Polski Związek Hokeja na Trawie

Kiedy kadrowicze jedzą obiad?

Pewnie niewielu z Was wie, ale od kilku miesięcy możecie sprawdzić, co dokładnie robią kadrowicze podczas konsultacji szkoleniowych i zgrupowań. Jak to zrobić? Wyjaśniamy.

Jak pewnie zauważyliście, przed każdą konsultacją szkoleniową, zgrupowaniem itp. na stronie Polskiego Związku Hokeja na Trawie publikujemy listę powołanych oraz sztab szkoleniowy. Jednak od kilku miesięcy do tych informacji dołączamy harmonogram akcji.

Na końcu każdego wpisu o akcji szkoleniowej znajdziecie „Plan konsultacji szkoleniowej”. A tam już jest wszystko szczegółowo opisane – kiedy kadrowicze jedzą obiad czy śniadanie, kiedy mają sparing, spotkania indywidualne czy relaks.

Pomysłodawcą stworzenia planów konsultacji szkoleniowych jest selekcjoner reprezentacji Polski Dariusz Rachwalski. Trzeba przyznać, że trener naszej kadry mężczyzn za każdym razem przygotowuje kreatywne harmonogramy. NIe wierzycie? Sprawdźcie sami.

Zapraszamy do systematycznego zaglądania na naszą stronę internetową oraz obserwowania naszych wszystkich kanałów w mediach społecznościowych.

Filip Sobczak