00 Czechy - Austria (chłopcy)        0-2
godz. 17:45 Czechy - Polska (dziewczyny)   5-2
godz. 19:30 Czechy - Polska (chłopcy)        1-0

30.05.2010r. (Niedziela)
godz. 10:00 Czechy - Polska (chłopcy)      2-2
Polska: Matysik 2(20, 45)
Czechy: 50, 58


godz. 11:45 Czechy - Polska (dziewczyny) 2-3
Polska:S,Staniczek,A.Burdzińska, P.Sławińska


Skład kadry K-16:

L.p.
Imię i Nazwisko
Data ur.
Klub

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.

12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.

Weronika Wesołowska
Joanna Wittke
Monika Kozłowska
Violetta Rogacka
Anna Kowalczyk
Paulina Matula
Sandra Staniczek
Karolina Hasterok
Sylwia Wachowska
Agata Burdzińska
Sandra Sikorska
Paula Sławińska
Martyna Gabara
Weronika Matusz
Adrianna Raś
Bianca Strubbe
Paulina Matusik
MałgorzataŚnigórska

05.11.1994
17.09.1994
22.02.1994
21.04.1994
09.03.1995
06.12.1996
06.04.1996
03.02.1994
04.04.1994
02.04.1994
09.01.1994
13.04.1994
24.02.1994
22.09.1994
25.05.1995
12.05.1996
23.11.1994
22.09.1994

Sparta Gniezno
Pocztowiec Poznań
Pocztowiec Poznań
Pocztowiec Poznań
Pocztowiec Poznań
MKS Siemianowice Śląskie
MKS Siemianowice Śląskie
MKS Siemianowice Śląskie
LKS Rogowo
LKS Rogowo
LKS Rogowo
KS Hokej - Start Brzeziny
KS hokej-Start Brzeziny
KKS Kolejarz Gliwice
Pocztowiec Poznań
Polar - Wrocław Zawidawie
Polar - Wrocław Zawidawie
KKS Kolejarz Gliwice

Kadra szkoleniowa:

1. Katarzyna Sobczak - Trener
2. Dorota Wybieralska - Trener współpracujący
3. Marcin Romanowski - Fizjoterapeuta

Skład kadry M-16:

L.p.
Imię i Nazwisko
Data ur.
Klub

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.

12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.

Maciej Wieczorek
Adrian Tomanek
Mikołaj Gumny
Szymon Bożyk
Martin Blot
Tomasz Kończal
Michał Matysik
Paweł Walentowicz
Filip Sobczak
Arkadiusz Rutkowski
Kamil Wrzesiński
Mikołaj Hutek
Szymon Kosicki
Mateusz Popiołkowski
Dawid Kowalski
Mateusz Konieczny
Sebastian Hełma
Adrian Kozan

07.02.1995
07.12.1994
22.11.1994
10.09.1995
23.02.1994
28.02.1995
13.02.1994
23.06.1994
12.08.1994
11.03.1994
08.06.1994
07.12.1994
06.09.1994
21.04.1994
18.07.1994
03.07.1994
11.03.1994
24.08.1994

MKS Siemianowice
UKS Mustangi Michałkowice
KS Warta Poznań
KS Pomorzanin Toruń
UKS Mustangi Michałkowice
LKS Gąsawa
UKS Mustangi Michałkowice
KS Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń
KS Pomorzanin Toruń
LKS Gąsawa
LKS Gąsawa
UKHT Start 1954 Gniezno
KS Pomorzanin Toruń
Stella Gniezno
Stella Gniezno
Stella Gniezno
AZS AWF Poznań

Kadra szkoleniowa:

1. Tomasz Kawa - Trener
2. Łukasz Wojcieszak - Trener współpracujący
3. Paweł Niewiadomy - Fizjoterapeuta
4. Tomasz Nowicki - Monitoring

Newsletter — zapisz się