Aktualności

Weekend 16-17.09.2017r. z hokejem na trawie

POZNAŃ
Boisko Politechniki Poznańskiej, ul. Przystań 1

16.09.2017 (sobota)
11.00 MP juniorek AZS Politechnika Poznańska - KS Pomorzanin Toruń 17:1 (8:1)
AZS: D. Skoraszewska 7 (7',16',34',46',53'66'A, 38'R, 62'R), K. Żywocka 6 (6',17',22',35',41',44'A), R. Michałowicz 2 (58',58'A), R. Jońca 10'A, P. Stefańska 24'A
Pomorzanin: M. Kowalska 7'A

Boisko AWF, ul. Królowej Jadwigi 27/39

16.09.2017 (sobota)
12.00 MP juniorów KS AZS AWF Poznań - KS Pomorzanin Toruń 6:3 (3:1)
AZS: M. Głowacki 4 (15'R, 32'A, 53'R, 64'A), J. Sobczak 2 (22'A, 60'A)
Pomorzanin:
 W. Rutkowski 3 (16'A, 45'R, 62'A)

17.09.2017r.(niedziela)
14.00 I liga seniorów KS Warta Poznań – LKS Rogowo 4:1 (1:0)
Warta: M. Paech 17'A, M. Wachowiak 54'R, M. Walkowiak 64'A, T. Wachowiak 65'A, 
Rogowo: P. Bernard 70'R

 

GĄSAWA
Stadion Gminny im. Leszka Białego, ul. Sportowa 1

16.09.2017r.(sobota)
14.00 MP juniorów UKS Jedynka Żnin – LKS Gąsawa 5:6 (3:3)
Jedynka: M. Nowakowski 3 (15',25',35'A), M. Marczyński 61'A, M. Wiśniewski 64'A
Gąsawa: K. Kijewski 2 (27',40'A), J. Wiśniewski 2'A,  B. Strzemkowski 8'R, P. Antoniewicz 65'A, A. Wrzesiński 68'A

17.09.2017r.(niedziela)
15.00 I liga seniorów LKS Gąsawa – KS AZS AWF Poznań 2:3 (1:0)
LKS
: M. Strykowski 2 (5'A, 60'K)
AZS AWF: P. Pawlak 2 (41'K, 47'K), M. Dawid 68'A

 

SKIERNIEWICE
Boisko hokeja na trawie, ul. Trakcyjna 1

17.09.2017r.(niedziela)
12.00 II liga seniorów KS Polonia Skierniewice – MKS Środa Wielkopolska 2:6 (1:3)
Polonia:
J. Kot. 13'KP. Kowalski 36'A
MKS: P. Tomaszewski 3 (17'A, 23'A, 43'R), M. Dydymski 8'R, J. Krysztofiuk 58'A, M. Kubiak 62'R

 

STĘSZEW
Boisko KS Lipno, ul. Trzebawska 15

17.09.2017r.(niedziela)
13.00 Iiga seniorów KS Lipno Stęszew – KS Pomorzanin Toruń 0:8 (0:3)
Pomorzanin: M. Makowski 3 (19'R, 35'R, 66'R), W. Rutkowski 2 (20'A, 50'A), M. Raciniewski 2 (52'A, 57'A) K. Makowski 55'R,

 

GNIEZNO
Stadion GOSiR im. A. Flinika, ul. Paczkowskiego 4

16.09.2017 (sobota)
11.00 MP juniorów KS Stella Gniezno – LKS Rogowo 0:15 (0:7)
LKS: Ł. Karpiński 5 (23, 25, 30, 68, 70'A), M. Koperski 3 (21, 37, 41'A), M. Lange 3 (6, 56, 64'A), E. Bembenek 2 (4, 58'A), W. Kasprzyk 15'A), T. Bembenek 46'R

17.09.2017r.(niedziela)
11.00 I liga seniorów UKH Start 1954 Gniezno - WZS WKS Grunwald Poznań 0:7 (0:4)
Grunwald:
M. Hulbój 2, A. Mikuła 2, T. Dutkiewicz 1, K. Majchrzak 1, P. Bratkowski 1

 

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Kompleks Sportowy Siemion, ul. Olimpijska

16.09.2017r.(sobota)
16.00 MP juniorów HKS Siemianowiczanka Sie-ce Śl. – MKS Środa Wielkopolska 2:2 (1:0) k.z. 3:2

17.09.2017r.(niedziela)
14.00 I liga seniorów HKS Siemianowiczanka Sie-ce Śl. – AZS Politechnika Poznańska - mecz nie odbył się z powodu zalanego boiska.

 

TARNOWSKIE GÓRY
Boisko wielofunkcyjne przy Gimnazjum Publicznym nr 4,ul.Janasa 11

16.09.2017r.(sobota)
14.00 MP juniorek KKS Kolejarz Gliwice - LKS Gąsawa 5:0 (2:0)
Kolejarz: A. Lipka 4 (10',22',49',55'A), P. Sęk 63'A

 

 

 

Newsletter — zapisz się