Aktualności

5 miejsc na obóz hokejowy SportWays!

Chcesz przeżyć wspaniałe wakacje wypełnione hokejem? Szukasz ciekawej okazji podszkolenia języka angielskiego? Holenderska firma SportWays po raz kolejny wychodzi z ciekawą propozycją. Wyjątkowa okazja dla zawodniczek i zawodników w wieku 10-15 lat.

W wyniku świetnej, kilkuletniej współpracy z przedstawicielami firmy SportWays, Polski Związek Hokeja na Trawie, otrzymał propozycję zaoferowania 5 młodym adeptom z Polski udziału w obozie Euro Hockey Camp w Amsterdamie w wyjątkowej obniżonej cenie, 250 EUR/os. Termin obozu to 12-18 sierpnia 2018.

W ramach tej kwoty organizator zapewnia: nocleg w namiotach na terenie klubu AH&BC, pełne wyżywienie, około 6 godzin zajęć treningowych dziennie, stroje treningowe oraz warsztaty hokejowe prowadzone przez najlepszych zawodników w Europie. W programie obozu liczne atrakcje oraz zajęcia integracyjne z rówieśnikami z całej Europy.

Koszty dojazdu na miejsce obozu pokrywa uczestnik. Możliwy darmowy odbiór z lotniska Schipol w Amsterdamie.

więcej informacji na temat obozów tutaj: https://pl.sportways.com/en/about-sportways

 

Regulamin zgłoszeń:

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. do dnia 05.05.2018. W treści maila proszę podać imię i nazwisko, datę urodzenia, klub uczestnika oraz imię i nazwisko trenera klubowego.

W załączeniu do maila prosimy o przesłanie krótkiego (30-45 sek), nagrania przedstawiającego wyjątkowe, wyróżniające daną osobę umiejętności hokejowe. Liczymy na kreatywne pomysły.

Na podstawie przesłanych zgłoszeń, do dnia 11.05.2018 komisja składająca się z członków Wydziału Wyszkolenia podejmie decyzję o przyznaniu 5 miejsc.

 

Niezapomniane hokejowe wakacje czekają właśnie na Ciebie!

Newsletter — zapisz się