Polski Związek Hokeja na Trawie

Zapytania ofertowe

Zapytania ofertowe dot. zakupów w 2023 roku od Polskiego Związku Hokeja na Trawie.

Zapytanie 1:

Polski Związek Hokeja na Trawie zaprasza do przedstawienia szczegółowej oferty dotyczącej transportu osób. Powyższe usługi skoncentrowane będą na przewozie drużyn na terenie Polski oraz międzynarodowych wyjazdów reprezentacji. W ofercie prosimy o ujęcie warunków finansowych oraz możliwości logistycznych.

Zapytanie 2:

Polski Związek Hokeja na Trawie zaprasza do przedstawienia szczegółowej oferty dotyczącej strojów oraz sprzętu sportowego. Prosimy o przesłanie katalogów z aktualnymi wzorami kompletów, cenników oraz przedstawienie warunków finansowych.

Zapytanie 3:

Polski Związek Hokeja na Trawie zaprasza do przedstawienia szczegółowej oferty dotyczącej usług hotelarskich w roku 2023 r. Prosimy o ujęcie warunków zakwaterowania, wyżywienia, dodatkowych usług oraz kryteriów finansowych w celu nawiązania współpracy. Zapytanie dotyczy m. Torunia, Gniezna, Poznania, Skierniewic, Siemianowic Śląskich oraz najbliżej okolicy ww. miast. 

Zapytanie 4:

Polski Związek Hokeja na Trawie zaprasza do przedstawienia szczegółowej oferty dotyczącej dostawy sprzętu specjalistycznego do hokeja na trawie. Prosimy o oferty, cenniki oraz przedstawienie warunków finansowych.

Odpowiedzi na zapytania składać należy na adres e-mail: biuro@pzht.pl lub na adres siedziby. 

Filip Sobczak