Polski Związek Hokeja na Trawie

Hokej na trawie zagości w kolejnych miejscach

W przyszłym tygodniu czeka nas kolejny odcinek naszej akcji „Przejeżdżamy Polskę, promujemy hokej na trawie”. Tym razem odwiedzimy kilka miejscowości pod Gnieznem.

Po kilku tygodniach przerwy wraca nasza akcja „Przejeżdżamy Polskę, promujemy hokej na trawie”. W najbliższy poniedziałek (10 lutego) ekipa Polskiego Związku Hokeja na Trawie oraz 67-krotny reprezentant Polski Michał Kasprzyk odwiedzą aż trzy miejscowości. W nowy tydzień wejdziemy na sportowo w Szczytnikach, Jankowie oraz miejscowości Zdziechowa.

Prawdopodobnie niemal wszyscy uczniowie, z którymi spotkamy się w poniedziałek będą mieć do czynienia po raz pierwszy w życiu z hokejem na trawie. Jednak mamy nadzieję, że nie ostatni. W trakcie naszej promocji będziemy opowiadać o hokeju, a potem przejdziemy do zajęć praktycznych i hokejowych zabaw.

Nasze akcje nie tylko budzą pozytywne emocje. Dzięki „Przejeżdżamy Polskę, promujemy hokej na trawie” pojawiają się nowi adepci hokeja na trawie. 20 stycznia nasza ekipa odwiedziła Swarzędz. Dzień później na treningu Swarka pojawiło się 40 dzieci, w tym 18 po raz pierwszy. 

Mamy nadzieję, że podobnie będzie w kolejnych miejscowościach. Już dziś mamy w kalendarzu zaznaczone następne wizyty. O wszystkich będziemy informować za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych. 

Jeśli jesteś działaczem klubu hokejowego lub po prostu chcesz, żebyśmy przyjechali do Twojego miasta, to jesteśmy do dyspozycji. Wystarczy napisać na e-mail: mateusz.grochal@pzht.pl, żeby ustalić szczegóły. Zachęcamy do kontaktu.

Filip Sobczak