Polski Związek Hokeja na Trawie

Czas na finałowy turniej HMP juniorów

W niedzielę (1 marca) odbędzie się finałowy turniej o HMP juniorów. Impreza zostanie rozegrana w hali AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu. 

W tym sezonie w rundzie zasadniczej o Halowe Mistrzostwo Polski juniorów walczyło dziewięć zespołów. Drużyny były podzielone na dwie grupy. W pierwszej – A – rywalizowało pięć ekip. Najlepszy okazał się HKS Siemianowiczanka, ale do Finałów awansował również KS Warta Poznań. W drugiej grupie – B – o awans do turnieju finałowego walczyły cztery ekipy. Awans z pierwszego miejsca uzyskał UKH Start 1954 Gniezno, a z drugiej lokaty LKS Gąsawa.

Teraz cztery najlepsze ekipy spotkają się w finałowym turnieju o złoty medal Halowych Mistrzostw Polski. W pierwszym półfinale UKH Start 1954 Gniezno zmierzy się z KS Warta Poznań, a w drugim HKS Siemianowiczanka z LKS Gąsawa. Impreza odbędzie się w hali AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu. 12 miesięcy temu złote „krążki” zdobyli zawodnicy UKS Jedynka Żnin, srebrne LKS Rogowo, a brązowe LKS Gąsawa. Jak będzie tym razem? Zapraszamy do Poznania.

Harmonogram spotkań:

01.03.2020r. (niedziela), Poznań ul. Królowej Jadwigi 27 Hala AWF

11:30 I półfinał UKH Start 1954 Gniezno – KS Warta Poznań

12:45 II półfinał HKS Siemianowiczanka – LKS Gąsawa

15:00 mecz o III miejsce HMP juniorów (przegrani półfinałów nr I i II)

16:15 mecz o I miejsce HMP juniorów (zwycięzcy półfinałów nr I i II)

17:45 – ceremonia wręczenia medali HMP juniorów

* w przypadku konieczności rozegrania karnych zagrywek kolejny mecz rozpocznie się 10 minut później

Filip Sobczak