Polski Związek Hokeja na Trawie

Drugi poziom programu Hokej na Piątkę

To już dziś! Ruszamy z drugim poziomem programu „Hokej na piątkę – Mały wielki Polak”. Do zdobycia kolejne odznaki!

W ostatnich tygodniach opublikowaliśmy za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz kanałów w mediach społecznościowych 10 klipów szkoleniowych – 5 dla zawodników z pola i 5 dla bramkarzy. Był to pierwszy poziom naszego projektu „Hokej na piątkę – Mały wielki Polak”. Teraz czas na kolejny! Dziś (15 grudnia) punktualnie o 16:00 zamieścimy pierwszy klip z nowego poziomu.

Uwaga! Trenerzy zapowiadają, że nowe odznaki będzie zdobyć trudniej, ale warto się starać. Zebranie przez uczestnika wszystkich odznak i przejście przez wszystkie poziomy automatycznie kwalifikuje go do regionalnego etapu programu „Rośnij z hokejem”. Ponadto za ukończenie wszystkich poziomów uczestnik otrzyma nagrodę indywidualną.

Wciąż zachęcamy do wysyłania nam wideo z pierwszego poziomu na e-mail: h5@pzht.pl

Przypominamy, że „Hokej na piątkę – Mały wielki Polak” toprogram skierowany do zawodniczek i zawodników w kat. młodzik (roczniki 2008 i 2009). Uczestnicy byli zgłaszani przez kluby – nie było limitów, bo projekt jest nastawiony na powszechność. Łącznie w „Hokejowej Bazie Talentów” zarejestrowaliśmy ponad 250 zawodniczek i zawodników.

Filip Sobczak