Aktualności

Mistrzostwa Europy do lat 18 juniorek i juniorów

W dniach 15-21.07.2018 odbędą się Mistrzostwa Europy juniorek i juniorów do lat 18.

Reprezentacja Polski juniorek uczestniczy w Mistrzostwach Europy gr. B, które odbędą się w czeskim Rakovniku. Polki w grupie zmierzą się z reprezentacjami Włoch, Czech oraz Austrii. W przeciwnej grupie zagrają Walia, Szkocja, Rosja, Litwa. Dwa najwyżej sklasyfikowane zespoły uzyskają awans do Mistrzost Europy gr. A w roku 2020.

Reprezentacja Polski juniorów natomiast uczestniczy w Mistrzostwach Europy gr. A, które odbędą się w hiszpańskim Santander. Rywalami grupowymi Polaków będą reprezentacje Anglii, Hiszpanii oraz Niemiec. W przeciwnej grupie zagrają Belgia, Holandia, Francja i Irlandia.

Dwa najniżej sklasyfikowane zespoły zawodów, w roku 2020 wystąpią w Mistrzostwach Europy gr. B, natomiast celem polskiej reprezentacji jest "utrzymanie" w grupie A Mistrzostw.

Wyniki na żywo można śledzić klikając w poniższe linki:

ME do lat 18 - Juniorki

ME do lat 18 - Juniorzy

 

Kadra K18 - Konsultacja szkoleniowa 12-13.07.2018r., Gniezno

Skład kadry Polski K18

L.P.

Imię i Nazwisko

Data urodzenia

Klub

1

Nicole Chruszcz

16.04.2000

KKS Kolejarz Gliwice

2

Karolina Lisowska

20.08.2001

AZS Politechnika Poznań

3

Lena Skoczek

8.07.2001

Russelsheim RK

4

Patrycja Sęk

26.04.2000

KKS Kolejarz Gliwice

5

Aleksandra Kucharska

24.02.2001

UKS Orient Łozina

6

Małgorzata Plewa

11.07.2002

LKS Gąsawa

7

Julia Balcerzak

24.04.2001

LKS Gąsawa

8

Sandra Tatarczuk

27.04.2000

KKS Kolejarz Gliwice

9

Oliwia Kucharska

20.03.2003

Start Brzeziny

10

Magdalena Pabiniak

27.09.2002

Start Brzeziny

11

Anna Lipka

28.12.2000

KKS Kolejarz Gliwice

12

Karolina Diurczak

12.09.2000

HC Lazio Roma

13

Dżesika Mazur

21.03.2001

Start Brzeziny

14

Kinga Janowska

05.11.2001

LKS Gąsawa

15

Viktoria Zimmermann

21.11.2002

Russelsheim RK

16

Kornelia Żywocka

28.07.2000

AZS Politechnika Poznań

17

Aleksandra Zalewska

23.03.2000

KS Start Brzeziny

18

Aleksandra Dymińska

29.05.2002

KKS Kolejarz Gliwice

Sztab szkoleniowy

Maciej Jankowiak - trener reprezentacji
Alicja Koperska - trener współpracujący/monitoring
Oriana Walasek - trener współpracujący
Jakub Gdula - fizjoterapeuta


Kadra M18 - konsultacja szkoleniowa 12.07.2018, Poznań

Skład kadry Polski M18

lp

Nazwisko i Imię

Data ur.

1

Mazurkiewicz Jakub

29.08.2001

2

Rutkowski Wojciech

27.08.2000

3

Jarzyński Gracjan

1.04.2001

4

Bembenek Tomasz

17.01.2000

5

Nowakowski Michał

21.09.2000

6

Nitka Kornel

06.02.2001

7

Gebler Jakub

5.01.2001

8

Chumeńczuk Jakub

24.11.2000

9

Kroma Michał

03.09.2000

10

Zaworski Bartosz

4.07.2001

11

Bembenek Eryk

25.11.2001

12

Marczyński Mikołaj

11.02.2001

13

Zabłocki Dawid

04.10.2001

14

Wiśniewski Jerzy

26.01.2000

15

Cholewa Jakub

21.07.200

16

Wiśniewski Mateusz

22.02.2002

17

Motykiewicz Mateusz

07.04.2000

18

Pilaczyński Szymon

03.02.2000

Sztab szkoleniowy

Tomasz Kawa - trener reprezentacji
Marcin Jeździkowski - trener współpracujący
Mikołaj Juszczak - fizjoterapeuta
Rataj Waldemar - trener współpracujący/monitoring


Reprezentacja Polski K18 - ME U18 gr. B, 14-22.07.2018, Rakovnik, Czechy

Skład reprezentacji Polski K18

L.P.

Imię i Nazwisko

Data urodzenia

Klub

1

Nicole Chruszcz

16.04.2000

KKS Kolejarz Gliwice

2

Karolina Lisowska

20.08.2001

AZS Politechnika Poznań

3

Lena Skoczek

8.07.2001

Russelsheim RK

4

Patrycja Sęk

26.04.2000

KKS Kolejarz Gliwice

5

Aleksandra Kucharska

24.02.2001

UKS Orient Łozina

6

Małgorzata Plewa

11.07.2002

LKS Gąsawa

7

Julia Balcerzak

24.04.2001

LKS Gąsawa

8

Sandra Tatarczuk

27.04.2000

KKS Kolejarz Gliwice

9

Oliwia Kucharska

20.03.2003

Start Brzeziny

10

Magdalena Pabiniak

27.09.2002

Start Brzeziny

11

Anna Lipka

28.12.2000

KKS Kolejarz Gliwice

12

Karolina Diurczak

12.09.2000

HC Lazio Roma

13

Dżesika Mazur

21.03.2001

Start Brzeziny

14

Kinga Janowska

05.11.2001

LKS Gąsawa

15

Viktoria Zimmermann

21.11.2002

Russelsheim RK

16

Kornelia Żywocka

28.07.2000

AZS Politechnika Poznań

17

Aleksandra Zalewska

23.03.2000

KS Start Brzeziny

18

Aleksandra Dymińska

29.05.2002

KKS Kolejarz Gliwice

Sztab szkoleniowy

Maciej Jankowiak - trener reprezentacji
Alicja Koperska - trener współpracujący/monitoring
Oriana Walasek - trener współpracujący
Jakub Gdula - fizjoterapeuta


Reprezentacja Polski M18 - ME U18, 13-22.07.2018, Santander, Hiszpania

Skład reprezentacji Polski M18

lp

Nazwisko i Imię

Data ur.

1

Mazurkiewicz Jakub

29.08.2001

2

Rutkowski Wojciech

27.08.2000

3

Jarzyński Gracjan

1.04.2001

4

Bembenek Tomasz

17.01.2000

5

Nowakowski Michał

21.09.2000

6

Nitka Kornel

06.02.2001

7

Gebler Jakub

5.01.2001

8

Chumeńczuk Jakub

24.11.2000

9

Kroma Michał

03.09.2000

10

Zaworski Bartosz

4.07.2001

11

Bembenek Eryk

25.11.2001

12

Marczyński Mikołaj

11.02.2001

13

Zabłocki Dawid

04.10.2001

14

Wiśniewski Jerzy

26.01.2000

15

Cholewa Jakub

21.07.200

16

Wiśniewski Mateusz

22.02.2002

17

Motykiewicz Mateusz

07.04.2000

18

Pilaczyński Szymon

03.02.2000

Sztab szkoleniowy

Tomasz Kawa - trener reprezentacji
Marcin Jeździkowski - trener współpracujący
Mikołaj Juszczak - fizjoterapeuta
Rataj Waldemar - trener współpracujący/monitoring
Orzeł Mariusz - sędzia

Newsletter — zapisz się