Polski Związek Hokeja na Trawie

Newsletter PZHT – 19.11.2018

INFORMACJE MIĘDZYNARODOWE

Pozostał tydzień do nominacji Europejskiego Klubu Roku 2018. Ostatnie zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy PZHT (biuro@pzht.pl) do 26.11.18r. Wszystkie osoby aplikujące oraz Związki zostaną poinformowane o zwycięzcach w grudniu 2018 roku przez Europejską Federację Hokeja na Trawie.

INFORMACJE KRAJOWE

Wzorem ubiegłych lat Polski Komitet Olimpijski przygotowuje uroczystość wręczenia nagrody „Nadziei Olimpijskich” im. Eugeniusza Pietrasika. Przewidziana jest dla sportowców młodego pokolenia, którzy w roku kalendarzowym 2018 odnieśli znaczące sukcesy podczas międzynarodowych zawodów rangi Mistrzostw Świata, Europy, Pucharu Świata w dyscyplinach olimpijskich, a którzy dotychczas nie uczestniczyli w Igrzyskach Olimpijskich.

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZARZĄDU

W dniu 24.11.18 w siedzibie PZHT odbędzie się posiedzenie Zarządu, na którym poruszone zostaną tematy m.in. występu reprezentacji na III Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w Buenos Aires 2018, przebiegu Kongresu FIH, strategii rozwoju polskiego hokeja na trawie, plany organizacji imprez międzynarodowych oraz rozpatrzenie rekomendacji komisji konkursowej na stanowisko Sekretarza Generalnego.