Polski Związek Hokeja na Trawie

Praca w PZHT

Polski Związek Hokeja na Trawie poszukuje pracownika na stanowisko – asystentka/asystent ds. obsługi sekretariatu.

Obowiązki:

  • Zapewnienie sprawnej obsługi sekretariatu
  • Organizacja biura i nadzór nad dokumentacją
  • Wspieranie zespołu w codziennych obowiązkach administracyjnych
  • Bezbłędna organizacja spotkań i wydarzeń
  • Prowadzenie korespondencji z partnerami i klientami

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętności komunikacyjne
  • Duża samodzielność oraz inicjatywa w działaniu
  • Zdolności zarządzania czasem oraz bieżących zadań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dobrą znajomość środowiska pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Praca w przyjaznym zespole
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, zależne od umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w pracy związanej z interesującą dyscypliną sportową

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres email: biuro@pzht.pl

Filip Sobczak