Polski Związek Hokeja na Trawie
SUPERLIGA – HALA

SUPERLIGA – HALA

1 kolejka – 27.11.2021* – przeniesiona

nr 01 KS AZS AWF Poznań – KS Stella Gniezno

nr 02 WKS Grunwald Poznań – LKS Rogowo

nr 03 KS Pomorzanin Toruń – LKS Gąsawa

nr 04 UKH Start 1954 Gniezno – KS Warta Poznań

* decyzja WGID PZHT z dnia 09.11.2021

 2 kolejka – 11.12.2021

nr 05 KS Stella Gniezno – KS Warta Poznań

nr 06 LKS Gąsawa – UKH Start 1954 Gniezno

nr 07 LKS Rogowo – KS Pomorzanin Toruń

nr 08 KS AZS AWF Poznań – WKS Grunwald Poznań

3 kolejka – 08.01.2022

nr 09 WKS Grunwald Poznań – KS Stella Gniezno

nr 10 KS Pomorzanin Toruń – KS AZS AWF Poznań

nr 11 UKH Start 1954 Gniezno – LKS Rogowo

nr 12 KS Warta Poznań – LKS Gąsawa

4 kolejka – 22.01.2022

nr 13 KS Stella Gniezno – LKS Gąsawa

nr 14 LKS Rogowo – KS Warta Poznań

nr 15 KS AZS AWF Poznań – UKH Start 1954 Gniezno

nr 16 WKS Grunwald Poznań – KS Pomorzanin Toruń

5 kolejka – 29.01.2022

nr 17 KS Pomorzanin Toruń – KS Stella Gniezno

nr 18 UKH Start 1954 Gniezno – WKS Grunwald Poznań

nr 19 KS Warta Poznań – KS AZS AWF Poznań

nr 20 LKS Gąsawa – LKS Rogowo

6 kolejka – 05.02.2022

nr 21 KS Stella Gniezno – LKS Rogowo

nr 22 KS AZS AWF Poznań – LKS Gąsawa

nr 23 WKS Grunwald Poznań – KS Warta Poznań

nr 24 KS Pomorzanin Toruń – UKH Start 1954 Gniezno

7 kolejka – 12.02.2022

nr 25 UKH Start 1954 Gniezno – KS Stella Gniezno

nr 26 KS Warta Poznań – KS Pomorzanin Toruń

nr 27 LKS Gąsawa – WKS Grunwald Poznań

nr 28 LKS Rogowo – KS AZS AWF Poznań (mecz odbędzie się w terminie 03.02.2021)

Faza półfinałowa – 19.02.2022

I półfinał – I-IV po fazie zasadniczej

II półfinał – II-III po fazie zasadniczej

Finały – 20.02.2022

Mecz o III miejsce HMP – przegrani z półfinału I i II

Finał HMP – wygrani z półfinału I i II

Mecz barażowy – 19.02.2022

VII zespół SL – II zespół I ligi

KLUCZ WG KTÓREGO TWORZONY JEST TERMINARZ

Po zakończeniu rozgrywek w sezonie 2020/21 drużynom klubowym zostały przydzielone numery zgodnie z klasyfikacją końcową Halowych Mistrzostw Polski (numery 1-6). Numer 7 i 8 zostały przypisane odpowiednio zespołom LKS Rogowo – zwycięzcy meczu barażowego oraz KS Stella Gniezno, która wywalczyła bezpośredni awans z rozgrywek I-ligi w sezonie 2020/21.

Poniżej zestawienie:

nr 1 AZS AWF Poznań

nr 2 WKS Grunwald Poznań

nr 3 KS Pomorzanin Toruń

nr 4 UKH Start 1954 Gniezno

nr 5 KS Warta Poznań

nr 6 LKS Gąsawa

nr 7 LKS Rogowo

nr 8 KS Stella Gniezno

* Zgodnie z regulaminem zespoły z miejsc 1-4 zagrają 4 mecze w roli gospodarzy i 3 w roli gości, a zespoły z miejsc 5-8 – 3 mecze w roli gospodarzy i 4 w roli gości.