Aktualności

Uwaga! Praca w PZHT

Polski Związek Hokeja na Trawie poszukuje osoby do pracy w Biurze Związku w charakterze Specjalisty ds. Administracyjnych.

Jeśli:

- posiadasz min. średnie wykształcenie
- potrafisz działać pod presją czasu
- umiesz pracować zespołowo
- dobrze radzisz sobie w kontaktach międzyludzkich
- praca z dokumentami i sprzętem biurowym oraz MS Office nie ma przed Tobą tajemnic

to szukamy właśnie Ciebie!

Twoim dodatkowym atutem będą:

- znajomość KPA
- doświadczenie w pracy w jednostce dofinansowywanej ze środków publicznych
- znojomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Twoje zadania będą polegały głównie na:

- obsłudze korespondencji przychodzącej i wychodzącej
- telefonicznej obsłudze interesantów
- obsłudze konferencji oraz spotkań oficjalnych
- podstawowej obsłudze dokumentacji Zarządu i jego Organów
- podstawowej obsłudze dokumentacji związanej z realizacją zadań zleconych przez MSiT

Ze strony PZHT zapewniamy:

- miłą atmosferę pracy w zespole ukierunkowanym na wspólny sukces
- możliwość rozwoju zawodowego
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
- pracę w godzinach 8:00 - 16:00 w biurze w Poznaniu.

Prosimy o składanie aplikacji (CV + List Motywacyjny) pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. do dnia 07.12.2017 z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).