MP Seniorzy I Liga - runda wiosenna sez. 2017/2018

Tabele rozgrywek stan na dzień 18.06.2018

 

GRUPA MISTRZOWSKA

L.P.

KLUB

GIER

PKT

BRAMKI

1.

WKS GRUNWALD POZNAŃ

19

43

82-2

2.

KS AZS AWF POZNAŃ

19

32

40-31

3.

KS POMORZANIN TORUŃ

19

28

40-27

4.

LKS GĄSAWA

19

16

23-57

5.

AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA

19

15

21-51

6.

KS WARTA POZNAŃ

19

11

18-56

 

GRUPA SPADKOWA STAN NA DZIEŃ 11.06.2018r

L.P.

KLUB

GIER

PKT

BRAMKI

1.

LKS Rogowo

20

27

50-24

2.

UKS START 1954 GNIEZNO

20

27

55-38

3.

HKS SIEMIANOWICZANKA

20

16

39-41

4.

KS LIPNO STĘSZEW

20

7

18-59

 

 KLASYFIKACJA STRZELCÓW - STAN NA DZIEŃ 18.06.2018r.

L.P.

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

BRAMKI

1.

MIKUŁA ARTUR

WKS GRUNWALD  POZNAŃ

32

2.

TUBACKI PAWEŁ

UKS START 1954 GNIEZNO

25

3.

HUTEK SZYMON

KS POMORZANIN TORUŃ

23

4.

MAKOWSKI KRYSTIAN

WKS GRUNWALD POZNAŃ

21

5.

HULBÓJ MATEUSZ

WKS GRUNWALD POZNAŃ

20

6.

GUMNY MIKOŁAJ

WKS GRUNWALD POZNAŃ

18

7.

PAWLAK PATRYK

KS AZS AWF POZNAŃ

18

8.

WALKOWIAK MACIEJ

KS WARTA POZNAŃ

17

9.

DUTKIEWICZ TOMASZ

WKS GRUNWALD POZNAŃ

16

 

 

Terminarz i wyniki meczów

07.04.2018
14:00 HKS Siemianowiczanka - AZS Politechnika Poznańska 1:6 (0:2)

08.04.2018
14:00 HKS Siemianowiczanka - LKS Rogowo 3:4 (2:2)
11:00 WKS Grunwald Poznań - LKS Gąsawa 14-0 / 3-0 /
14:00 KS Warta Poznań - KS AZS AWF Poznań 1:2 (0:1)
14:00 KS Pomorzanin Toruń - AZS Politechnika Poznańska 1:1 (0:1), k.z. 6:5
11:00 UKH Start 1954 Gniezno - KS Lipno Stęszew 8:0 (1:0)

14.04.2018
16:00 GM KS AZS AWF Poznań–AZS Politechnika Poznańska 6:2 (3:1)


15.04.2018 
11:00 GM KS Warta Poznań–WKS Grunwald Poznań 0:7(0:5)
14:00 GM LKS Gąsawa–KS Pomorzanin Toruń 1-9 (0-3)
12:00 GS KS Lipno Stęszew-HKS Siemianowiczanka 1:3 (1:3)
11:00 GS UKH Start 1954 Gniezno-LKS Rogowo 4:3 (2:2)

22.04.2018
14:00 GM KS AZS AWF Poznań-LKS Gąsawa 6:1 (2:0)
10:00 GM AZS Politechnika Poznańska-KS Warta Poznań 2:0 (1:0)
15:00 GS LKS Rogowo-KS Lipno Stęszew 6:1 (2:1)
12:00 GM KS Pomorzanin Toruń-WKS Grunwald Poznań 0:6 (0:2)
14:00 GS HKS Siemianowiczanka-UKH Start 1954 Gniezno

28.04.2018r.(sobota)
nr 52/S LKS Rogowo– HKS Siemianowiczanka
nr 53/S KS Lipno Stęszew – UKH Start 1954 Gniezno

29.04.2018r.(niedziela)
nr 55/M WKS Grunwald Poznań – KS AZS AWF Poznań
nr 56/M AZS Politechnika Poznańska – LKS Gąsawa
nr 57/M KS Warta Poznań – KS Pomorzanin Toruń
nr 54/S LKS Rogowo– UKH Start 1954 Gniezno
nr 55/S HKS Siemianowiczanka –KS Lipno Stęszew

12.05.2018r.(sobota)
nr 56/S KS Lipno Stęszew –LKS Rogowo
nr 57/S UKH Start 1954 Gniezno – HKS Siemianowiczanka

13.05.2018r.(niedziela)
nr 58/M WKS Grunwald Poznań – AZS Politechnika Poznańska
nr 59/M KS Pomorzanin Toruń – KS AZS AWF Poznań
nr 60/M LKS Gąsawa – KS Warta Poznań
nr 58/S LKS Rogowo– HKS Siemianowiczanka
nr 59/S UKH Start 1954 Gniezno – KS Lipno Stęszew

15.05.2018r.(wtorek)
nr 61/M KS AZS AWF Poznań – KS Warta Poznań

20.05.2018r.(niedziela)
nr 62/M LKS Gąsawa – WKS Grunwald Poznań
nr 63/M AZS Politechnika Poznańska– KS Pomorzanin Toruń
nr 60/S UKH Start 1954 Gniezno – LKS Rogowo
nr 61/S KS Lipno Stęszew – HKS Siemianowiczanka

26.05.2018r.(sobota)
nr 64/M WKS Grunwald Poznań – KS Warta Poznań
nr 65/M KS Pomorzanin Toruń – LKS Gąsawa
nr 66/M AZS Politechnika Poznańska– KS AZS AWF Poznań
nr 62/S HKS Siemianowiczanka – UKH Start 1954 Gniezno
nr 63/S LKS Rogowo– KS Lipno Stęszew

27.05.2018 (niedziela)
nr 67/M KS Warta Poznań – AZS Politechnika Poznańska
nr 68/M LKS Gąsawa– KS AZS AWF Poznań
nr 69/M WKS Grunwald Poznań – KS Pomorzanin Toruń
nr 64/S HKS Siemianowiczanka – KS Lipno Stęszew
nr 65/S LKS Rogowo– UKH Start 1954 Gniezno

03.06.2018r.(niedziela)
nr 70/M KS AZS AWF Poznań – WKS Grunwald Poznań
nr 71/M KS Pomorzanin Toruń – KS Warta Poznań
nr 72/M LKS Gąsawa– AZS Politechnika Poznańska
nr 66/S UKH Start 1954 Gniezno –HKS Siemianowiczanka
nr 67/S KS Lipno Stęszew– LKS Rogowo

17.06.2018r.(niedziela)
nr 73/M KS AZS AWF Poznań– KS Pomorzanin Toruń
nr 74/M AZS Politechnika Poznańska – WKS Grunwald Poznań
nr 75/M KS Warta Poznań – LKS Gąsawa
nr 68/S KS Lipno Stęszew –UKH Start 1954 Gniezno
nr 69/S HKS Siemianowiczanka– LKS Rogowo

23-24.06.2018r. – mecze barażowe
23-24.06.2018r. – turniej finałowy – miejsce: do ustalenia

 

 

 

Tabela rozgrywek na 30.10.2017r

Poz. Klub Gier. Punkty Bramki
1 WKS Grunwald Pozna� �9 �27 71-5
2 KS AZS AWF Pozna� �9 �23 49-14
3 LKS G�sawa �9 �16 36:33
4 KS Pomorzanin Toru� �9 �15 32:19
5 KS Warta Pozna� �9 �15 39:32
6 AZS Politechnika Pozna� �8 �13 26:21
7 UKH Start 1954 Gniezno �9 �12 38:41
8 KS Lipno St�szew� �9 �6 12:54
9 LKS Rogowo �9 �3 16:66
10 HKS Siemianowiczanka� �8 �2 16:50

Poz.

Imi� i nazwisko

Klub

Bramki

1.

Maciej Walkowiak

(KS Warta Pozna�)

12

2

Artur Miku�a

(WZS WKS Grunwald Pozna�)

12

3.

Micha� Wachowiak

(KS Warta Pozna�)

10

4.

Patryk Pawlak

(KS AZS AWF Pozna�)

8

5.

Miko�aj Gumny

(WZS WKS Grunwald Pozna�)

8

6.

Krystian Sudo�

(LKS G�sawa)

7

7.

Arkadiusz Bro�ek

(UKH Start 1954 Gniezno)

7

8.

Waldemar Rataj

(LKS G�sawa)

6

9.

Szymon Hutek

(WZS WKS Grunwald Pozna�)

6

10.

Marcin Strykowski

(LKS G�sawa)

6

11.

Mateusz Nowakowski

(KS AZS AWF Pozna�)

6

12.

Micha� Dawid

(KS AZS AWF Pozna�)

6

13.

Pawe� Tubacki

(UKH Start 1954 Gniezno)

6

14.

Mateusz Hulb�j

(WZS WKS Grunwald)

6

 

Terminarz mecz�w:

01.09.2017r.(pi�tek)
nr 23 g.19.30 HKS Siemianowiczanka Sie-ce �l. ? WZS WKS Grunwald Pozna� 2:3 (0:1)

09.09.2017r.(niedziela)
nr 03 g. 10.00 WZS WKS Grunwald Pozna� ? KS Lipno St�szew 12:0 (5:0)

10.09.2017r.(niedziela)
nr 01 g. 14.00 LKS Rogowo ? UKH Start 1954 Gniezno 1:8 (1:2)
nr 02 g. 12.00 KS Warta Pozna� ? LKS G�sawa 4:5 (2:3)
nr 04 g. 14.00 KS AZS AWF Pozna� ? HKS Siemianowiczanka Sie-ce �l. 3:0 (2:0)

17.09.2017r.(niedziela)
nr 07 g. 11.00 UKH Start 1954 Gniezno ? WZS WKS Grunwald Pozna� 0:7 (0:4)
nr 06 g. 14.00 KS Warta Pozna� ? LKS Rogowo 4:1 (1:0)
nr 08 g. 14.00 LKS G�sawa ? KS AZS AWF Pozna� 2:3 (1:0)
nr 09 g. 14.00 KS Lipno St�szew ? KS Pomorzanin Toru� 0:8 (0:3)
nr 10 g. 14.00 HKS Siemianowiczanka Sie-ce �l. ? AZS Politechnika Pozna�ska - mecz nie odby� si�

24.09.2017r.(niedziela)
nr 11 g. 14.00 LKS Rogowo ? WZS WKS Grunwald Pozna� 0:14 (0:4)
nr 12 g. 12.00 KS AZS AWF Pozna� ? KS Warta Pozna� 4:0 (3:0)
nr 13 g. 14.00 KS Pomorzanin Toru� ? UKH Start 1954 Gniezno 4:2 (0:1)
nr 14 g. 14.00 AZS Politechnika Pozna�ska ? LKS G�sawa 4:4 (1:1) k.z. 4:2
nr 15 g. 14.00 HKS Siemianowiczanka Sie-ce �l. ? KS Lipno St�szew 3:3 (1:0) k.z. 4:2

01.10.2017r.(niedziela)
nr 16 g. 12.00 KS AZS AWF Pozna� ? LKS Rogowo 13:0 (7:0)
nr 17 g. 14.00 WZS WKS Grunwald Pozna� ? KS Pomorzanin Toru� 4:1 (2:1)
nr 18 g. 10.00 KS Warta Pozna� ? AZS Politechnika Pozna�ska 2:2 (1:1) k.z. 3:1
nr 19 g. 14.00 UKH Start 1954 Gniezno ? HKS Siemianowiczanka Sie-ce �l. 9:2 (4:1)
nr 20 g. 14.00 LKS G�sawa ? KS Lipno St�szew 4:1 (1:1)

07.10.2017 (sobota)
nr 43 g. 12.00 KS Warta Pozna� ? HKS Siemianowiczanka Sie-ce �l.� 13:4 (6:1)

08.10.2017r.(niedziela)
nr 21 g. 14.00 LKS Rogowo ? KS Pomorzanin Toru� 4:5 (2:2)
nr 22 g. 11.00 AZS Politechnika Pozna�ska ? KS AZS AWF Pozna� 3:5 (1:3)
nr 24 g. 14.00 KS Lipno St�szew ? KS Warta Pozna� 0:6 (0:0)
nr 25 g. 12.00 LKS G�sawa ? UKH Start 1954 Gniezno 9:3 (6:0)

15.10.2017r. (niedziela)
nr 26 g. 15.00 AZS Politechnika Pozna�ska ? LKS Rogowo 7:1 (4:0)
nr 27 g. 14.00 KS Pomorzanin Toru� ? HKS Siemianowiczanka Sie-ce �l. 6:0 (3:0)
nr 28 g. 13.00 KS AZS AWF Pozna� ? KS Lipno St�szew 13:0 (7:0)
nr 29 g. 11.00 WZS WKS Grunwald Pozna� ? LKS G�sawa 12:0 (4:0)
nr 30 g. 15.00 KS Warta Pozna� ? UKH Start 1954 Gniezno 6:6 (2:0) k.z. 2:3

22.10.2017r. (sobota)
nr 05 g. 12.00 KS Pomorzanin Toru� ? AZS Politechnika Pozna�ska 1:2 (1:1)

26.10.2017r. (czwartek)
nr 34 g. 11.00 UKH Start 1954 Gniezno ? KS AZS AWF Pozna� 3:3 (2:0) k.z. 1:3

29.10.2017r. (niedziela)
nr 31 g. 14.00 LKS Rogowo ? HKS Siemianowiczanka Sie-ce �l. 6:5 (2:4)
nr 32 g. 14.00 KS Lipno St�szew ? AZS Politechnika Pozna�ska 1:1 (0:1) k.z. 2-1
nr 33 g. 12.00 LKS G�sawa ? KS Pomorzanin Toru� 0:4 (0:0)
nr 35 g. 12.00 WZS WKS Grunwald Pozna� ? KS Warta Pozna� 9:1 (5:1)

05.11.2017r. (niedziela)
nr 36 g. 12.00 KS Lipno St�szew ? LKS Rogowo 5:1 (2:0)
nr 37 g. 14.00 HKS Siemianowiczanka Sie-ce �l. ? LKS G�sawa 0:7 (0:3)
nr 38 g. 14.00 AZS Politechnika Pozna�ska ? UKH Start 1954 Gniezno 7:1 (3:1)
nr 39 g. 14.00 KS Pomorzanin Toru� ? KS Warta Pozna� 1:3 (1:3)
nr 40 g. 12.00 KS AZS AWF Pozna� ? WZS WKS Grunwald Pozna� 1:4 (0:3)

12.11.2017r. (niedziela)
nr 41 g. 12.00 LKS Rogowo ? LKS G�sawa 2:5 (1:1)
nr 42 g. 11.00 UKH Start 1954 Gniezno ? KS Lipno St�szew 6:2 (2:0)
nr 44 g. 12.00 WZS WKS Grunwald Pozna� ? AZS Politechnika Pozna�ska 6:0 (2:0)
nr 45 g. 12.00 KS Pomorzanin Toru� ? KS AZS AWF Pozna� 2:4 (1:1)

Newsletter — zapisz się