Polski Związek Hokeja na Trawie

Wybieramy zawodniczkę i zawodnika 2020 roku

W najbliższych tygodniach wspólnie wybierzemy zawodniczkę i zawodnika 2020 roku w Polsce. Od dziś (15 stycznia) rozpoczynamy zbieranie kandydatów.

Już po raz trzeci Polski Związek Hokeja na Trawie wybierze najlepszą hokeistkę i najlepszego hokeistę. W pierwszej edycji tryumfowali Marlena Rybacha i Krystian Makowski, z kolei rok temu wybrano Monikę Polewczak i Mateusza Hulbója. Kto tym razem zwycięży? O tym zadecyduje środowisko hokeja na trawie w Polsce.

Od 15 do 24 stycznia prosimy i zachęcamy wszystkie kluby w Polsce do nadsyłania swoich kandydatów na zawodniczkę i zawodnika 2020 roku. Każdy klub ma prawo zgłosić po dwie kandydatki i dwóch kandydatów na adres e-mail: rzecznik@pzht.pl (muszą być to osoby pełnoletnie). Spośród wszystkich kandydatur selekcjonerzy reprezentacji Polski wybiorą trzy zawodniczki i trzech zawodników.

Ze względu na stan epidemiczny finaliści zostaną zaproszeni do uczestnictwa w spotkaniu on-line za pośrednictwem aplikacji ZOOM. Podczas wydarzenia poznamy najlepszą zawodniczkę i najlepszego zawodnika 2020 roku w Polsce. Ostatecznego wyboru dokona komisja konkursowa.

Zakończenie naszego plebiscytu planujemy na około 30 stycznia. W spokojniejszych czasach i po złagodzeniu rządowych wytycznych zorganizujemy spotkanie, podczas którego wręczymy wyróżnienia dla laureatów.

Fot. Sportowy-poznan.pl

Filip Sobczak