Polski Związek Hokeja na Trawie

Zbliża się XI Memoriał im. Stefana Karmelity

1 i 2 czerwca w Tarnowskich Górach odbędzie się XI Międzynarodowy Memoriał Hokeja na Trawie im. Stefana Karmelity w kategoriach: młodzik (2006 rocznik) oraz dzieci (2008 rocznik i młodsi).

Memoriał zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną trawą. Drużyna młodzika składa się z 8 zawodników (w tym bramkarz i 2 zawodników rezerwowych) + trener / opiekun – max 11 osób. Drużyna dzieci składa się z 6 zawodników (w tym bramkarz i 2 zawodników rezerwowych) + trener / opiekun – max 9 osób. 

Drużyny mogą być mieszane (chłopcy, dziewczęta). Młodzik rozgrywa swoje mecze na ½boiska, a dzieci na ¼.    

Koszty po stronie drużyny: przejazd , ubezpieczenie zawodników, nocleg, wyżywienie, wpisowe.

Organizator zapewnia: ubezpieczenie memoriału, boisko hokejowe, napoje dla zawodników, opłatę komisji technicznej, sędziów, opieki medycznej, puchary i medale. Dodatkowo, w trakcie Memoriału, dostępne będą bezpłatnie atrakcje dla dzieci: zjeżdżalnie, trampoliny i Bumper Ball oraz boiska do badmintona. W sobotę, w przerwie Memoriału, będzie serwowany obiad. 

Wpisowe za udział w turnieju 100,00 zł / drużyna

Wszystkie szczegóły – regulamin, terminarz zostaną przesłane po otrzymaniu zgłoszenia. Zgłoszenia należy przesłać w terminie do 10.05.2019 roku na adres email : ukhtosemka@op.pl

Filip Sobczak