Polski Związek Hokeja na Trawie

Bramka TYGODNIA

Ze względu na spore zainteresowanie tak zwaną „Bramką TYGODNIA”, którą opublikowaliśmy w naszych mediach społecznościowych w minionym tygodniu, chcielibyśmy kontynuować ten pomysł.

Prosimy Was jednak o pomoc. „Bramka TYGODNIA” będzie wybierana spośród goli, które zostaną zdobyte na boiskach: Superligi, I ligi, I ligi kobiet, juniorów oraz juniorek. Dlatego zachęcamy wszystkich do nagrywania spotkań. Tak było w przypadku bramki z minionego tygodnia Marcina Lewartowskiego – nagranie otrzymaliśmy od jednego z działaczy Stelli.

Z nadesłanych materiałów zostaną wybrane trzy najładniejsze gole. O tym, który z nich zostanie „Bramką WEEKENDU” zdecydujecie Wy. W każdy wtorek będziemy publikować trzy kandydatury i specjalną ankietę. Bramka, która zdobędzie najwięcej głosów, zostanie „Bramką WEEKENDU”.

Ponadto chcemy, żeby podczas II Gali Hokeja na Trawie, która odbędzie się już za kilka miesięcy została wybrana „Bramka ROKU”.

Zasady wyboru „Bramki TYGODNIA”:

1. Do godziny 18:00 w poniedziałek, na adres e-mail: rzecznik@pzht.pl prosimy o przesyłanie propozycji bramki. Format mov. lub mp4. Klip maksymalnie kilkadziesiąt sekund. Jeśli jest to bramka z rozgrywek Superligi, z której materiał posiadamy, to wystarczy podesłać informację o którą chodzi i sami jesteśmy w stanie wygenerować klip.

2. We wtorkowe popołudnie w mediach społecznościowych zostaną udostępnione trzy – naszym zdaniem – najładniejsze bramki. Wyboru dokonują – Sekretarz Generalny PZHT, prezes Superligi, oraz Szef Wyszkolenia PZHT.

3. Głosowanie na naszym profilu na Facebook’u: „Polski Hokej na Trawie” za pośrednictwem emotikonek: serce, łapka w górę, lub wow.

4. W środowe popołudnie ogłoszenie bramki tygodnia i jej strzelca.

Filip Sobczak