Polski Związek Hokeja na Trawie
JUNIORZY – HALA

JUNIORZY – HALA

TERMINARZ ROZGRYWEK – grupa A

I turniej  – 10.01.2021 – Gniezno 

1-3 UKH Start 1954 Gniezno – AZS Politechnika Poznańska 2:2

3-2 AZS Politechnika Poznańska – KS Warta Poznań 3:2

2-1 KS Warta Poznań – UKH Start 1954 Gniezno 2:8

II turniej – 24.01.2021 – Poznań 

1-3 UKH Start 1954 Gniezno – AZS Politechnika Poznańska 8:2

2-1 KS Warta Poznań – UKH Start 1954 Gniezno 3:10

3-2 AZS Politechnika Poznańska – KS Warta Poznań 5:6

III turniej – 07.02.2021 – Poznań 

1-2 UKH Start 1954 Gniezno – KS Warta Poznań 4:4

3-1 AZS Politechnika Poznańska – UKH Start 1954 Gniezno 5:5

2-3 KS Warta Poznań – AZS Politechnika Poznańska 2:3

TERMINARZ ROZGRYWEK – grupa B

I turniej  – 17.01.2021 – Siemianowice Śląskie

12.00 1-4  HKS Siemianowiczanka – KS Pomorzanin Toruń 16:3

13.15 2-3  LKS Gąsawa – UKS SP 5 Swarek Swarzędz 2:4

14.45 3-4  UKS SP 5 Swarek Swarzędz – KS Pomorzanin Toruń 9:2

16.00 1-2  HKS Siemianowiczanka – LKS Gąsawa 4:4

II turniej – 24.01.2021 – Poznań 

15.00 2-4 LKS Gąsawa – KS Pomorzanin Toruń 5:2

16.15 3-1 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – HKS Siemianowiczanka 2:2

17.45 4-1 KS Pomorzanin Toruń – HKS Siemianowiczanka 1:14

19.00 3-2  UKS SP 5 Swarek Swarzędz – LKS Gąsawa 8:1

III turniej – 07.02.2021 – Gąsawa 

12.00 1-3 HKS Siemianowiczanka – UKS SP 5 Swarek Swarzędz 3:3

13.15 4-2  KS Pomorzanin Toruń – LKS Gąsawa 2:13

14.45 2-1  LKS Gąsawa – HKS Siemianowiczanka 4:2

16.00 4-3  KS Pomorzanin Toruń – UKS SP 5 Swarek Swarzędz 3:9

Faza play-off

14.02.2021 – półfinały

14.02.2021 r. UKH Start 1954 Gniezno – LKS Gąsawa 2:5 (1:1)

14.02.2021 r. UKS SP5 Swarek Swarzędz – AZS Politechnika Poznańska 4:4 (2:3), karne zagrywki 3:2

21.02.2021 – finały

Mecz o III miejsce: UKH Start 1954 Gniezno – AZS Politechnika Poznańska 8:0

Mecz o HMPJ: UKS SP5 Swarek Swarzędz – LKS Gąsawa 1:2

KLUCZ WG KTÓREGO TWORZONY JEST TERMINARZ

Po zakończeniu rozgrywek w sezonie 2019/20 drużynom klubowym zostały przydzielone numery zgodnie z klasyfikacją końcową Mistrzostw Polski juniorów. W przypadku drużyn, które nie uczestniczyły w rozgrywkach tej kategorii wiekowej  decydowała data zgłoszenia.

Zgodnie z obowiązującym kluczem Europejskiej Federacji Hokeja na Trawie, w oparciu o w/w numerację,  dokonano podziału na dwie grupy – A i B.

Poniżej zestawienie:

nr 1 UKH Start 1954 Gniezno

nr 2 HKS Siemianowiczanka

nr 3 LKS Gąsawa 

nr 4 KS Warta Poznań 

nr 5 AZS Politechnika Poznańska

nr 6 UKS SP 5 Swarek Swarzędz

nr 7 KS Pomorzanin Toruń