Polski Związek Hokeja na Trawie

Inspirujący #5: Dawid Zimnicki

Piątym wyróżnionym przez Polski Związek Hokeja na Trawie w ramach akcji „Inspirujący” jest Dawid Zimnicki, asystent selekcjonera reprezentacji Polski kobiet.

Za nami bardzo trudne i wymagające miesiące. W trakcie tak zwanego pierwszego lockdownu nie mogliśmy normalnie funkcjonować i trenować. Właśnie dlatego Dawid Zimnicki wraz ze swoją żoną Pauliną Zimnicką-Polewczak postanowili założyć profil „Hockey2go” w mediach społecznościowych.

Od kwietnia „Hockey2go” codziennie inspirował do ćwiczeń i wytrwania lockdownu w oryginalny sposób. Profil możecie znaleźć na Instagramie, Facebooku i YouTubie. Szybko stał się on popularny nie tylko wśród hokeistów z Polski.

Pomimo upływu czasu Dawid oraz jego pomocnicy wciąż starają się wymyślać nowe zadania i motywować zawodników do treningów. Takich inspirujących osób polski hokej na trawie potrzebuje i tacy ludzie zasługują na wyróżnienie.

*

Akcja Inspirujący

Epidemia koronawirusa sprawiła, że musieliśmy na chwilę się zatrzymać i przemyśleć wiele tematów. W związku z tym w trakcie minionych miesięcy trenowaliśmy i graliśmy zdecydowanie mniej niż w poprzednich latach. Właśnie dlatego Polski Związek Hokeja na Trawie wyjątkowo postanowił wyróżnić ludzi, którzy poza boiskiem przyczynili się do rozwoju, popularyzacji i dobrego wizerunku naszej dyscypliny. Nasi bohaterowie są wybierani przez pracowników Polskiego Związku Hokeja na Trawie. Nagrody ufunduje prezes naszej Federacji Jacek Sobolewski.

Pozostali wyróżnieni:

Inspirujący #1: Marlena Rybacha

Inspirujący #2: Bartosz Żywiczka

Inspirujący #3: Arkadiusz Matuszak

Inspirujący #4: Roman Woźnica

Filip Sobczak