Polski Związek Hokeja na Trawie

Komunikat w związku z sytuacją epidemiczną

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną na terenie kraju Polski Związek Hokeja na Trawie informuje, że rozgrywki hokeja na trawie będą odbywać się zgodnie z przepisami rządowymi z uwzględnieniem zasad opublikowanych przez PZHT. Apelujemy o systematyczne śledzenie komunikatów i rozporządzeń rządowych.

Przypominamy, że aktualnie organizatorzy spotkań ligowych hokeja na trawie mogą zapewnić max. 50% liczby miejsc dla publiczności. Kibice są zobowiązani do zachowania odstępu min. 1,5 m. Osoby uczestniczące w wydarzeniu sportowym oraz korzystające z obiektu sportowego lub sprzętu sportowego są zobowiązane do dezynfekcji rąk wchodząc i opuszczając obiekt, wydarzenie sportowe.

UWAGA! Inne zasady obowiązują w powiatach i gminach, które Rządowe Centrum Legislacji włączy do jednej ze stref. W strefie żółtej organizatorzy spotkań ligowych hokeja na trawie mogą zapewnić max. 25% liczby miejsc dla publiczności, z kolei w strefie czerwonej wydarzenia sportowe odbywają się bez udziału publiczności.

Wszystkie zasady – aktualne na dzień 1/10/2020 – dot. wydarzeń sportowych, transportu zbiorowego czy noszenia maseczek są dostępne po kliknięciu TUTAJ.

Filip Sobczak