Polski Związek Hokeja na Trawie

Twój klub może zostać Klubem Roku 2019!

Europejska Federacja Hokeja na Trawie (EHF) tradycyjnie organizuje konkurs na Klub Roku. Nie jest to nagroda dla zespołu, który zdobył najwięcej tytułów w minionych miesiącach, lecz dla tego, który rozwija i promuje hokej w swojej społeczności.

Władze EHF twierdzą, że kluby są kamieniem węgielnym hokeja na trawie w Europie. Dlatego warto je wspierać i odpowiednio honorować. Europejska Federacja po raz kolejny organizuje konkurs Klub Roku – nagroda może pomóc w rozmowach z potencjalnymi partnerami i sponsorami czy władzami lokalnymi i krajowymi. W dodatku to doskonała promocja klubu.

Jeśli uważasz, że twój klub jest niesamowity i starasz się, aby wszyscy jego członkowie czuli się w nim mile widziani, dbasz, żeby wszystkie płci były równo reprezentowane i utrzymujesz w nim dobre praktyki, to zgłoś się do konkursu i podziel się swoimi doświadczeniami – piszą władze EHF w wiadomości do naszej federacji.

Wnioski można składać do 29 listopada br. Klub musi uzyskać zgodę PZHT. Wnioskodawcy i federacje zostaną powiadomieni o zwycięzcach w grudniu 2019 roku. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny po kliknięciu TUTAJ.

Filip Sobczak