Polski Związek Hokeja na Trawie

Poznaliśmy terminarze MP juniorów i juniorek

Polski Związek Hokeja na Trawie opublikował terminarze spotkań o Mistrzostwo Polski juniorów oraz juniorek. Tym samym na naszej stronie można już znaleźć szczegółowe kalendarze wszystkich rozgrywek, które prowadzi nasza Federacja.

W sezonie 2020/21 do rozgrywek o Mistrzostwo Polski juniorów przystąpi sześć zespołów – UKH Start 1954 Gniezno, HKS Siemianowiczanka, AZS Politechnika Poznańska, LKS Gąsawa, KS Warta Poznań oraz UKS SP5 Swarek Swarzędz. Liga rozpocznie się 13 września, a ostatni mecz rundy jesiennej zaplanowano na 25 października. W tym sezonie – po ustaleniach z klubami – wybrane mecze odbędą się w środy. 

Z kolei w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski juniorek o złoty medal będzie rywalizować osiem drużyn – LKS Gąsawa, UKS Orient II Łozina, KS Hokej Start Brzeziny, AZS Politechnika Poznańska, RKS Lech, UKS SP5 Swarek Swarzędz, UKHT Ósemka Tarnowskie Góry oraz LKS Rogowo. Dziewczyny rozpoczną rywalizację tydzień wcześniej niż chłopcy – 5 września – i będą walczyć w rundzie jesiennej o ligowe punkty tydzień dłużej – do 7 listopada.

Tym samym Polski Związek Hokeja na Trawie opublikował już na swojej stronie wszystkie terminarze rozgrywek, które są prowadzone przez naszą Federację. Szczegóły znajdziecie w publikacji „Sezon 2020/21 – terminarze” na stronie głównej PZHT.

Filip Sobczak