Aktualności

Turniej Nadziei Olimpijskich U18 dziewcząt i mecze międzypaństwowe M16, 29.03-02.05.2018, Skierniewice

Program i wyniki meczów

 

Konsultacja szkoleniowa Kadry Polski U18 - 27-28.04.2018, Skierniewice

Turniej Nadziei Olimpijskich - 29.04-02.05.2018r., Skierniewice

Skład reprezentacji Polski dziewcząt U18

L.P.

Imię i Nazwisko

Data ur.

Klub

1

Nicole Chruszcz

16.04.2000

KKS Kolejarz Gliwice

2

Patrycja Sęk

26.04.2000

KKS Kolejarz Gliwice

3

Magdalena Pabiniak

27.09.2002

KS Hokej Start Brzeziny

4

Anna Lipka

28.12.2000

KKS Kolejarz Gliwice

5

Dżesika Mazur

21.03.2001

Start Brzeziny

6

Julia Rudkiewicz

10.02.2002

UKS Orient Łozina

7

Kornelia Żywocka

28.07.2000

AZS Politechnika Poznań

8

Dagmara Karwacka

22.04.2000

AZS Politechnika Poznań

9

Karolina Lisowska

20.08.2001

AZS Politechnika Poznań

10

Milena Romańska

9.11.2001

LKS Gąsawa

11

Małgorzata Plewa

11.07.2002

LKS Gąsawa

12

Sandra Tatarczuk

27.04.2000

KKS Kolejarz Gliwice

13

Aleksandra Kucharska

24.02.2001

UKS Orient Łozina

14

Aleksandra Dymińska

29.05.2002

KKS Kolejarz Gliwice

15

Oliwia Kucharska

20.03.2003

KS Hokej Start Brzeziny

16

Wiktoria Bajka

18.07.2000

KS Pomorzanin Toruń

17

Viktoria Zimmermann

21.11.2002

Russelsheim RK

18

Lena Skoczek

8.07.2001

Russelsheim RK

Sztab szkoleniowy
Jankowiak Maciej - trener reprezentacji
Alicja Koperska - trener współpracujący
Jakub Gdula - fizjoterapeuta

 

Konsultacja szkoleniowa kadry Polski M16, 27-28.04.2018, Skierniewice

Mecze międzypaństwowe reprezentacji Polski M16, 29.04-02.05.2018, Skierniewice

Skład reprezentacji Polski chłopców U16

L.P.

Imię i nazwisko

Data ur.

Klub

1.

Maksymilian Pawlak

28.08.2003

UKH Start 1954 Gniezno

2.

Staszewski Kamil

29.06.2003

UKS Jedynka Żnin

3.

Tomasz Adamczyk

08.02.2003

LKS Gąsawa

4.

Eryk Jakubiak

10.04.2003

KS Warta Poznan

5.

Pawlak Igor

23.01.2003

UKH Start 1954 Gniezno

6.

Filip Gieca

28.07.2003

HKS Siemianowiczanka

7.

Szymon Tyranowski

09.03.2003

KS Warta Poznan

8.

Robert Pawlak

10.05.2003

AZS Politechnika

9.

Jakub Górny

13.01.2002

AZS AWF Poznań

10.

Szymon Cyprych

28.08.2003

UKH Start 1954 Gniezno

11.

Dawid Skrzypiec

20.03.2002

HKS Siemianowiczanka

12.

Szymon Hyla

29.08.2002

LKS Rogowo 

13.

Dominik Małecki

07.03.2002

MKS Środa Wielkopolska

14.

Dominik Grzegorz

29.12.2002

KKS Kolejarz Gliwice

15.

Marcel Jędro

20.02.2003

KS Stella Gniezno

16.

Kubiak Patryk

13.06.2003

LKS Rogowo

17.

Juskowiak Kacper

19.08.2002

MKS Środa Wlkp

18.

Wesołowski Jan

11.11.2003

UKH Start 1954 Gniezno

Sztab szkoleniowy
Mateusz Grochal - trener reprezentacji
Łukasz Wojcieszak - trener współpracujący
Michał Pietrzak - fizjoterapeuta

Newsletter — zapisz się