sezon 2016/2017 terminarz oraz wyniki HMP juniorów młodszych

Grupa A - organizator WZHT
Tabela końcowa eliminacji po IV turnieju:

Poz.

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1.

KS Warta Poznań

 12

 27

 36-15

2.

KS Stella Gniezno

 12

 18

 32-37

3.

AZS Politechnika Poz.

 12

 15

 33-36

4.

UKH Iuventa

 12

   8

 24-37

Do turnieju finałowego awansowały drużyny:
1.KS Warta Poznań 
2.KS Stella Gniezno

 

I turniej - 18.12.2016r. - organizator KS Warta Poznań

KS Warta Poznań - AZS Politechnika Poznańska 4-1(2-1)
UKH Iuventa - KS Stella Gniezno 5-5(3-3)
KS Stella Gniezno - AZS Politechnika Poznańska1-1(0-0)
KS Warta Poznań - UKH IUventa 3-1(2-1)
UKH Iuventa - AZS Politechnika Poznańska 1-6(0-2)
KS Stella Gniezno - KS Warta Poznań 2-1(1-0)

 

II turniej - 07.01.2017r. - organizator UKH Iuventa


UKH Iuventa - KS Stella Gniezno 2-0(0-0)
KS Warta Poznań - AZS Politechnika Poznańska 6-0(2-0)
AZS Politechnika Poznańska - KS Stella Gniezno 3-5(0-3)
UKH Iuventa - KS Warta Poznań 1-4(0-1)
KS Warta Poznań - KS Stella Gniezno 4-1(3-1)
AZS Politechnika Poznańska - UKH Iuventa 1-5(1-2)

III turniej - 21.01.2017r.- organizator KS Stella Gniezno


KS Stella Gniezno - UKH Iuventa 4-3(2-2)
AZS Politechnika Poznańska - KS Warta Poznań 1-3(1-1)
KS Stella Gniezno - AZS Politechnika Poznańska 4-4(3-3)
KS Warta Poznań - UKH Iuventa 3-0(1-0)
KS Stella Gniezno - KS Warta Poznań 1-3(1-0)
UKH Iuventa - AZS Politechnika Poznańska 3-3(0-1)

IV turniej - 14.02.2017r. - organizator AZS Politechnika Poznańska

AZS Politechnika Poznańska - KS Warta Poznań 3-1(1-0)
KS Stella Gniezno - UKH Iuventa 3-2(1-0)
AZS Politechnika Poznańska - KS Stella Gniezno 6-2(3-1)
UKH Iuventa - KS Warta Poznań 0-1(0-0)
AZS Politechnika Poznańska - UKH Iuventa 4-1(3-0)
KS Warta Poznań - KS Stella Gniezno 3-4(1-4)

 

GRUPA B
Tabela końcowa eliminacji po III turniejach :

Poz.

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1.

UKS Jedynka Żnin

 6

 18

 38-13

2.

LKS Rogowo

 6

  9

 27-24

3.

LKS Gąsawa

 6

  0

 10-38

 

Awans do turnieju finałowego uzyskały następujące drużyny:
1.UKS Jedynka Żnin
2.LKS Rogowo

I turniej 07.01.2017r. - organizator LKS Gąsawa:

nr 1   LKS Gąsawa - LKS Rogowo 0-1(0-1)
nr 2   LKS Rogowo - UKS Jedynka Żnin 1-5(3-5)
nr 3   LKS Gąsawa - UKS Jedynka Żnin 0-8(0-5)

II turniej - Rogowo, 22.01.2017r.

nr 4   LKS Rogowo - LKS Gąsawa 7-0(5-0)
nr 5   LKS Gąsawa - UKS Jedynka Żnin 4-7(1-5)
nr 6   LKS Rogowo - UKS Jedynka Żnin 2-6(0-4)

III turniej - Gąsawa, 19.02.2017r.

nr 7   LKS Gąsawa - UKS Jedynka Żnin 5-0(2-0)
nr 8   LKS Rogowo - LKS Gąsawa 10-6(3-5)
nr 9   UKS Jedynka Żnin - LKS Rogowo 7-4(4-1)

 

 GRUPA C
Tabela końcowa eliminacji po IV turniejach:

Poz.

Klub

Gier

Punkty

Bramki

1.

KKS Kolejarz Gliwice

16 

 45

128-30 

2.

HKS Siemianowiczanka

16

 33

  71-36

3.

KKS Kometa Gliwice

16

 20

 46-87

4.

UKHT Ósemka Tarnowskie Góry

16 

 10

 44-87

5.

UKS Plejada Nysa

16 

  9

 19-68

Do turnieju finalowego awansowały drużyny:
1.KKS Kolejarz Gliwice
2.HKS Siemianowiczanka
 

 

I turniej

nr 1   KKS Kolejarz Gliwice - UKS Kometa Gliwice 9-0(6-0)
nr 2   UKS Plejada Nysa - UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 0-4(0-2)
nr 3   KKS Kolejarz Gliwice - HKS Siemianowiczanka 5-1(2-0)
nr 4   UKS Kometa Gliwice - UKS Plejada Nysa 7-0(3-0)
nr 5   UKHT Ósemka Tarnowskie Góry - HKS Siemianowiczanka 2-2(1-0)
nr 6   KKS Kolejarz Gliwice - UKS Plejada Nysa 6-0(3-0)
nr 7   UKS Kometa Gliwice - UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 4-3(3-2)
nr 8   UKS Plejada Nysa - HKS Siemianowiczanka 0-3(0-0)
nr 9   KKS Kolejarz Gliwice - UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 11-1(6-1)
nr 10 UKS Kometa Gliwice - HKS Siemianowiczanka 1-7(0-1)

II turniej - 15.01.2017r. - Nysa
nr 11  UKS Plejada Nysa - HKS Siemianowiczanka 2-7(1-2)
nr 12  UKS Kometa Gliwice - KKS Kolejarz Gliwice 0-14(0-9)
nr 13  UKS Plejada Nysa - UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 4-0(0-0)
nr 14  HKS Siemianowiczanka - KKS Kolejarz Gliwice 5-9(2-4)
nr 15  UKS Kometa Gliwice - UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 5-4(2-1)
nr 16  UKS Plejada Nysa - KKS Kolejarz Gliwice 2-9(1-2)
nr 17  HKS Siemianowiczanka - UKS Kometa Gliwice 3-3(1-1)
nr 18  KKS Kolejarz Gliwice - UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 4-3(3-1)
nr 19  UKS Plejada Nysa - UKS Kometa Gliwice 0-1(0-0)
nr 20  HKS Siemianowiczanka - UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 8-2(2-0)

 III turniej - 04.02.2017r. - Siemianowice Śl.
nr 21  HKS Siemianowiczanka - UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 7-1(1-1)
nr 22  KKS Kolejarz Gliwice - UKS Plejada Nysa 7-0(3-0)
nr 23  HKS Siemianowiczanka - UKS Kometa Gliwice 3-3(1-1)
nr 24  UKHT Ósemka Tarnowskie Góry - UKS Plejada Nysa 3-5(3-2)
nr 25  KKS Kolejarz Gliwice - UKS Kometa Gliwice 3-13(2-6)
nr 26  HKS Siemianowiczanka - UKS Plejada Nysa 3-1(1-1)
nr 27  UKHT Ósemka Tarnowskie Góry - KKS Kolejarz Gliwice 1-8(0-7)
nr 28  UKS Plejada Nysa - UKS Kometa Gliwice 2-1(1-1)
nr 29  HKS Siemianowiczanka - KKS Kolejarz Gliwice 4-1(2-0)
nr 30  UKHT Ósemka Tarnowskie Góry - UKS Kometa Gliwice 2-4(2-3)

IV turniej - 26.02.2017r.- Gliwice
nr 31  UKS Kometa Gliwice - UKS Plejada Nysa 3-1(3-0)
nr 32  KKS Kolejarz Gliwice - HKS Siemianowiczanka 4-2(1-0)
nr 33  UKS Kometa Gliwice - UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 7-8(4-1)
nr 34  HKS Siemianowiczanka - UKS Plejada Nysa 5-0(4-0)
nr 35  KKS Kolejarz Gliwice - UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 9-5(6-2)
nr 36  UKS Kometa Gliwice - HKS Siemianowiczanka 1-4(1-3)
nr 37  KKS Kolejarz Gliwice - UKS Plejada Nysa 5-0(3-0)
nr 38  UKHT Ósemka Tarnowskie Góry - HKS Siemianowiczanka 1-7(0-4)
nr 39  UKS Kometa Gliwice - KKS Kolejarz Gliwice 3-14(1-7)
nr 40  UKHT Ósemka Tarnowskie Góry - UKS Plejada Nysa 4-2(3-1)

 

Turniej finałowy HMP juniorów młodszych Poznań, 04-05.03.2017r.
Organizator: Wielkopolski Związek Hokeja na Trawie
Miejsce: Poznań

04.03.2017r.(sobota)
KS Warta Poznań - KS Stella Gniezno 3-0(2-0)
LKS Rogowo - UKS Jedynka Żnin 0-4(0-2)
KKS Kolejarz Gliwice - HKS Siemianowiczanka 7-2(2-1)
KS Warta Poznań - UKS Jedynka Żnin 2-2(0-2)
KS Stella Gniezno - HKS Siemianowiczanka 4-2(2-0)
LKS Rogowo - KKS Kolejarz Gliwice 12-2(8-1)

05.03.2017r.(niedziela)
UKS Jedynka Żnin - KKS Kolejarz Gliwice 11-1(7-0)
KS Warta Poznań - HKS Siemianowiczabja 4-1(3-1)
KS Stella Gniezno - LKS Rogowo 1-5(1-2)
KS Warta Poznań - KKS Kolejarz Gliwice 5-3(1-0)
UKS Jedynka Żnin - KS Stella Gniezno 10-0(5-0)
HKS Siemianowiczanka - LKS Rogowo 1-2(1-2)
KKS Kolejarz Gliwice - KS Stella Gniezno 1-4(1-1)
HKS Siemianoiwczanka - UKS Jedynka Żnin 0-15(0-5)
KS Warta Poznań - LKS Rogowo 5-4(2-2)

Tabela końcowa:

Poz.

Klub

Gier

PKT

Bramki

1.

UKS Jedynka Żnin

5

13

42-3

2.

KS Warta Poznań

5

13

19-10

3.

LKS Rogowo

5

9

23-13

4.

KS Stella Gniezno

5

6

9-21

5.

KKS Kolejarz Gliwice

5

3

14-34

6.

HKS Siemianowiczanka

5

0

6-32

 

 

 

 

 

 

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw:
UKS Jedynka Żnin - Mistrz Polski
KS Warta Poznań - Wicemistrz Polski
LKS Rogowo - III miejsce
4.KS Stella Gniezno
5  KKS Kolejarz Gliwice
6.HKS Siemianowiczanka

Nagrody indywidualne ufundowane przez Wielkopolski Związek Hokeja na Trawie  w kategoriach:
najlepszy strzelec turnieju finałowego - Korneliusz Nitka (UKS Jedynka) - 14 bramek
najlepszy zawodnik turnieju finałowego - Eryk Bembenek (LKS Rogowo)
najlepszy bramkarz turnieju finałowego - Dawid Skrzypiec (HKS Siemianowiczanka)

Puchar Fair Play - HKS Siemianowiczanka

Newsletter — zapisz się