Polski Związek Hokeja na Trawie

Czas na promocję hokeja w kolejnej szkole

Rogowo będzie kolejnym miejscem, które odwiedzimy w ramach naszej akcji „Przejeżdżamy Polskę, promujemy hokej na trawie”. PZHT będzie gościć w tej miejscowości już w najbliższy piątek (10 stycznia).

Przed nami kolejny odcinek naszej akcji „Przejeżdżamy Polskę, promujemy hokej na trawie”. W piątek (10 stycznia) Polski Związek Hokeja na Trawie będzie gościć w Rogowie. Akcja odbędzie się w Szkole Podstawowej przy ul. Szkolnej 7. Na sali pojawią się oczywiście uczniowie z SP w Rogowie oraz gościnnie uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Gościeszynie (powiat żniński). Tak jak w innych miejscowościach opowiemy o naszej dyscyplinie i przeprowadzimy pokazowe zajęcia.

Oczywiście Rogowo nie jest przypadkowym miejscem w naszym kalendarzu. W czwartek, piątek i niedzielę odbędą się tam towarzyskie mecze reprezentacji Polski kobiet z reprezentacją RPA. Dlatego w akcji „Przejeżdżamy Polskę, promujemy hokej na trawie” wezmą udział podopieczne Macieja Wrzesińskiego. Gwiazdą będzie również 102-krotny reprezentant Polski Adrian Krokosz. Będzie okazja do wspólnego treningu, meczu, zdjęć i autografów.

Przypominamy, że jeśli jesteś działaczem klubu hokejowego lub po prostu chcesz, żebyśmy przyjechali do Twojego miasta, to jesteśmy do dyspozycji. Wystarczy napisać na e-mail: mateusz.grochal@pzht.pl, żeby ustalić szczegóły. Zachęcamy do kontaktu.

Filip Sobczak