Polski Związek Hokeja na Trawie
SENIORKI – HALA

SENIORKI – HALA

I turniej – 28.11.2021 – Gąsawa 

nr 01  godz. 11.00  LKS Rogowo – KS Hokej Start Brzeziny 1:4

nr 02  godz. 12.15  AZS Politechnika Poznańska – UKS SP 5 Swarek Swarzędz 1:4

nr 03  godz. 13.30  UKS Orient II Łozina – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 3:0

nr 04  godz. 14.45  LKS Rogowo – UKS SP 5 Swarek Swarzędz 0:7

nr 05  godz. 16.00  KS Hokej Start Brzeziny – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 9:0

nr 06  godz. 17.15  AZS Politechnika Poznańska – UKS Orient II Łozina 1:2

II turniej – 12.12.2021 – Gąsawa 

nr 07  godz. 11.00  LKS Rogowo – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

nr 08  godz. 12.15  UKS SP 5 Swarek Swarzędz – UKS Orient II Łozina

nr 09  godz. 13.30  KS Hokej Start Brzeziny – AZS Politechnika Poznańska

nr 10  godz. 14.45  LKS Rogowo – UKS Orient II Łozina

nr 11  godz. 16.00  UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – AZS Politechnika Poznańska

nr 12  godz. 17.15  UKS SP 5 Swarek Swarzędz – KS Hokej Start Brzeziny 

III turniej – 08.01.2022 – Tarnowskie Góry

nr 13  godz. 11.00  LKS Rogowo – AZS Politechnika Poznańska

nr 14  godz. 12.15  UKS Orient II Łozina – KS Hokej Start Brzeziny

nr 15  godz. 13.30  UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – UKS SP 5 Swarek Swarzędz

nr 16  godz. 14.45  KS Hokej Start Brzeziny – LKS Rogowo

nr 17  godz. 16.00  UKS SP 5 Swarek Swarzędz – AZS Politechnika Poznańska

nr 18  godz. 17.15  UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – UKS Orient II Łozina

IV turniej – 30.01.2022 – Skierniewice 

nr 19  godz. 11.00  UKS SP 5 Swarek Swarzędz – LKS Rogowo

nr 20  godz. 12.15  UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – KS Hokej Start Brzeziny

nr 21  godz. 13.30  UKS Orient II Łozina – AZS Politechnika Poznańska

nr 22  godz. 14.45  UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – LKS Rogowo

nr 23  godz. 16.00  UKS Orient II Łozina – UKS SP 5 Swarek Swarzędz

nr 24  godz. 17.15  AZS Politechnika Poznańska – KS Hokej Start Brzeziny

V turniej –   13.02.2022 – Rogowo 

nr 25  godz. 11.00  UKS Orient II Łozina – LKS Rogowo

nr 26  godz. 12.15  AZS Politechnika Poznańska – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

nr 27  godz. 13.30  KS Hokej Start Brzeziny – UKS SP 5 Swarek Swarzędz

nr 28  godz. 14.45  AZS Politechnika Poznańska – LKS Rogowo

nr 29  godz. 16.00  KS Hokej Start Brzeziny – UKS Orient II Łozina

nr 30  godz. 17.15  UKS SP 5 Swarek Swarzędz – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

KLUCZ WG KTÓREGO TWORZONY JEST TERMINARZ

Po zakończeniu rozgrywek o Halowe Mistrzostwo Polski seniorek w sezonie 2020/21 drużynom klubowym przydzielone zostały numery od 1-4. Pozostałe numery otrzymały zespoły, które nie uczestniczyły w ubiegłorocznych rozgrywkach. O ich kolejności decydował termin zgłoszenia. 

Poniżej zestawienie:

nr 1 LKS Rogowo 

nr 2 AZS Politechnika Poznańska

nr 3 UKS Orient II Łozina

nr 4 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

nr 5 UKS SP 5 Swarek Swarzędz

nr 6 KS Hokej Start Brzeziny