Polski Związek Hokeja na Trawie

Rewolucja cyfrowa w PZHT

W tym tygodniu w Polskim Związku Hokeja na Trawie odbyło się szkolenie z systemu obiegu dokumentów w naszej Federacji. Od dziś nastąpi systematyczne wdrażanie nowych rozwiązań.

Każdy z klubów, trenerów reprezentacji, członków okręgów, organizacji działających wokół PZHT i pracowników PZHT otrzyma konto w aplikacji „HqStorage.pl”. Dzięki niej będziemy mogli w bardzo prosty sposób wymieniać się wszystkimi dokumentami i nie tylko – protokoły, licencje, karty zdrowia, zaproszenia na turnieje, listy zawodników, informacje do PZHT itd.

Przykładowo, po zakończonym spotkaniu para sędziowska będzie wysyłać zdjęcie protokołu meczowego do PZHT właśnie za pomocą „HqStorage.pl”. Natomiast kierownicy i trenerzy nie będą już musieli wozić ze sobą wszystkich licencji oraz kart zdrowia, bowiem przed meczem każdy sędzia będzie posiadać je na swoim laptopie lub telefonie.

Oczywiście wdrożenie systemu nie nastąpi z dnia na dzień. Na razie nasze środowisko musi zapoznać się z „HqStorage.pl”. Dlatego docelowo nowy system powinien w satysfakcjonujący sposób funkcjonować w czasie rundy jesiennej 2019/2020.

Tymczasem zapraszamy wszystkie kluby, trenerów reprezentacji, sędziów, członków okręgów oraz organizacje i osoby działające wokół PZHT o kontakt ws. założenia konta – biuro@pzht.pl 

Filip Sobczak