Polski Związek Hokeja na Trawie

Polacy wzięli udział w 28. Gali Dinner [FOTO]

Władze PZHT, reprezentacja Polski oraz sędzia Łukasz Zwierzchowski wzięli udział w 28. edycji Gali Dinner w malezyjskim Ipoh.

Czwartek (28 marca) był dniem wolnym na Sultan Azlan Shah Cup. Hokeiści reprezentacji Polski przez większość dnia odpoczywali, ale wieczorem skorzystali z zaproszenia Sultana Nazira i wzięli udział w 28. edycji Gali Dinner. Na imprezie pojawili się także przedstawiciele Polskiego Związku Hokeja na Trawie – prezes PZHT Jacek Sobolewski i sekretarz generalny PZHT Piotr Wilkoński – oraz Łukasz Zwierzchowski, polski sędzia, który jest jednym z arbitrów na Sultan Azlan Shah Cup 2019.

– Bardzo się cieszę, że nasza Federacja jest traktowana przez tutejszych organizatorów i władze z tak wielkim szacunkiem. Dziękuję w swoim i zawodników imieniu za miłe przyjęcie – powiedział prezes PZHT Jacek Sobolewski.

Na Gali nasi zawodnicy otrzymali prezent od organizatorów. Polacy nie pozostali dłużni. Przedstawiciele PZHT – kapitan kadry Paweł Bratkowski oraz trener współpracujący Tomasz Kotulski wręczyli Sultanowi Nazirowi upominek. Imprezę zwieńczyły artystyczne występy.

Prezes PZHT Jacek Sobolewski (pierwszy od lewej) i sekretarz generalny PZHT Piotr Wilkoński  (w środku).
Polski arbiter Łukasz Zwierzchowski (drugi od prawej w górnym rzędzie).

Filip Sobczak