Polski Związek Hokeja na Trawie

Znów urośniemy z hokejem!

Rusza druga edycja naszego programu „Rośnij z hokejem”. Już w tym tygodniu odbędą się cztery kampy regionalne.

W lipcu zeszłego roku Polski Związek Hokeja na Trawie po raz pierwszy wystartował z projektem „Rośnij z hokejem”. Pomysł się sprawdził, więc w tym roku odbędzie się druga edycja naszego programu.

Tym razem w pierwszej fazie „Rośnij z hokejem” będzie uczestniczyć ok. 180 zawodniczek i zawodników. W tym tygodniu – od 3 do 4 czerwca – odbędą się cztery kampy – w Toruniu, Siemianowicach Śląskich oraz dwa w Poznaniu. Tak jak w poprzednim roku, uczestnicy będą szkoleni przez młodych i pełnych energii trenerów – między innymi przez Adriana Krokosza, Sandrę Tatarczuk, Annę Gabarę czy Mateusza Popiołkowskiego.

W kolejnych tygodniach szkoleniowcy wspólnie wybiorą najbardziej wyróżniających się zawodników, którzy spotkają się na ogólnopolskim kampie w Wałczu. Odbędzie się on od 26 do 30 lipca.

Warto podkreślić, że nasze programy – “Rośnij z hokejem” oraz “Hokej na piątkę” – spodobały się nie tylko w naszym środowisku. Zostały one zauważone przez Międzynarodową Federację Hokeja na Trawie (FIH). Władze światowej centrali w maju przyznały nam nagrodę im. Theo Ykema za promocję szkolenia hokeja na trawie.

Filip Sobczak