Polski Związek Hokeja na Trawie
I LIGA – HALA

I LIGA – HALA

 I turniej – 18.12.2021 – Tarnowskie Góry 

nr 01  godz. 12.30  AZS Politechnika Poznańska – MKS Środa Wlkp.

nr 02  godz. 13.45  UKS Bałagany Rustico Łubianka – KS Polonia Skierniewice

nr 03 godz. 15.00  HKS Siemianowiczanka – LUKS „Jedynka” Miasteczko Śląskie

nr 04 godz. 16.15  AZS Politechnika Poznańska – KS Polonia Skierniewice

nr 05 godz. 17.30  MKS Środa Wlkp. – LUKS „Jedynka” Miasteczko Śląskie

 nr 06 godz. 18.45  UKS Bałagany Rustico Łubianka – HKS Siemianowiczanka

II turniej – 09.01.2022 – Toruń 

nr 07  godz. 11.00  AZS Politechnika Poznańska – LUKS „Jedynka” Miasteczko Śląskie

nr 08  godz. 12.15  KS Polonia Skierniewice – HKS Siemianowiczanka

nr 09 godz. 13.30  MKS Środa Wlkp. – UKS Bałagany Rustico Łubianka

nr 10 godz. 14.45  AZS Politechnika Poznańska – HKS Siemianowiczanka

nr 11 godz. 16.00  LUKS „Jedynka” Miasteczko Śląskie – UKS Bałagany Rustico Łubianka

nr 12 godz. 17.15  KS Polonia Skierniewice – MKS Środa Wlkp.

III turniej – 22.01.2022 – Skierniewice 

nr 13  godz. 11.00  AZS Politechnika Poznańska – UKS Bałagany Rustico Łubianka

nr 14  godz. 12.15  HKS Siemianowiczanka – MKS Środa Wlkp. 

nr 15 godz. 13.30  LUKS „Jedynka” Miasteczko Śląskie – KS Polonia Skierniewice

nr 16 godz. 14.45  MKS Środa Wlkp. – AZS Politechnika Poznańska

nr 17 godz. 16.00  KS Polonia Skierniewice – UKS Bałagany Rustico Łubianka

nr 18 godz. 17.15  LUKS „Jedynka” Miasteczko Śląskie – HKS Siemianowiczanka

IV turniej – 05.02.2022 – miejsce do potwierdzenia

nr 19 godz. 11.00  KS Polonia Skierniewice – AZS Politechnika Poznańska

nr 20  godz. 12.15  LUKS „Jedynka” Miasteczko Śląskie – MKS Środa Wlkp.  

nr 21 godz. 13.30  HKS Siemianowiczanka – UKS Bałagany Rustico Łubianka

nr 22 godz. 14.45  LUKS „Jedynka” Miasteczko Śląskie – AZS Politechnika Poznańska

nr 23 godz. 16.00  HKS Siemianowiczanka – KS Polonia Skierniewice

nr 24 godz. 17.15  UKS Bałagany Rustico Łubianka – MKS Środa Wlkp.

V turniej – 12.02.2022 – Siemianowice Śląskie

nr 25 godz. 11.00  HKS Siemianowiczanka – AZS Politechnika Poznańska

nr 26  godz. 12.15  UKS Bałagany Rustico Łubianka – LUKS „Jedynka” Miasteczko Śląskie

nr 27 godz. 13.30  MKS Środa Wlkp. – KS Polonia Skierniewice

nr 28 godz. 14.45  UKS Bałagany Rustico Łubianka – AZS Politechnika Poznańska

nr 29 godz. 16.00  MKS Środa Wlkp. – HKS Siemianowiczanka

nr 30 godz. 17.15  KS Polonia Skierniewice – LUKS „Jedynka” Miasteczko Śląskie

Mecz barażowy – 19.02.2022

VII zespół SL – II zespół I ligi

KLUCZ WG KTÓREGO TWORZONY JEST TERMINARZ

Po zakończeniu rozgrywek Superligi i I ligi w sezonie 2020/21 drużynom klubowym przydzielone zostały numery zgodnie z klasyfikacją końcową Halowych Mistrzostw Polski. Pozostałe numery otrzymały zespoły, które nie uczestniczyły w ubiegłorocznych rozgrywkach. O ich kolejności decydował termin zgłoszenia. 

Poniżej zestawienie:

nr 1  AZS Politechnika Poznańska (miejsce 8 w Superlidze 2020/21)

nr 2  UKS Bałagany Rustico Łubianka (2 miejsce w HMP I ligi 2020/21)

nr 3  HKS Siemianowiczanka

nr 4  LUKS „Jedynka” Miasteczko Śląskie

nr 5  KS Polonia Skierniewice

nr 6  MKS Środa Wlkp.