Polski Związek Hokeja na Trawie
JUNIORZY – HALA

JUNIORZY – HALA

TERMINARZ ROZGRYWEK – grupa A

I turniej  – 10.01.2021 – Gniezno 

1-3 UKH Start 1954 Gniezno – AZS Politechnika Poznańska 2:2

3-2 AZS Politechnika Poznańska – KS Warta Poznań 3:2

2-1 KS Warta Poznań – UKH Start 1954 Gniezno 2:8

II turniej – 24.01.2021 – Poznań 

1-3 UKH Start 1954 Gniezno – AZS Politechnika Poznańska

2-1 KS Warta Poznań – UKH Start 1954 Gniezno

3-2 AZS Politechnika Poznańska – KS Warta Poznań

III turniej – 07.02.2021 – Poznań 

1-2 UKH Start 1954 Gniezno – KS Warta Poznań

3-1 AZS Politechnika Poznańska – UKH Start 1954 Gniezno

2-3 KS Warta Poznań – AZS Politechnika Poznańska

TERMINARZ ROZGRYWEK – grupa B

I turniej  – 17.01.2021 – Siemianowice Śląskie

12.00 1-4  HKS Siemianowiczanka – KS Pomorzanin Toruń 16:3

13.15 2-3  LKS Gąsawa – UKS SP 5 Swarek Swarzędz 2:4

14.45 3-4  UKS SP 5 Swarek Swarzędz – KS Pomorzanin Toruń 9:2

16.00 1-2  HKS Siemianowiczanka – LKS Gąsawa 4:4

II turniej – 24.01.2021 – Poznań 

15.00 2-4 LKS Gąsawa – KS Pomorzanin Toruń

16.15 3-1 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – HKS Siemianowiczanka

17.45 4-1 KS Pomorzanin Toruń – HKS Siemianowiczanka

19.00 3-2  UKS SP 5 Swarek Swarzędz – LKS Gąsawa

III turniej – 07.02.2021 – Gąsawa 

12.00 1-3 HKS Siemianowiczanka – UKS SP 5 Swarek Swarzędz

13.15 4-2  KS Pomorzanin Toruń – LKS Gąsawa

14.45 2-1  LKS Gąsawa – HKS Siemianowiczanka

16.00 4-3  KS Pomorzanin Toruń – UKS SP 5 Swarek Swarzędz

Faza play-off

14.02.2021

I półfinał   1A-2B

II półfinał  1B-2A

21.02.2021

Mecz o III miejsce HMPJ – przegrani półfinałów I/II

Mecz o HMPJ – zwycięzcy półfinałów I/II

KLUCZ WG KTÓREGO TWORZONY JEST TERMINARZ

Po zakończeniu rozgrywek w sezonie 2019/20 drużynom klubowym zostały przydzielone numery zgodnie z klasyfikacją końcową Mistrzostw Polski juniorów. W przypadku drużyn, które nie uczestniczyły w rozgrywkach tej kategorii wiekowej  decydowała data zgłoszenia.

Zgodnie z obowiązującym kluczem Europejskiej Federacji Hokeja na Trawie, w oparciu o w/w numerację,  dokonano podziału na dwie grupy – A i B.

Poniżej zestawienie:

nr 1 UKH Start 1954 Gniezno

nr 2 HKS Siemianowiczanka

nr 3 LKS Gąsawa 

nr 4 KS Warta Poznań 

nr 5 AZS Politechnika Poznańska

nr 6 UKS SP 5 Swarek Swarzędz

nr 7 KS Pomorzanin Toruń