Aktualności

Konsultacje szkoleniowe kadr Polski w dniach 27-30.12.2017

M16, K16, M18, K18 - Wacz

Skad kadry Polski M16

L.P.

Nazwisko i imi

Data ur.

Klub

1.

Pawlak Maksymilian

28.08.2003

UKH Start 1954 Gniezno

2.

Wesoowski Jan

11.11.2003

UKH Start 1954 Gniezno

3.

Adamczyk Tomasz

08.02.2003

LKS Gsawa

4.

Staszewski Kamil

29.06.2003

UKS Jedynka nin

5.

Jakubiak Eryk

10.04.2003

KS Warta Poznan

6.

Kubiak Patryk

13.06.2003

LKS Rogowo

7.

Gieca Filip

28.07.2003

HKS Siemianowiczanka

8.

Konieczny Marcel

9.08.2003

UKH Start 1954 Gniezno

9.

Tyranowski Szymon

09.03.2003

KS Warta Poznan

10.

Pawlak Robert

10.05.2003

AZS Politechnika

11.

Grny Jakub

13.01.2002

AZS AWF Pozna

12.

Cyprych Szymon

28.08.2003

UKH Start 1954 Gniezno

13.

Winiewski Mateusz

22.02.2002

UKS Jedynka nin

14.

Skrzypiec Dawid

20.03.2002

HKS Siemianowiczanka

15.

Owczarzak Kacper

15.07.2003

LKS Rogowo

16.

Hamerling Jakub

21.08.2003

HKS Siemianowiczanka

17.

Bednarczyk Kacper

28.09.2002

KS Warta Pozna

18.

Hyla Szymon

29.08.2002

LKS Rogowo

19.

Maecki Dominik

07.03.2002

MKS roda Wielkopolska

20.

Dominik Grzegorz

29.12.2002

KKS Kolejarz Gliwice

21.

Jdro Marcel

20.02.2003

KS Stella Gniezno

Sztab szkoleniowy
Mateusz Grochal - trener kadry
ukasz Wojcieszak - trener wsppracujcy
Micha Pietrzak - fizjoterapeuta

Skad kadry Polski K16

L.P.

Nazwisko i imi

Data ur.

Klub

1.

Kosiska Patrycja

05.08.2003

KKS Kolejarz Gliwice

2.

Bk Natalia

18.03.2002

KKS Kolejarz Gliwice

3.

Plewa Magorzata

11.07.2002

LKS Gsawa

4.

Dymiska Aleksandra

29.05.2002

KKS Kolejarz Gliwice

5.

Oliwia Kucharska

20.03.2003

KS Hokej-Start Brzeziny

6.

Magdalena Pabiniak

27.09.2002

KS Hokej-Start Brzeziny

7.

Konieczna Julia

02.06.2002

LKS Gsawa

8.

Wypart Karolina

01.09.2002

UKS Orient II ozina

9.

Strzemkowska Alicja

28.04.2003

LKS Gsawa

10.

Koc Zuzanna

21.06,2003

LKS Gsawa

11.

Rudkiewicz Julia

10.02.2002

UKS Orient II ozina

12.

Dejneka Natalia

29.10.2002

UKS Orient II ozina

13.

Kucharska Julia

26.04.2003

UKS Orient II ozina

14.

Garbarz Wiktoria

19.09.2002

KKS Kolejarz Gliwice

15.

Dzidowska Zuzanna

27.09.2002

KKS Kolejarz Gliwice

16.

Kozera Magdalena

23.09.2002

KKS Kolejarz Gliwice

17.

Luiza Hyla

16.09.2003

LKS Gsawa

18.

Janicka Michalina

24.06.2003

LKS Gsawa

Sztab szkoleniowy
Kozowski Bogusaw - trener kadry
Mica Janusz - trener wsppracujcy
Szymaska Marta - fizjoterapeuta

Skad kadry Polski M18

L.P.

Nazwisko i imi

Data ur.

Klub

1.

Winiewski Jerzy

26.01.2000

LKS Gsawa

2.

Pilaczyski Szymon

03.02.2000

LKS Rogowo/SMS

3.

Rutkowski Wojciech

27.08.2000

KS Pomorzanin Toru

4.

Jarzyski Gracjan

1.04.2001

UKH Start 1954 Gniezno/SMS

5.

Zieliski Norbert

07.04.2000

UKS Jedynka nin

6.

Cholewa Jakub

21.07.2000

HKS Siemianowiczanka

7.

Motykiewicz Mateusz

24.01.2000

KS Pomorzanin Toru

8.

Nowakowski Micha

21.09.2000

UKS Jedynka nin

9.

Chumeczuk Jakub

24.01.2000

LKS Gsawa/SMS

10.

Nitka Kornel

06.02.2001

UKS Jedynka nin

11.

Gebler Jakub

5.01.2001

UKS Jedynka nin

12.

Mazurkiewicz Jakub

29.08.2001

KS AZS AWF Pozna

13.

Przyby Sebastian

24.04.2001

UKS Jedynka nin

14.

Kroma Micha

03.09.2000

KS Warta Pozna

15.

Zaworski Bartosz

4.07.2001

KS Warta Pozna

16.

Bembenek Eryk

25.11.2001

LKS Rogowo/SMS

17.

Marczyski Mikoaj

11.02.2001

UKS Jedynka nin

18.

Zablocki Dawid

04.10.2001

LKS Gsawa

19.

uszczyski Oskar

12.03.2001

KS Stella Gniezno/SMS

20.

Wieczorek Maciej

25.07.2001

KS Warta Pozna

21.

Lange Micha

15.10.2000

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

22.

Bembenek Tomasz

17.01.2000

LKS Rogowo/SMS

23.

Kubiak Mateusz

23.01.2000

MKS Polonia roda Wlkp

24.

Szczsny Marcin

03.07.2001

KS AZS AWF Pozna

25.

Mroziski Jakub

14.09.2001

UKS Jedynka nin

26.

Szreder Miosz

19.07.2001

UKS Baagany ubianka

Sztab szkoleniowy
Tomasz Kawa - trener kadry
Marcin Jedzikowski - trener wsppracujcy
Mateusz Krzewina - trener przygotowania motorycznego
Alicja Sauermann - fizjoterapeuta

Skad kadry Polski K18

L.P.

Nazwisko i imi

Data ur.

Klub

1.

Chruszcz Nicole

16.04.2000

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

2.

Tatarczuk Sandra

27.04.2000

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

3.

Sk Patrycja

26.04.2000

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

4.

Winiewska Natalia

25.09.2000

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

5.

Lipka Anna

28.12.2000

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

6.

Natalia Ole

14.12.2002

KKS Kolejarz Gliwice/SMS

7.

Bajka Wiktoria

18.07.2000

KS Pomorzanin Toru

8.

ywocka Kornelia

28.07.2000

KS Pomorzanin Toru

9.

Karwacka Dagmara

22.04.2000

AZS Politechnika Poznaska

10.

Lisowska Karolina

20.08.2001

AZS Politechnika Poznaska/SMS

11.

Kucharska Aleksandra

24.02.2001

UKS Orient II ozina

12.

Mazana Agata

28.05.2001

Lks Gsawa

13.

Mazur Desika

21.09.2001

KS Hokej Start Brzeziny/SMS

14.

Dziubek Weronika

17.12.2001

KS Hokej Start Brzeziny

15.

Substyk Martyna

01.02.2000.

Lks Gsawa

16.

Kuczma Martyna

09.02.2001

Lks Gsawa

17.

Stefaska Paulina

07.07.2000

AZS Politechnika Poznaska

18.

Zalewska Aleksandra

23.02.2000

KS Hokej Start Brzeziny

Sztab szkoleniowy

Maciej Jankowiak - trener kadry
Jakub Stypiski - trener wsppracujcy
Jakub Gdula - fizjoterapeuta

Kadra K23 - Gsawa


Skad kadry Polski K23

L.P.

Nazwisko i imi

Data ur.

Klub

1.

Paula Sawiska

13.04.1994

KS Hokej-Start-Brzeziny

2.

Monika Polewczak

12.02.1998

KS Hokej-Start-Brzeziny

3.

Aleksandra Kuzmecka

06.12.1998

KS Hokej-Start-Brzeziny

4.

Karolina Grochowalska

17.04.1996

KS Hokej-Start-Brzeziny

5.

Anna Gabara

05.05.1995

KS Hokej-Start-Brzeziny

6.

Patrycja Chodakowska

31.05.1999

KS Hokej-Start-Brzeziny

7.

Marta Kruszyski

19.10.1994

TUS Lichterfelde

8.

Martyna Wypijewska

10.09.1996

BTHV Bonner

9.

Julia Balcerzak

04.04.2001

LKS Gsawa

10.

Anita Plewa

22.05.1998

LKS Gsawa

11.

Wiktoria Baszyk

02.06.1996

AZS Politechnika Poznaska

12.

Natasza Suszyska

29.11.1998

AZS Politechnika Poznaska

13.

Weronika Wessoowska

25.11.1994

AZS Politechnika Poznaska

14.

Jowita Hyla

11.02.1999

AZS Politechnika Poznaska/SMS

Sztab szkoleniowy
Rachwalski Krzysztof - trener kadry
Wrzesiski Maciej - trener wsppracujcy
Przypis Mateusz - fizjoterapeuta

Newsletter — zapisz się