Klub Olimpijczyka

Henryk Zielazek – super Jubilat

Dożyć lat dziewięćdziesięciu! Któż by nie chciał? Ale ilu dotrwa do takiego wieku w tak znakomitej kondycji jak Nasz Drogi Super Jubilat – Henryk Zielazek?!

Czytaj więcej...

90-te urodziny Henryka Zielazka

W najbliższych dniach środowisko hokejowe będzie obchodzić niecodzienny jubileusz, bowiem 90 lat kończy nestor tej dyscypliny Pan Henryk Zielazek. Urodził się 14 grudnia 1919 roku w Sadach k. Poznania.

Czytaj więcej...

Sentymentalna eskapada do Siemianowic

Mistrzowie świata, a cóż dopiero triumfatorzy igrzysk olimpijskich pojawiają się w naszym kraju – niestety – niezwykle rzadko. Raz na 10-15 lat A gdyby tak sprawdzić dokładniej to może się okazać, że jeszcze rzadziej.

Czytaj więcej...

Klub Olimpijczyka w Siemianowicach

Godnie prezentowali się w Siemianowicach  podczas meczów Polska – Niemcy członkowie  klubu olimpijczyka. Promowali mające odbyć się w 2011 w Poznaniu Halowe Mistrzostwa Świata, a także idee olimpijskie. Uwagę przyciągały nie tylko efektowne koszulki, czy nakrycia głowy ale także odznaki Klubu Olimpijczyka  PZHT. Również obecność na trybunach olimpijczyków  i członków klubu dodała rangi tym spotkaniom. Było to też okazja do rozmów i spotkań  byłych reprezentantów kraju , a także oceny stylu i gry obydwu drużyn.

Czytaj więcej...

Newsletter — zapisz się