Polski Związek Hokeja na Trawie
JUNIORZY – HALA

JUNIORZY – HALA

I turniej – 12.12.2021 – Siemianowice Śląskie 

nr 01/A godz. 12.00  LKS Gąsawa – KS AZS AWF Poznań

nr 02/A godz. 13.15  AZS Politechnika Poznańska – HKS Siemianowiczanka

nr 03/A godz. 14.45  HKS Siemianowiczanka – KS AZS AWF Poznań

nr 04/A godz. 16.00  LKS Gąsawa – AZS Politechnika Poznańska

II turniej – 16.01.2022 – Gąsawa

nr 05/A godz. 12.00  AZS Politechnika Poznańska – KS AZS AWF Poznań

nr 06/A godz. 13.15  HKS Siemianowiczanka – LKS Gąsawa

nr 07/A godz. 14.45  KS AZS AWF Poznań – LKS Gąsawa

nr 08/A godz. 16.00  HKS Siemianowiczanka – AZS Politechnika Poznańska

III turniej – 06.02.2022 – miejsce do potwierdzenia

nr 09/A godz. 12.00  LKS Gąsawa – HKS Siemianowiczanka

nr 10/A godz. 13.15  KS AZS AWF Poznań – AZS Politechnika Poznańska

nr 11/A godz. 14.45  AZS Politechnika Poznańska – LKS Gąsawa

nr 12/A godz. 16.00  KS AZS AWF Poznań – HKS Siemianowiczanka

TERMINARZ ROZGRYWEK – grupa B

I turniej – 12.12.2021 – Gniezno 

nr 01/B godz. 12.00  UKS SP 5 Swarek Swarzędz – KS Pomorzanin Toruń

nr 02/B godz. 13.15  UKH Start 1954 Gniezno – KS Warta Poznań

nr 03/B godz. 14.45  KS Warta Poznań – KS Pomorzanin Toruń

nr 04/B godz. 16.00  UKS SP 5 Swarek Swarzędz – UKH Start 1954 Gniezno

II turniej – 16.01.2022 – miejsce do potwierdzenia

nr 05/B godz. 12.00  UKH Start 1954 Gniezno – KS Pomorzanin Toruń

nr 06/B godz. 13.15  KS Warta Poznań – UKS SP 5 Swarek Swarzędz

nr 07/B godz. 14.45  KS Pomorzanin Toruń – UKS SP 5 Swarek Swarzędz

nr 08/B godz. 16.00  KS Warta Poznań – UKH Start 1954 Gniezno

III turniej – 06.02.2022 – miejsce do potwierdzenia

nr 09/B godz. 12.00  UKS SP 5 Swarek Swarzędz – KS Warta Poznań

nr 10/B godz. 13.15  KS Pomorzanin Toruń – UKH Start 1954 Gniezno

nr 11/B godz. 14.45  UKH Start 1954 Gniezno – UKS SP 5 Swarek Swarzędz

nr 12/B godz. 16.00  KS Pomorzanin Toruń – KS Warta Poznań

Faza play-off

13.02.2022

I półfinał   1A-2B

II półfinał  1B-2A

26.02.2022

Mecz o III miejsce HMPJ – przegrani półfinałów I/II

Mecz o HMPJ – zwycięzcy półfinałów I/II

KLUCZ WG KTÓREGO TWORZONY JEST TERMINARZ

Po zakończeniu rozgrywek w sezonie 2020/21 drużynom klubowym zostały przydzielone numery zgodnie z klasyfikacją końcową Mistrzostw Polski juniorów. W przypadku drużyn, które nie uczestniczyły w rozgrywkach tej kategorii wiekowej  decydowała data zgłoszenia.

Zgodnie z obowiązującym kluczem Europejskiej Federacji Hokeja na Trawie, w oparciu o w/w numerację,  dokonano podziału na dwie grupy – A i B.

Poniżej zestawienie:

nr 1 LKS Gąsawa 

nr 2 UKS SP 5 Swarek Swarzędz

nr 3 UKH Start 1954 Gniezno

nr 4 AZS Politechnika Poznańska

nr 5 HKS Siemianowiczanka

nr 6 KS Warta Poznań

nr 7 KS Pomorzanin Toruń

nr 8 KS AZS AWF Poznań