Aktualności

Konsultacje szkoleniowe kadry Polski K16 i M16 - 22-25.03.2018r., Wałcz

Skład kadry Polski K16

Lp.

Nazwisko i imię

Data urodzenia

Klub

1.

Zuzanna Orłowska

26.12.2002

ULKS Dwójka Nysa

2.

Ciszewska Laura

19.09.2002

ULKS Dwójka Nysa

3.

Plewa Małgorzata

11.07.2002

LKS Gąsawa

4.

Dymińska Aleksandra

29.05.2002

KKS Kolejarz Gliwice

5.

Oliwia Kucharska

20.03.2003

KS Hokej-Start Brzeziny

6.

Magdalena Pabiniak

27.09.2002

KS Hokej-Start Brzeziny

7.

Konieczna Julia

02.06.2002

LKS Gąsawa

8.

Wypart Karolina

01.09.2002

UKS Orient II Łozina

9.

Strzemkowska Alicja

28.04.2003

LKS Gąsawa

10.

Koc Zuzanna

21.06,2003

LKS Gąsawa

11.

Rudkiewicz Julia

10.02.2002

UKS Orient II Łozina

12.

Przybył Joanna

30.06.2003

KS Pomorzanin Toruń

13.

Kucharska Julia

26.04.2003

UKS Orient II Łozina

14.

Garbarz Wiktoria

19.09.2002

KKS Kolejarz Gliwice

15.

Dzidowska Zuzanna

27.09.2002

KKS Kolejarz Gliwice

16.

Kozera Magdalena

23.09.2002

KKS Kolejarz Gliwice

17.

Luiza Hyla

16.09.2003

LKS Gąsawa

18.

Janicka Michalina

24.06.2003

LKS Gąsawa

19.

Kranz Aleksandra

03.03.2003

LKS Gąsawa

20.

Brzezińska Wiktoria

09.08.2003

KKS Kolejarz Gliwice

Sztab szkoleniowy
Kozłowski Bogusław - trener kadry
Micał Janusz - trener współpracujący
Szymańska Marta - fizjoterapeuta

 

Skład kadry Polski M16

L.P.

Nazwisko i imię

Data urodzenia

Klub

1.

Ośmiałowski Maciej

04.09.2002

KS Pomorzanin Toruń

2.

Wesołowski Jan

11.11.2003

UKH Start 1954 Gniezno

3.

Adamczyk Tomasz

08.02.2003

LKS Gąsawa

4.

Staszewski Kamil

29.06.2003

UKS Jedynka Żnin

5.

Jakubiak Eryk

10.04.2003

KS Warta Poznan

6.

Kubiak Patryk

13.06.2003

LKS Rogowo

7.

Tyranowski Szymon

09.03.2003

KS Warta Poznan

8.

Cyprych Szymon

28.08.2003

UKH Start 1954 Gniezno

9.

Owczarzak Kacper

15.07.2003

LKS Rogowo

10.

Hamerling Jakub

21.08.2003

HKS Siemianowiczanka

11.

Bednarczyk Kacper

28.09.2002

KS Warta Poznań

12.

Dominik Grzegorz

29.12.2002

KKS Kolejarz Gliwice

13.

Jędro Marcel

20.02.2003

KS Stella Gniezno

14.

Mazanek Marek

10.10.2002

KKS Kolejarz Gliwice

15.

Przywuski Jakub

21.05.2002

KKS Kolejarz Gliwice

16.

Wojtasik Patryk

13.03.2002

LKS Gąsawa

17.

Pawlak Igor

23.01.2003

UKH Start 1954 Gniezno

18.

Szczepański Łukasz

05.02.2002

UKS Plejada Nysa

19.

Juskowiak Kacper

19.08.2002

MKS Środa Wlkp

20.

Olszak Piotr

14.07.2003

UKS Jedynka Żnin

Sztab szkoleniowy

Mateusz Grochal - trener kadry
Łukasz Wojcieszak - trener współpracujący
Michał Pietrzak - fizjoterapeuta

 

Newsletter — zapisz się