Sezon 2016/2017 terminarz i wyniki rozgrywek MP juniorów

Tabela na 14.06.2017r. 

Poz. Klub Gier. Punkty Bramki
1 LKS Gąsawa   18   54  186-16
2 UKS Jedynka Żnin   18   41  106-45
3 LKS Rogowo   18   40  100-40
4 HKS Siemianowiczanka   18   35   94-55
5 UKH Start 1954 Gniezno   18   29   73-72
6 KS AZS AWF Poznań   18   29   54-69
7 KS Pomorzanin Toruń   18   19   71-82
8 KS Warta Poznań   18   11   49-107
9 UKH Iuventa   18     9   50-141
10 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry   18     3   25-181

Klasyfikacja najlepszych strzelców na dzień 25.04.2017r.:

1. Krystian Sudoł (LKS Gąsawa) - 34 bramki
2. Jacek Kurowski (UKH Start 1954 Gniezno) - 32
3. Michał Nowakowski (UKS Jedynka Żnin) -21
4. Maksymilian Koperski (LKS Rogowo) - 20
5. Wojciech Cholewa (HKS Siemianowiczanka) - 18
6. Mikołaj Marczyński (UKS Jedynka Żnin) - 15
7. Jerzy Wiśniewski (LKS Gąsawa) - 14
    Albert Wrzesiński (LKS Gąsawa) - 14
9. Dawid Jaskólski (HKS Siemianowiczanka) - 13
10. Mateusz Kubiak (UKH Iuventa) - 12
      Dominik Karulak (KS AZS AWF Poznań) - 12

 

nr spotkania / godzina spotkania / kluby

03.09.2016r.(sobota)
01. /g.12.00 / LKS Gąsawa – KS AZS AWF Poznań  7-1(3-1)
02. /g.12.00 / KS Pomorzanin Toruń – UKH Start 1954 Gniezno 3-5(1-0)
03. /g.15.00 / UKH Iuventa – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 4-5(1-2)
04. / / UKS Jedynka Żnin – HKS Siemianowiczanka przełożony 6-5(2-1)
05. /12.00 / KS Warta Poznań – LKS Rogowo 4-4(1-2) k.z. 2-3

10.09.2016r.(sobota)
06. /g.12.00 / KS Pomorzanin Toruń – LKS Gąsawa 1-5 (0-4)
07. /g.10.00 / KS AZS AWF Poznań – UKH Iuventa 6-2 (4-1)
08. /g.10.00 / UKH Start 1954 Gniezno – UKS Jedynka Żnin 2-5 (2-1)
09. /g.14.00 / UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – KS Warta Poznań 3-4(0-2)
10. /g.16.00 / HKS Siemianowiczanka – LKS Rogowo 1-2(0-2)

24.09.2016r.(sobota)
11. /g.15.00 / UKH Iuventa – LKS Gąsawa 0-12(0-5)
12. /g.14.00 / KS Warta Poznań – KS AZS AWF Poznań 1-5(0-1)
13. /g.19.30 / LKS Rogowo – UKH Start 1954 Gniezno w.o. 5-0
14. /g.14.00 / HKS Siemianowiczanka – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 11-1(3-0)
15. /g.14.00 / UKS Jedynka Żnin – KS Pomorzanin Toruń 5-3(1-2)

01.10.2016r.(sobota)
16. / / LKS Gąsawa – UKS Jedynka Żnin 4-0(3-0)
17. /g.14.00 / KS AZS AWF Poznań – HKS Siemianowiczanka 3-3(2-0)k.z.4-3
18. /g.15.00 / UKH Start 1954 Gniezno – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 10-3(7-2)
19. /g.13.00 / KS Pomorzanin Toruń – LKS Rogowo 2-7(1-3)
20. /g.15.00 / UKH Iuventa – KS Warta Poznań 9-4(4-1)

08.10.2016r.(sobota)
21. / / KS Warta Poznań – LKS Gąsawa 0-12(0-7)
22. / / KS AZS AWF Poznań – UKH Start 1954 Gniezno  3-4(1-0)
23. / / UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – KS Pomorzanin Toruń 0-5(0-3)
24. /g.14.00 / HKS Siemianowiczanka – UKH Iuventa 12-4(6-2)
25. /g.14.00 / LKS Rogowo – UKS Jedynka Żnin 4-3(3-0)

15.10.2016r.(sobota)
26. / / LKS Gąsawa – UKH Start 1954 Gniezno 12-1(5-0)
27. / / UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – KS AZS AWF Poznań 2-4(0-3)
28. /g.16.00 / HKS Siemianowiczanka – KS Pomorzanin Toruń 4-2(2-2)
29. /g.18.00 / LKS Rogowo – UKH Iuventa 13-0(8-0)
30. / / UKS Jedynka Żnin – KS Warta Poznań 9-1(3-1)

22.10.2016r.(sobota)
31. / / LKS Gąsawa – LKS Rogowo 4-3(2-2)
32. /g.13.00 / KS Pomorzanin Toruń – KS AZS AWF Poznań przełożony na wiosnę
33. /g.12.00 / UKH Start 1954 Gniezno – UKH Iuventa 4-2(2-0)
34. / / UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – UKS Jedynka Żnin 2-6(1-3)
35. / / KS Warta Poznań – HKS Siemianowiczanka 0-2(0-1)

II runda - wiosenna


25.03.2017r.(sobota)
36. /g.18.00 / UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – LKS Gąsawa 0-15(0-7)
37. /g.11.00 / KS AZS AWF Poznań – LKS Rogowo 1-4(1-1)
38. /g.14.00 / UKH Start 1954 Gniezno – HKS Siemianowiczanka 1-3(1-0)

26.03.2017r.(niedziela)
41. /g.14.00 / HKS Siemianowiczanka- LKS Gąsawa 3-6
44. /g.15.00 / LKS Rogowo – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 7-2(5-0)

27.03.2017r.(poniedzialek)
43./g.18.30/  UKH Start 1954 Gniezno - KS Warta Poznań 8-1

01.04.2017r.(sobota)
46./g.12.30/  KS AZS AWF Poznań - LKS Gąsawa 1-14
47./g.11.00/  UKH Start 1954 Gniezno - KS Pomorzanin Toruń 3-1(3-1)
48./g.14.00 /  UKHT Ósemka Tarnowskie Góry - UKH Iuventa 2-6(1-2)
50./g.16.00/  LKS Rogowo - KS Warta Poznań 3-4(1-0)

08.04.2017r.(sobota)
51./g./  LKS Gąsawa - KS Pomorzanin Toruń 14-0(6-0)
52./g./  UKH Iuventa - KS AZS AWF Poznań 1-4(0-2)
53./g./  UKS Jedynka Żnin - UKH Start 1954 Gniezno 1-5(0-3)
54./g./  KS Warta Poznań - UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 8-0(2-0)
55./g./  LKS Rogowo - HKS Siemianowiczanka 4-4(2-1)k.z.2-3

09.04.2017r.(niedziela)
40./g./ UKH Iuventa - UKS Jedynka Żnin 2-8(2-1)

22.04.2017r.(sobota)
 49. /g./ HKS Siemianowiczanka - UKS Jedynka Żnin 1-5

25.04.2017r. (wtorek)
32. (zal). g.19.30 KS Pomorzanin Toruń - KS AZS AWF Poznań 3-3 (2-1)k.z.2-3

06.05.2017r.(sobota)
56. /g.16.00/ LKS Gąsawa - UKH Iuventa 22-0 (10-0)
57. /g.10.00/ KS AZS AWF Poznań - KS Warta Poznań 2-1(2-0)
58. /g.11.00/ UKH Start 1954 Gniezno - LKS Rogowo 1-6(0-3)
59. /g.16.00/ UKHT Ósemka Tarnowskie Góry - HKS Siemianowiczanka 1-13 (0-5)
60. /g.13.00/ KS Pomorzanin Toruń - UKS Jedynka Żnin 3-5 (0-2)


13.05.2017r.(sobota)
61. //            LKS Rogowo - LKS Gąsawa 3-4(2-1)
62. //            KS AZS AWF Poznań - KS Pomorzanin Toruń 3-1(1-0)
63. //            UKH Iuventa -UKH Start 1954 Gniezno 2-10(1-3)
64. //            UKS Jedynka Żnin - UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 13-0(7-0)
65. //            HKS Siemianowiczanka -KS Warta Poznań 8-2(4-0)

20.05.2017r.(sobota)
66. //            LKS Gąsawa - KS Warta Poznań 9-1(3-1)
67. //            UKH Start 1954 Gniezno - KS AZS AWF Poznań 2-5(1-1)
68. //            KS Pomorzanin Toruń - UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 17-0(8-0)
69. //            UKH Iuventa - HKS Siemianowiczanka 2-4(1-1)
70. //            UKS Jedynka Żnin - LKS Rogowo przeniesiony na 14.06.2017

25.05.2017r.(czwartek)
48./zal./g.18.00  KS Pomorzanin Toruń - UKH Iuventa 5-3(3-0)


27.05.2017r.(sobota)
71. //            UKH Start 1954 Gniezno - LKS Gąsawa 1-4(0-1)
72. /g.13.00/ KS AZS AWF Poznań - UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 8-0(3-0)
73. //            KS Pomorzanin Toruń - HKS Siemianowiczanka 4-7(2-4)
74. //            UKH Iuventa - LKS Rogowo 1-11(0-7)
75. //            KS Warta Poznań - UKS Jedynka Żnin 3-8(0-4)

                 

28.05.2017r.(niedziela)
76. //           LKS Gąsawa - UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 31-0(15-0)
77. /g.13.00/LKS Rogowo - KS AZS AWF Poznań 4-1(2-0)
79. //           KS Pomorzanin Toruń - KS Warta Poznań 7-4(4-2)
80. //           UKS Jedynka Żnin - UKH Iuventa 10-0(7-0)

31.05.2017r.(środa)
85./19.30/ KS Warta Poznań - UKH Iuventa 3-8 (1-5)

02.06.2017r.(piątek)
78./g.18.00/ HKS Siemianowiczanka - UKH Start 1954 Gniezno 9-2 (3-1)


03.06.2017r.(sobota)
81. //           UKS Jedynka Żnin - LKS Gąsawa  1-5(0-3)
82. //           HKS Siemianowiczanka - KS AZS AWF Poznań 4-4(1-1)k.z.3-2
83. //           UKHT Ósemka Tarnowskie Góry - UKH Start 1954 Gniezno 3-10(2-4)
84. //           LKS Rogowo - KS Pomorzanin Toruń 6-2(3-2)


08.06.2017r.(czwartek)
 39./g.19.30/  KS Warta Poznań - KS Pomorzanin Toruń 4-6 (2-4)
 42./g.20.00/  UKS Jedynka Żnin - KS AZS AWF Poznań 11-0(7-0)

11.06.2017r.(niedziela)
86./g.11.00/  LKS Gąsawa - HKS Siemianowiczanka 6-0(4-0)
87. g.19.00/  KS AZS AWF Poznań - UKS Jedynka Żnin
88./g.10.00/  KS Warta Poznań - UKH Start 1954 Gniezno 4-4(0-2)k.z.0-2
89./g.12.00/  UKHT Ósemka Tarnowskie Góry - LKS Rogowo 1-9(0-3)
90./g.12.00/  UKH Iuventa - KS Pomorzanin Toruń 4-6(4-2)

14.06.2017r.(środa)
70./g.18.30/ LKS Rogowo - UKS Jedynka Żnin 5-5 (1-3)k.z.0-2

24-25.06.2017r. - turniej finałowy ,Gąsawa 

24.06.2017r.(sobota)
nr 1/F        g.15.00                                        I para półfinałowa
                                                      LKS Gąsawa (I) - HKS Siemianowiczanka (IV)


nr 2/F        g.17.00                                        II para półfinałowa
                                                         UKS Jedynka Żnin (II) - LKS Rogowo (III)

25.06.2017r.(niedziela)
nr 3/F               g.10.00                                spotkanie o III miejsce MP:
                                                                    (przegrani par półfinałowych)

nr 4/F               g.12.00                                spotkanie o Mistrzostwo Polski
                                                                       (zwycięzcy par półfinałowych)

 

 

 

 

Organizatorem turnieju finałowego MP juniorów sez.2016/2017 będzie Kujawsko-Pomorski Związek Hokeja na Trawie – szczegóły w Regulaminie rozgrywek, obowiązującym w sezonie 2016/2017.

Newsletter — zapisz się