Polski Związek Hokeja na Trawie
JUNIORKI – HALA

JUNIORKI – HALA

Grupa A:

Grupa B:

TERMINARZ ROZGRYWEK – grupa A

I turniej  – 17.01.2021 – Tarnowskie Góry 

1-3  LKS Gąsawa – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 12:2

3-2  UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – AZS Politechnika Poznańska 1:3

2-1  AZS Politechnika Poznańska – LKS Gąsawa 2:7

II turniej – 31.01.2021 – Gąsawa

1-3 LKS Gąsawa – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 5:4

2-1 AZS Politechnika Poznańska – LKS Gąsawa 1:7

3-2 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – AZS Politechnika Poznańska 4:0

III turniej – 14.02.2021 – Poznań 

1-2 LKS Gąsawa – AZS Politechnika Poznańska 8:2

3-1  UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – LKS Gąsawa 5:6

2-3  AZS Politechnika Poznańska – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 5:4

TERMINARZ ROZGRYWEK – grupa B

I turniej  – 17.01.2021 – Poznań

1-3  UKS SP 5 Swarek Swarzędz – LKS Rogowo 3:4

3-2  LKS Rogowo – UKS Orient II Łozina 3:4

2-1  UKS Orient II Łozina – UKS SP 5 Swarek Swarzędz 3:6

II turniej – 31.01.2021 – Borowa Oleśnicka

1-3 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – LKS Rogowo 3:1

2-1 UKS Orient II Łozina – UKS SP 5 Swarek Swarzędz 2:2

3-2 LKS Rogowo – UKS Orient II Łozina 2:4

III turniej – 14.02.2021 – Rogowo 

1-2 UKS SP 5 Swarek Swarzędz – UKS Orient II Łozina 4:4

3-1 LKS Rogowo – UKS SP 5 Swarek Swarzędz 0:4

2-3 UKS Orient II Łozina – LKS Rogowo 6:2

Faza play-off

20.02.2021 – półfinały:

UKS SP5 Swarek Swarzędz – AZS Politechnika Poznańska 3:0

LKS Gąsawa – UKS Orient II Łozina 4:3

27.02.2021 – finały:

Mecz o 1. miejsce: UKS SP5 Swarek Swarzędz – LKS Gąsawa 2:2 (0:1), karne zagrywki 3:2

Mecz o 3. miejsce: UKS Orient II Łozina – AZS Politechnika Poznańska 3:4 (2:2)

KLUCZ WG KTÓREGO TWORZONY JEST TERMINARZ

Po zakończeniu rozgrywek w sezonie 2019/20 drużynom klubowym zostały przydzielone numery zgodnie z klasyfikacją końcową Mistrzostw Polski juniorek. W przypadku drużyn, które nie uczestniczyły w rozgrywkach tej kategorii wiekowej  decydowała data zgłoszenia.        

Zgodnie z obowiązującym kluczem Europejskiej Federacji Hokeja na Trawie, w oparciu o w/w numerację,  dokonano podziału na dwie grupy – A i B.

Poniżej zestawienie:

nr 1 LKS Gąsawa

nr 2 UKS SP 5 Swarek Swarzędz

nr 3 UKS Orient II Łozina

nr 4 AZS Politechnika Poznańska

nr 5 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

nr 6 LKS Rogowo