Polski Związek Hokeja na Trawie

Zgłoś się na Festiwal Młodzieży EHF

Rozpoczęły się zapisy na przyszłoroczny Festiwal Młodzieży EHF. Polski Związek Hokeja na Trawie deleguje na tę imprezę dwóch swoich przedstawicieli. Czekamy na zgłoszenia.

Festiwal Młodzieży EHF skupia młodzieżowych liderów hokeja na trawie z całej Europy. Event jest doskonałą okazją do podzielenia się swoimi pomysłami i wizją na naszą dyscyplinę sportu. W 2021 roku Festiwal Młodych Liderów EHF 2021 zostanie zorganizowany we współpracy z KNHB (Holenderska Federacja Hokeja na Trawie) od 1 do 5 czerwca w Amsterdamie.

Będzie to kilka dni pełne motywujących warsztatów, kontaktów z niesamowitymi gośćmi, w tym międzynarodowymi gwiazdami hokeja oraz inspirującymi i innowacyjnymi organizacjami. Goście specjalni i szczegółowy harmonogram zostanie opublikowany w ciągu najbliższych tygodni.

Trwają zgłoszenia na Festiwal Młodych Liderów. Każda federacja zgłasza dwóch delegatów – mężczyznę oraz kobietę w wieku od 18. do 30. roku życia. Prosimy kluby o rozpowszechnienie informacji wśród zawodników i wskazanie zawodników do tego projektu. 

Filip Sobczak